0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #720 -: Юли 01, 2013, 14:26:09 pm »
Тук съм и аз още  :D. Вече всеки ден е като последен, даже имах болки наподобяващи контракции,но на измерването на тоновете, всичко излезе ок.Бебка е по-мудна вече,но то място няма вече за мърдане много.Момичета вие как ще раждате?Аз за себе си реших естествено,разбира се,ако всичко до тогава върви добре.Бебка е главично и това ме радва,но страха от неизвестното определено ме дерзае. А и в клиниката отказват всякакви обезболяващи.Лек ден на всички мами :) :) :)


*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #721 -: Юли 01, 2013, 14:58:49 pm »
Здравейте момичета  :wink:  Аз днес бях на преглед при midwife, всичко с бебко е добре, височината на матката най-накрая е в границите, много се радвам :) Имаше стажантка, която се обучаваше и таман ми опипва корема да види как е застанал младежа и той като взе да шава, да рита, изкара и акъла, много се смяхме със старшата  :lol: Утре сигурно ще ходя до личния да ми вземе кръв, че трябва да следим хемоглобина и ако има нужда пак хапченца  :?
Цвети аз се нареждам на опашката под номер 3 :) Стискам ти палчета болките да са от стомаха и да минават бързо :crossfingers:
Озиф и на тебе стиснати палчета да не е нещо сериозно и да минава бързо
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #722 -: Юли 01, 2013, 16:05:03 pm »
Малко Дяволче, благодаря . Поминаха болките :) слава богу . Засега всичко е наред . Радвам се , че и при вас всичко е наред. Стискай зъби още малко остана
Изабел аз ще съм секцио, датата ми е другата седмица. Дано изкараме до тогава . И аз съм с болки чат пат, но все не мога да разбера контракции ли са или не . Защо отказват обезболяващи ? Ти къде ще раждаш?
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #723 -: Юли 01, 2013, 16:15:32 pm »
Цвети, то не останало :) Айде сега ще стискам много силно палчета бебко да чака до другата седмица  :wink: Оставаме си с Изабелчето, ама и тя ще ме изостави скоро ;) И аз искам да раждам естествено, засега няма причини да е секцио, младежа е с главата надолу, дано така и да си остане :) Изе, защо отказват обезболяващи? Аз се надявам да не изтърва времето за епидуралната, че и мен взе да ме хваща шубето  osi_19
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #724 -: Юли 01, 2013, 16:22:17 pm »
Здравейте и от мен!!!Честичко ви чета!Аз съм най-накрая бременна след 6 опит инвитро.В 12 седмица и 2 дни съм и не се чувствам много комфортно,но и това ще отмине!Ще се радвам ако ме приемете във вашата компания! :)
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #725 -: Юли 01, 2013, 16:24:52 pm »
Здравейте и от мен!!!Честичко ви чета!Аз съм най-накрая бременна след 6 опит инвитро.В 12 седмица и 2 дни съм и не се чувствам много комфортно,но и това ще отмине!Ще се радвам ако ме приемете във вашата компания! :)
:welcome_1:
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #726 -: Юли 01, 2013, 16:26:57 pm »
Как да си направя графика като вашите??? :ask:
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #727 -: Юли 01, 2013, 16:42:06 pm »
Коя графика по-точно, за бременността ли  :ask:
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #728 -: Юли 01, 2013, 16:56:51 pm »
Ами да!Правя някакви опити,ама да видим какво ще излезе!!!
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #729 -: Юли 01, 2013, 17:00:49 pm »
Здравейте, момичета.

След около 1-2 седмици заминаваме на почивка в района на Варна. Моля ви, който е от Варна и има информация към коя болница мога да се насоча там, ако случайно ми е необходима спешна помощ, да я сподели с мен. Кои болници се водят специализирани при евентуални проблеми по време на бременността? Естествено, надявам се да не стигам до там, но за всеки случай държа да съм подготвена.

Благодаря предварително за отговорите.
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #730 -: Юли 01, 2013, 17:02:30 pm »
Ами да!Правя някакви опити,ама да видим какво ще излезе!!!
Ако не успееш пиши на лични да не спамим темата :)
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #731 -: Юли 01, 2013, 18:16:25 pm »
malkoto_dqvolche,tsvetinapavlova , ще раждам в град Сливен,понеже тук са близките ми и разчитам на помоща им в началото.А иначе живея в Пловдив.Относно обезболяващите, доктора ми е против,понеже докарвали плода при естествено раждане до опоиващо състояние.Детето ставало,като  зашеметено и лениво.А от епидоралната мен ме е много страх,представяйки си,че ще сам скована от кръста надолу.


