0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #240 -: Май 26, 2013, 16:22:23 pm »
Момичета, linapoli стана мама  :lol: Можете да я поздравите тук:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=49711.msg1008346#msg1008346
Респект, хайде вече е твой ред  :wink: :bighug:
Живи и здрави да са и мама и бебечо , а то както е тръгнало , май последна ще съм аз :D .... а бе за всеки случай ако не влезна 1 цял ден във форума значи съм влезнала в болницата :)
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #241 -: Май 27, 2013, 00:00:56 am »
_RESPECT_ мила, ако и Bebe2013 е родила, май оставаме двечките :)
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #242 -: Май 27, 2013, 01:10:11 am »
Момичетa отдaвнa не сaм влизaлa в любимaтa ми темичкa, но не зaщото нямaм желaние:)
Добре дошли нa новите мaми, a нa чaкaщите съвсем  скоро срещaтa с мaлките съкровищa - късмет.

Нaистинa не е приятно когaто тaкaвa хубaвa темa се зaдръсти от всезнaйковци.
И aз съм зaбелязaлa, че въпроснaтa дaмa понякогa мнямa спирaчки и не спирa със словоизлияниятa :(
  
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #243 -: Май 27, 2013, 02:29:06 am »
Ей браво на бебето-в добра седмица е,да спре да се тревожи вече...чакаме повече инфо!:)
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #244 -: Май 27, 2013, 10:04:51 am »
Аз пък мисля, че тези дето са родили вече нямат чак толкова работа тук. Нека бременните си решават въпросите помежду си.  Някой от постовете са си направо дребнави и чисто заяждане, от което никой няма полза.
Впрочем аз влязох тук, за да видя нещо за Бебе2013-следя какво изстрада това момиче и повода за споровете ви на този фон ми се вижда направо абсурден.
Аз пък много разчитам на вече родилите и минали по нашия път за добри съвети.
Някой има ли новини от бебе2013.
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #245 -: Май 27, 2013, 11:08:55 am »
_RESPECT_ мила, ако и Bebe2013 е родила, май оставаме двечките :)
тo kакто е тръгнало ти ще си преди мене :) а бе само живи и здрави да сме пък кой кога си е божа работа
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #246 -: Май 27, 2013, 11:52:19 am »
Няма ли още някой да се заяде с мене? Брей от толкова хапливи коментарчета взех, че спрях да повръщам, ами продължавайте в същият дух, няма ли още някоя да се заяде с мене, от кога Ви чакам,  може и гърдите да спрат да ме болят!  :youwoman:
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #247 -: Май 27, 2013, 13:07:26 pm »
Вместо да вкарваш ирония просто се замисли за коментарите си. А и няма нужда да се правиш на жертва.
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #248 -: Май 27, 2013, 13:10:04 pm »
chattenoire84, момичетата са изказали мнение и са ти казали, да бъдеш малко по-тактична в изразяването си по-принцип, както ти апелираш да са тактични към теб.Това  че те имат определено мнение за теб, е само и единствено на база, твоите изяви във форума.Може да се замислиш не си ли ги провокирала по някакъв начин тези коментари.

Темата е позитивна и е хубава, моля всички ви не я разваляйте, абстрахирайте се и не се конфронтирайте, колкото и да е трудно на моменти.Бременейте си с кеф, както се казва!

