0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #560 -: Март 14, 2014, 10:08:45 am »
Отново благодаря, delusion22! :)
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #561 -: Март 14, 2014, 20:11:33 pm »
Здравейте.
Последният ми опит завърши с мисед в 6 седмица.Останаха ми замразени ембриони,и мисля да опитаме с тях.
Ако някой е правил трансфер на замразени,нека сподели как протича процедурата.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #562 -: Март 14, 2014, 21:17:19 pm »
Ха, petqst, а аз живея Казанлък! Че сме си близко :) Сега остава и роднини да излезем! :) В процедура ли си в момента?
......
Ехаа, супер! :) Направо сме много близо! :)
За роднини - трябва да проверим  :wink:
Не, не съм в процедура. Моето момче е вече н 3 годинки - от първи опит ИКСИ в Софийска клиника! С мъжки фактор сме! Да се надяваме, че тази или следващата година ще подадем за втори опит!  :wink:
« Последна редакция: Март 14, 2014, 21:19:30 pm от petqst »
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #563 -: Март 17, 2014, 13:25:07 pm »
Ти се надяваш, а аз пожелавам втория опит да е успешен още от първия път и едно (пък и две да са) красиво и здраво момиченце да зарадва всички у дома ви.

Ох, нямам търпение да започваме процедурата. Очаквам другата седмица да поема длъгия път към надеждата/вярата/мечтата/Лекаря/родния дом!
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #564 -: Март 18, 2014, 11:20:57 am »
здравеите аз в неделя започнах стимулацията с мерионал150 на ден дали не е голяма тази доза?ще правим 2ро инсе този месец дано баде успешно на предното доки каза че е имало бременност но не се е развила   защо ли?
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #565 -: Март 18, 2014, 14:36:51 pm »
здравеите аз в неделя започнах стимулацията с мерионал150 на ден дали не е голяма тази доза?ще правим 2ро инсе този месец дано баде успешно на предното доки каза че е имало бременност но не се е развила   защо ли?
Деси,

сигурно 30% от бременностите не се развиват - но момичетата, които забременят без асистиране дори не разбират ... C'est la vie

За съжаление дозата не лекарствата не мога да коментирам, но ако имаш съмнения просто питай док. Аз лично винаги имам 5 въпроса намислени предварително, но после задавам поне още 5 ;)

Успех,
пиши как се развиват нещата :)
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #566 -: Март 20, 2014, 08:42:06 am »
Здравейте, момичета!
Аз съм при д-р Б.Бойчев.Бях на стимулация от която реагирах изненадващо бързо и добре само за 5 дни.Вчера в 14ч ми сложиха Прегнил и доки ми каза днес вечерта и утре сутринта да се обичаме. Имам 5 фоликула по 19мм и множество по 17,15,12. Та... Чужденката ми е дали няма да е късно чак довечера и утре сутрин, защото преди малко усетих силна болка, дали не се е спукал фоликул?
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #567 -: Март 20, 2014, 13:52:17 pm »
Кой какво прави, какво струва все още на тая микробиология на еякулат се чудя. Ще си кажа, пък дано не досаждам вече! Та, тъй като моят мил съпруг от понеделник до петък е в Шумен, а през weekend-те си е тук, това малко ни затруднява с изследванията му (аз съм отличник-моите почти всички са готови) и се чудя късно ли ще е ако ги направи направо в Тутракан, тоест на някои от последващите дни, в които аз съм на стимулация. Той на 2-ри ден няма за какво да идва, но дали ще е проблем ако микробиология на еякулат я направи малко по-късен етап или искат всички изследвания на куп.
Едно голямо предварително БЛАГОДАРЯ!
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #568 -: Март 20, 2014, 17:43:51 pm »
Амиии ... ако не се лъжа, трябва да ги имаш преди да започнете опита.

Гледам си в пощата че на 7-ми Ноември съм получила резултатите, а стимулацията почна на 8-ми (ако не се лъжа).

