0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Какво направих днес за себе си
« Отговор #40 -: Октомври 12, 2011, 16:54:26 pm »
Днес се подстригах напук на постоянно вързаната ми коса, нека пада и нека бебето ме скубе  :lol:. После бях по магазините и пазарувах за себе си ! Това не ми се беше случвало още от бременността ми. От тогава пазарувам само и единствено за детето :oops: Е, и днес не можах да устоя и пак му купих неща,  но това си ми е най-голямата слабост и удоволствие  :D
Re: Какво направих днес за себе си
« Отговор #41 -: Октомври 12, 2011, 17:06:57 pm »
Днес се подстригах напук на постоянно вързаната ми коса, нека пада и нека бебето ме скубе  :lol:. После бях по магазините и пазарувах за себе си ! Това не ми се беше случвало още от бременността ми. От тогава пазарувам само и единствено за детето :oops: Е, и днес не можах да устоя и пак му купих неща,  но това си ми е най-голямата слабост и удоволствие  :D
Оффф, от онзи ден искам да ти напиша, че и моята падаше много, спря към 6-7 месец след раждането и сега имам малки къдрички прорасла коса. Не забравяй Калция, много е важен за косата и костите.
[/url][/url]
Re: Какво направих днес за себе си
« Отговор #42 -: Октомври 12, 2011, 17:21:17 pm »
Днес се подстригах напук на постоянно вързаната ми коса, нека пада и нека бебето ме скубе  :lol:. После бях по магазините и пазарувах за себе си ! Това не ми се беше случвало още от бременността ми. От тогава пазарувам само и единствено за детето :oops: Е, и днес не можах да устоя и пак му купих неща,  но това си ми е най-голямата слабост и удоволствие  :D
Оффф, от онзи ден искам да ти напиша, че и моята падаше много, спря към 6-7 месец след раждането и сега имам малки къдрички прорасла коса. Не забравяй Калция, много е важен за косата и костите.


Да, Жаси, и аз чакам скоро да ми поникнат къдрички...няма как, това са хормоните след раждането. Иначе пия редовно едни витамини, специално за такъв косопад, от месец някъде. И специален шампоан ползвам...Не знам до колко помага, защото пак си пада косата.
*
Re: Какво направих днес за себе си
« Отговор #43 -: Октомври 13, 2011, 01:19:14 am »
Липсващите публикации (за кънките) са преместени в нова тема :
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=46869.0
« Последна редакция: Октомври 14, 2011, 09:57:07 am от Мецани »
Re: Какво направих днес за себе си
« Отговор #44 -: Октомври 14, 2011, 09:36:53 am »
станах рано, рано, усмихнах се на слънцето и на изчистения от дъжда въздух, последва голяма чаша кафе с "Тройката" и сега ми е кеффф и спокойничко :)
Вие какво ще направите за себе си днес?
[/url][/url]
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Какво направих днес за себе си
« Отговор #45 -: Октомври 14, 2011, 09:45:06 am »
Децата заминаха рано на детска градина, смятам да си пия кафето в леглото, с книга :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Какво направих днес за себе си
« Отговор #46 -: Октомври 14, 2011, 09:49:32 am »
Имам час за козметик,после и тоалет ще си потърся :)
Re: Какво направих днес за себе си
« Отговор #47 -: Октомври 14, 2011, 10:39:42 am »
Ще карам колело  :D Не ми се е случвало от 12 години...дано не съм забравила как става 8)
Re: Какво направих днес за себе си
« Отговор #48 -: Октомври 14, 2011, 11:56:34 am »
Купих си нова пола за бременни, боядисах си косата, направих сешоар, окичих един шал и заминах към офиса. За първи път от 7 месеца не се чувствам като слон. :D
*
Re: Какво направих днес за себе си
« Отговор #49 -: Октомври 14, 2011, 12:10:28 pm »
Закуска с капучино в леглото, след това разходка с приятелка в парка :)


*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Какво направих днес за себе си
« Отговор #50 -: Октомври 14, 2011, 12:54:02 pm »
Спрях се, да не се гръмна. Повече от това здраве му кажи  :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Какво направих днес за себе си
« Отговор #51 -: Октомври 14, 2011, 12:57:37 pm »
Еее, Лиде, бива ли така, дай по-оптимистично :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Какво направих днес за себе си
« Отговор #52 -: Октомври 14, 2011, 22:21:17 pm »
Спрях се, да не се гръмна. Повече от това здраве му кажи  :lol:

Да избягаш от акула :lol:
[/url][/url]
*
Re: Какво направих днес за себе си
« Отговор #53 -: Октомври 14, 2011, 22:33:17 pm »
Купих си една риза, и изпих едно вкусно нескафе с мляко, докато тичах с количката. За днес това беше! ... А да, и накрах мъжо да ме разтрие  :lol:
Освен това, днес за първи път карах колата сама и я паркирах назад. Толкова съм доволна и горда от себе си, че направо се позглезих душевно! :)


*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Какво направих днес за себе си
« Отговор #54 -: Октомври 15, 2011, 09:39:16 am »
Смейте се вие  :)
Днеска ще кръшкам здраво. Имам майстори в къщи. Направих за обяд, приготвих всичко, обаче оставям мъжа ми да им принася и отнася по-късно, а аз отивам на кънки с детето  osi_4. Чак срам ме хваща  :oops:
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
Re: Какво направих днес за себе си
« Отговор #55 -: Октомври 15, 2011, 11:33:54 am »
ще те нашамаря! Никакъв срам, ти си човек, не робот :) Бягайте на кънки и да си изкарате супер :)
[/url][/url]
Re: Какво направих днес за себе си
« Отговор #56 -: Октомври 16, 2011, 08:03:53 am »
Хайде и аз да се похваля- вчера си купих скъпо, марково яке ( на зверски намаения в саломон) и съм много, ама много щастлива и си харесах ролери(блейдове) или както там се наричат и мъжо каза че може да ми подариииииииииии
Re: Какво направих днес за себе си
« Отговор #57 -: Октомври 17, 2011, 12:45:23 pm »
Купих си червено, кожено яке с много младежки дизайн :) Много му се радвам и сега пробвам нов грим с него :)
[/url][/url]
Re: Какво направих днес за себе си
« Отговор #58 -: Октомври 26, 2011, 12:52:20 pm »
 :hello2: и от мен мили момичета!
От няколко дни никой не е писал в тази темичка, а аз лично много й се радвам и някак си постовете на всяка от Вас ме зареждат с енергия в началото на деня. Ще се радвам на активност в темата  :balk_111:
А какво направих аз днес за себе си...купих си часовника, за който мечтая повече от 1 година...Събирах парички с идеята да си го купя, като ги събрах се разколебах дали да не ги вложа в нещо друго...Все пак красотата на часовника надделя  :balk_56: и сега краси ръката ми!
Усмивки и успешен ден на всички  :bighug:
Re: Какво направих днес за себе си
« Отговор #59 -: Октомври 26, 2011, 14:44:35 pm »
 :bighug: :cheerleader: момичета супер сте, моля за помощ - къде могат да се намерят ролкови кънки, не ролери?