*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #249 -: Май 27, 2013, 21:30:29 pm »
Аз пък мисля, че тези дето са родили вече нямат чак толкова работа тук. Нека бременните си решават въпросите помежду си.  Някой от постовете са си направо дребнави и чисто заяждане, от което никой няма полза.
Впрочем аз влязох тук, за да видя нещо за Бебе2013-следя какво изстрада това момиче и повода за споровете ви на този фон ми се вижда направо абсурден.
Аз пък много разчитам на вече родилите и минали по нашия път за добри съвети.
Някой има ли новини от бебе2013.
Съвети ок, но всеки трябва да мисли със собствената си глава какво да приеме и какво не като съвет. Пък и друг е въпроса, че някой си умират да дават съвети. Така че отсявайте сеното от плявата и не се карайте за глупости.
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #250 -: Май 27, 2013, 22:43:44 pm »
_RESPECT_ мила, ако и Bebe2013 е родила, май оставаме двечките :)
тo kакто е тръгнало ти ще си преди мене :) а бе само живи и здрави да сме пък кой кога си е божа работа
osi_9 :bighug: ;)
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #251 -: Май 27, 2013, 23:03:47 pm »
Няма ли още някой да се заяде с мене? Брей от толкова хапливи коментарчета взех, че спрях да повръщам, ами продължавайте в същият дух, няма ли още някоя да се заяде с мене, от кога Ви чакам,  може и гърдите да спрат да ме болят!  :youwoman:
Точно такъв коментар се очакваше от теб, "от толкова хапливи коментарчета", би трябвало да се замислиш малко... но нищо поне сме помогнали да спреш да повръщаш  :lol: Продължавай в същия дух... ;)
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #252 -: Май 28, 2013, 09:50:20 am »
butona kredor lipsva
ama az iskam da se pohvalq, 4e v4era 4uhme dvete sar4ica :lol:


*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #253 -: Май 28, 2013, 11:21:39 am »
Мами току ще се прибирам от болницата , всичко е ок със изключение на килограмите на бебчо , доки каза че за моето телосложение трябва да е около 2500-3000 а в момента е 3500+ , а матката ми е 34 см и също каза че вероятността да ме срежат е доста голяма ;( май няма да родя така , както аз исках  :balk_145:
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #254 -: Май 28, 2013, 11:37:43 am »
Мами току ще се прибирам от болницата , всичко е ок със изключение на килограмите на бебчо , доки каза че за моето телосложение трябва да е около 2500-3000 а в момента е 3500+ , а матката ми е 34 см и също каза че вероятността да ме срежат е доста голяма ;( май няма да родя така , както аз исках  :balk_145:

Правила ли си тест за гестационен диабет?


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #255 -: Май 28, 2013, 11:42:20 am »
не , док ми пусна изследвания но не ми казва за какво точно са
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #256 -: Май 28, 2013, 11:45:06 am »
Полезно е да се правят тези тестове - и за майката, и аз бебето е важно да се установи дали има или няма гестационен диабет.

Гестационен диабет - първа част
Гестационен диабет - втора част


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #257 -: Май 28, 2013, 12:34:43 pm »
Респект не се притеснявай , всичко ще е наред . Има и по - големи бебоци и аз познавам доста такива .  Пък и ако е по - голям наистина е по - обре да е секцио иначе, рязането ще е долу . Важното е с бебо да сте добре всичко останало ще мине бързо бързо :) :) :)
Стискам палци да родиш скоро по мед и масло
Аз да се оплача снощи видях првите стрии :( :( :( на дупето ми , много ми е тъжно
Дес радвам се за вас :) :) :)
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #258 -: Май 28, 2013, 12:44:59 pm »
Мами току ще се прибирам от болницата , всичко е ок със изключение на килограмите на бебчо , доки каза че за моето телосложение трябва да е около 2500-3000 а в момента е 3500+ , а матката ми е 34 см и също каза че вероятността да ме срежат е доста голяма ;( май няма да родя така , както аз исках  :balk_145:
И при мен положението е абсолютно същото, бебка е била около 3200-3300, а аз съм била много дребна, доки каза да се замислям за секцио :?  И тест за гестационен диабет не съм правила :(

tsvetinapavlova и аз до преди броени дни, както се радвах, че ми няма нищо изведнъж за една нощ "изскочиха" стрии по бедрата ми, въпреки, че се мазах още от самото начало... :( дано да не се задълбочат... мисли си за сладурчрто в тумбачето ти и ще забравиш за тях, аз така правя :D важното е бебетата да са добре ;)
« Последна редакция: Май 28, 2013, 12:52:48 pm от andi_s »
*
Re: Тема на бременните № 86
« Отговор #259 -: Май 28, 2013, 16:39:34 pm »
Ами надавам се да е наред  :crossfingers:
А колкото до стриите ... тва е болезнена тема и за мене  :D как не ми оставиха и един здрав участък  8O