Но, разбира се - най- добре звънни в клиниката :;
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #569 -: Март 20, 2014, 20:16:33 pm »
darkangel_1991, обикновено Прегнилът се слага, когато доминантните фоликули са около 18мм и се очаква ф. да се спука около 36ч. след това (тогава се прави евентуално инсеминация). Затова лекарят ти е казал да сложите сърчицата приблизително около този момент и на сутринта още веднъж. Понякога така се прави и с инсеминациите, веднъж около 36 час и след това реинсеминация на спукан фоликул.
Има случаи, в които фол. се пука по- рано. Но може това, което си усетила да не е спукването, а напрежение от някакво по-рязко движение, защото при стимулация яйчниците са доста по- уголемени и по- чувствителни.  Успех  :)!

Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #570 -: Март 20, 2014, 21:49:17 pm »
МарсиБлагодаря,мила! Надявам се не се е пукнал по-рано днес,защото нали яйцеклетката живее 8 часа. Тази вечер и утре сутрин ще пробваме пък ще се моля чудото да стане най-сетне! Имах вчера 5 фоликула по 19мм и много по 17,15,12.
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #571 -: Март 20, 2014, 22:21:07 pm »
darkangel_1991, някъде пише, че яйцеклетката живее 12ч., другаде-до 24ч., но след около 12ч. започва да се влошава качеството и'. Не се притеснявай, още повече не разчиташ на един фоликул.Успех :)!
« Последна редакция: Март 20, 2014, 22:47:23 pm от marsi »

Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #572 -: Март 22, 2014, 10:09:54 am »
Момичета, трети ден след Прегнила съм и със силни болки от сутринта.Нош па-то не помага. На какво може да се дължи това? Дали изобщо се е получило нещо? :(
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #573 -: Март 22, 2014, 10:41:10 am »
darkangel_1991, сигурно е от стимулацията и уголемяването на яйчниците, но по- добре се свържи с лекаря си по телефона.

Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #574 -: Март 27, 2014, 07:42:06 am »

здравеите в вторник правихме инсе но фоликулите не се бяха спукали чак 5 часа по касно усетих болка,направихме реинсе вчера и доки каза че само един се е спукал дали има някакав шанс 20 часа след спукването да стане нещо?
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #575 -: Март 27, 2014, 11:57:50 am »
desi2811, сперматозоидите в подходяща среда живеят приблизително 2-3 дни, някъде пише до 4. Затова се смята, че е добре да са там и да чакат спукването на фоликула. А в случая има и реинсеминация, което е още по-добре. Всичко е наред, дано да се получи тази път.! Успех  :)!

*

    фиона

  • ***
  • 299
  • моето чудо се случи
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #576 -: Март 30, 2014, 19:06:03 pm »
Здравейте момичета,
искам да пожелая успех на всички в процедура!Не се отказвайте да вярвате в мечтите си,защото те рано или късно се сбъдват :)
Отворих нова тема в "дългоочаквана бременност след стерилитет",но там никой не ми отговори и момичетата ме насочиха към тази. Моля,ако някое момиче е раждало или ще ражда в Тутракан да даде повече инфо /може и на лични/.Ще се радвам да се запознаем и да обменим информация.
*

    Marina_27

  • *
  • 11
  • http://vbox7.com/play:bde13acf
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #577 -: Март 31, 2014, 16:34:30 pm »
Здравейте момичета доста късно отговарям.
Моите изследвания са добре - генетични и имонологични  маи бяха хихихих.
marsi започнахте ли процедурата?
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #578 -: Март 31, 2014, 17:07:25 pm »
Здравейте момичета доста късно отговарям.
Моите изследвания са добре - генетични и имонологични  маи бяха хихихих.
marsi започнахте ли процедурата?
Marina,
В тутракан ли ги правихте?
И кои по точно?
Питам че и ние ще правим ... да знам как да се подготвя  :oops:
*
Re: Пациентки на д-р Бойчев - трета част
« Отговор #579 -: Март 31, 2014, 18:07:10 pm »
marsi започнахте ли процедурата?
Marina_27, предстои ми ЗЕТ, но засега провеждам лечение след хистероскопия. 
« Последна редакция: Март 31, 2014, 18:10:10 pm от marsi »