*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #732 -: Юли 01, 2013, 19:10:22 pm »
Здравейте коремчета! Как сте днес? Аз започнах серия от безсънни нощи и денем съм като парцал. Добре , че ми остават само 5 работни дни и после ще имам повече време за почивка и наваксване със съня. Иначе бебка се чувства добре. Не спира да танцува вътре, чак и се чудя къде си намира място  osi_10

Здравейте и от мен!!!Честичко ви чета!Аз съм най-накрая бременна след 6 опит инвитро.В 12 седмица и 2 дни съм и не се чувствам много комфортно,но и това ще отмине!Ще се радвам ако ме приемете във вашата компания! :)

renigu  :welcome_1:  Честито! Лека и безпроблемна бременност и раждане около термин.
 Хубави новинки започнаха да валят в темичката. Много се радвам, че нашето място се запълва от нови бремелинки. На всички желая успешни 9м и пухкави бебочета на финала.

tsvetinapavlova, izabel.1985, , да знаете само как благородно ви завиждам, че вече сте на финалната права. Хубава среща с малките съкровища. Хайде, пък след вас се нареждаме malkoto_dqvolche , никоя , Туци и аз. Вероятно пропускам някой, за което се извинявам.
 Искам да питам, малко извън темата, някоя от вас ще ражда ли в МД София и ако да , избрахте ли си вече екип? За да не спамим темата може да ми отговорите и на лични.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #733 -: Юли 01, 2013, 19:55:48 pm »
Здравейте, момичета.

След около 1-2 седмици заминаваме на почивка в района на Варна. Моля ви, който е от Варна и има информация към коя болница мога да се насоча там, ако случайно ми е необходима спешна помощ, да я сподели с мен. Кои болници се водят специализирани при евентуални проблеми по време на бременността? Естествено, надявам се да не стигам до там, но за всеки случай държа да съм подготвена.

Благодаря предварително за отговорите.

V AG ima spe6en kabinet i dr variant e MD, kakto i v Okr bolnica.
Dobre do6li na novite mam4eta  :lol:


*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #734 -: Юли 01, 2013, 20:37:01 pm »
dess_dess, мерси за информацията.
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #735 -: Юли 01, 2013, 21:09:47 pm »
Изабел няма нищо страшно от упойката , аз даже се чувставам по - спокойна с упойка. Но и мен вече ме хваща шубето .  8O 8O 8O
Опти и на теб малко ти остана, хич не завиждай и аз така гледах другите и си викам , искам и аз . А  сега като знам че има няма една седмица и ме е страх все повече и повече. А ти каквъи са тези работни дни. Стига вече ...... :bonk: почивай сега, че послеееееее
Ренигу добре дошла и леко бременеене

Дяволче мерси за палчетата и аз ще следя вас :)

Някой ще се заеме ли с задачата да пусне темичка за мен и бебко???? :)
« Последна редакция: Юли 01, 2013, 21:13:01 pm от tsvetinapavlova »
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #736 -: Юли 01, 2013, 21:28:16 pm »
Здравейте и от мен :) Всеки ден ви чета момичета, но не съм от най- активните. Добре дошли на новите коремчета и лека бременност на всички! Относно раждането аз говорих с моя лекар и той каза, че за сега няма причина да не родя нормално. Записа ме за естествено раждане, но с епидурална упойка по мое желание:)
« Последна редакция: Юли 01, 2013, 21:34:28 pm от tesoria »


*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #737 -: Юли 01, 2013, 23:00:35 pm »
Не че съм шубе, но без епидурална не исках да си представям, че ще трябва да раждам. Втория път с много обикаляне си мислех, че може да мина и без, ама в седнало положение си беше доста болезнено. Реших, че след като има вариант да ми е по-лесно, няма смисъл да се мъча като баба ми преди 60 години.

Лека бременност и раждане на всички!

Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #738 -: Юли 01, 2013, 23:10:53 pm »
Здравейте на всички!
Добре дошли на новите попълнения! Страхотно се радвам, като видя такива новини :) Сещам се за емоциите около двете чертички и ми става едно мило такова... Желая лека бременност и сладки пухкави бебчета на финала!
На ЦветинаПавлова и Изабел - леко разждане и чакаме с нетърпение новини!
Аз не съм ходила при моя лекар от повече от месец - на 11-ти имаме час чак, защото е отпуск. Успях обаче да се класирам до ЖК и там ни видяха - девойката си седи с главата надолу :) от сума време е така... Чакам прегледа с нетърпение, защото се надявам на повече подробности и да уточним процедурата около раждането. Тези дни съм много неспокойна и спя по 4 часа само... Ремонта върви в неизвестна посока :D Дето се вика - всичко е извън контрол...
Гледам как сме се наредили - на приливи и отливи :) Чакам с нетърпение да дойде ред на нашата великолепна петорка :))) (надявам се до тогава да се е появила от някъде моята непозната фея кръстница и да е приключила ремонта).  Ще трябва да уточним реда измежду нас: Опти, Малкото дяволче, Туци, Тесория и аз - пък ако има някоя от вас отправила се към клиника Надежда :)
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #739 -: Юли 01, 2013, 23:14:57 pm »
Не че съм шубе, но без епидурална не исках да си представям, че ще трябва да раждам. Втория път с много обикаляне си мислех, че може да мина и без, ама в седнало положение си беше доста болезнено. Реших, че след като има вариант да ми е по-лесно, няма смисъл да се мъча като баба ми преди 60 години.

Лека бременност и раждане на всички!
Блу, за епидуралната съм чувала, че трябва да се сложи по-рано, преди раждането да е тръгнало, има ли нещо такова?
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"