0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #580 -: Юни 18, 2013, 14:50:19 pm »
Като написа Дяволчето за схващания  :wink: и и аз имам, ама са много странни, спя по гръб и се събуждам, ръката ми се е схванала  8O китката бързо ми минава, ама много ми е странно откакво се получава и все щях да ви питам  :lol:
Случва се при бременност, заради налягане в карпалния тунел. Вдигай си сутрин ръцете над главата или прави кръгообразни движения с ръцете, за да раздвижиш кръвта. Ако продължи, можеш да коментираш с Док прием на магнезиев препарат.
П.П. Избягвай да спиш по гръб, най-добрата поза за бебето/та е на лява страна :wink:
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #581 -: Юни 18, 2013, 15:06:47 pm »
Споко,Дяволче,след месец няма да те буди в 6... А на всеки 2-3 часа :P
Порасна ли ти и на тебе брадата, дядо попе  :lol:
Точно днес мисля че ще се застрелям-отново 24-часов маратон и на двете едновременно в хор...току що закусих-отново в писъци...
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #582 -: Юни 18, 2013, 20:29:27 pm »
Афродитка, не знам как се оправяш. И моето слънце като го хванат лудите да реве, понякога и мен ми се доревава чак. Много ми е жал като не успявам да го успокоя. А да ти дам един линк - мисля че и на другите мами ще е полезен:
http://www.youtube.com/watch?v=cUwEiMNhOCM
Едно от правилата на д-р Карп за успокояване на бебе (ако е гладно не действа :) ). Ние вече 3та нощ само така спим - шумничко е, ама е по-добре от бебешки рев.
Деси, Дидка-мони - наистина е мноооого важно полежаването при кървене. Не се плашете - повечето от нас са минали през тоя проблем. С лекарства и лежане минава. Но при засилване задължително при доктора. И аз една нощ по спешност влязох в АГто. То рев, то страх... знам какво ви е, но минава. Стискам ви палци бързо да спира течението.
Дяволче, ама то и на теб малко ти остава :) Помня като се включи и ти в темичката.


*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #583 -: Юни 18, 2013, 20:50:22 pm »
Като написа Дяволчето за схващания  :wink: и и аз имам, ама са много странни, спя по гръб и се събуждам, ръката ми се е схванала  8O китката бързо ми минава, ама много ми е странно откакво се получава и все щях да ви питам  :lol:
Случва се при бременност, заради налягане в карпалния тунел. Вдигай си сутрин ръцете над главата или прави кръгообразни движения с ръцете, за да раздвижиш кръвта. Ако продължи, можеш да коментираш с Док прием на магнезиев препарат.
П.П. Избягвай да спиш по гръб, най-добрата поза за бебето/та е на лява страна :wink:

Mnogo blagodarq  :bighug:


*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #584 -: Юни 18, 2013, 21:02:30 pm »
Дяволче, ама то и на теб малко ти остава :) Помня като се включи и ти в темичката.
Бебе, имам чувството, че вчера видях положителния тест, а то по-малко от 2 месеца  остана до термин  :lol: Кога мина това време :)
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #585 -: Юни 18, 2013, 22:16:26 pm »
На мен много бавно ми минава времето, живея от преглед до преглед - предполагам всички са били така после дано малко се позасили - още ми е много нереално, че се случва на мен.
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #586 -: Юни 19, 2013, 00:39:28 am »
Бебе,мерси,ние отдавна сме на този шум,дори в момента като пиша върви през телефона.но съм си го свалила като приложение.лошото е че влияе само на едната :D а като сме в хола-пускам аспиратора.че ме е страх с тоятелефон вечно до главите им.аз вече оглушах,та шума не ми пречи :)

Нарния,и на мен ми се точеше,толкова бавно ми минаха тия 9 мес,особено последните....
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #587 -: Юни 19, 2013, 07:48:30 am »
Момичетааа с голяма радост и вълнение ви съобщавам  :blob10: Днес  в 11часа и няколко минути Респект стана мама, инатчето което не искаше да излиза тежи 4100 и се казва ГЕОРГИ  :babyflips:
Нека им е жив и здрав Георги и много да слуша и радва родителите си  :wink:
f_28 аз няма да се бутам  :D  сега е твой ред да пуснеш темичка за Респект  :wink:
Лелееее, браво на юнака, а мама Респект  е героиня.
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #588 -: Юни 19, 2013, 09:26:09 am »
Бебе aз с този шум спaсих положението първите двa месецa.
Цялaтa ми бременност минa тооолковa бaвно, че чaк си мислех, че никогa нямa дa родя. Живеех от преглед до преглед и добре, че моите бяхa нa две седмици :) Може би беше тaкa,  зaщото бременносттa ми беше много рисковa.Но в моментa, в който гушнaх мъничето и всичко зaбрaвих:) 
  
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #589 -: Юни 19, 2013, 10:28:52 am »
Хей мамчета, има ли нчкоя от вас на фраксипарин.Настанаха нечовешки жеги,та питам:то е ясно,че трябва да го прибера в хладилника,ама после кога трябва да го извадя преди да се набода? :lol:
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #590 -: Юни 19, 2013, 10:31:40 am »
Хей мамчета, има ли нчкоя от вас на фраксипарин.Настанаха нечовешки жеги,та питам:то е ясно,че трябва да го прибера в хладилника,ама после кога трябва да го извадя преди да се набода? :lol:

Аз го вадех 10-тина минути преди да се набода, малко на стайна температура  :lol:


*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #591 -: Юни 19, 2013, 11:07:46 am »
Аз вадех от хладилника и слагах, без да топля.
Освен това го държах ВИНАГИ в хладилник.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #592 -: Юни 19, 2013, 11:16:52 am »

[/quote]

Аз го вадех 10-тина минути преди да се набода, малко на стайна температура  :lol:
[/quote]
Благодаря за бързият отговор
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #593 -: Юни 19, 2013, 11:20:23 am »
White,не те ли болеше така,когато разтвора е студен?
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #594 -: Юни 19, 2013, 11:37:12 am »
Свиква се. :lol: Шегувам се. Болката при мен е свързана с уцелването на вена или буца от предишна инжекция. А най-много ме е боляло от тъпите игли на Фраксипарина. :x


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #595 -: Юни 19, 2013, 12:59:43 pm »
Свиква се. :lol: Шегувам се. Болката при мен е свързана с уцелването на вена или буца от предишна инжекция. А най-много ме е боляло от тъпите игли на Фраксипарина. :x

Da be, i az, sam se 4udila, koj " idiot" gi e izmislil tezi tapi igli?!? :lol:


Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #596 -: Юни 19, 2013, 20:05:26 pm »
Здравейте момичета! Реших да се запиша вече и аз във вашата тема :)
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #597 -: Юни 19, 2013, 20:20:15 pm »
Здравейте момичета! Реших да се запиша вече и аз във вашата тема :)

 :bighug:


*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #598 -: Юни 19, 2013, 20:24:05 pm »
vesito90  :welcome_1: Лека бременност и на финала здраво бебче :)
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #599 -: Юни 19, 2013, 20:43:53 pm »
Благодаря ви момичета направо не знам как ще чакам 9 месеца . Много дълаг период ми се струва , но няма как . Успех на всички