0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Спонтанен аборт ли е?
« Отговор #80 -: Февруари 10, 2011, 09:50:11 am »
Да ужасно е че има такива лекари ,обаче ти сега мисли за себе си а не за тях ,това ще ти покаже на кои лекари можеш да разчиташ и на кой не .
Сега е важно да отидеш на друг лекар.Даноп бързо да се разбере какво е .

Така е Роси, отиди по-бързо на друг лекар, и чакаме днес да пишеш как е минало.
Стискам палци всичко да е наред :)


Re: Спонтанен аборт ли е?
« Отговор #81 -: Февруари 10, 2011, 14:04:45 pm »
ЗДРАВЕЙТЕ, ДНЕС БЯХ НА ЛЕКАР, ИМАМ ВАЗПАЛЕНИЕ :( ИЗПИСАХА МИ АНТИБИОТИК И СВЕЩИЧКИ. ДАНО БЪРЗО ДА СЕ ОПРАВЯ ЧЕ.... ВЕЧЕ МИ ПИСНА ВСЕ ПРОБЛЕМИ
Бъди дявол,за да не те пратят по дяволите!
*
Re: Спонтанен аборт ли е?
« Отговор #82 -: Февруари 10, 2011, 15:39:40 pm »
Роси дано се оправи бързо това възпаление и скоро да се похвалиш с хубави новини :-)


Re: Спонтанен аборт ли е?
« Отговор #83 -: Февруари 10, 2011, 15:50:04 pm »
ИВАНИТА, благодаря ти, дано :bighug: :bighug: :bighug:
Бъди дявол,за да не те пратят по дяволите!
*
Re: Спонтанен аборт ли е?
« Отговор #84 -: Февруари 10, 2011, 19:59:23 pm »
Роси ,сигорна съм този път всичко ще бъде наред. Почти бах сигорна че е това.
Ще видиш че до три дни ще се почувстваш по-добре . Радвам се че се откри бързо проблема . :balk_602:
Re: Спонтанен аборт ли е?
« Отговор #85 -: Февруари 10, 2011, 21:22:54 pm »
БЛАГОДАРЯ ЗАРИНА, ДАНО ПО БЪРЗО ДА СЕ ОПРАВЯ :)
Бъди дявол,за да не те пратят по дяволите!
Re: Спонтанен аборт ли е?
« Отговор #86 -: Февруари 10, 2011, 21:52:34 pm »
Хайде, Роси, оправяй се бързо!

А някой ден, ако ти се занимава, може да им отговориш на този въпрос много конкретно:
постоянно ме питаха защо не сам си направила лапароскпията при тях а в частната клиника и тн. 
Не искам да използвам квалификации за такива лекари, че няма да са цензурни  :witch:

На теория и практика, животът е едно. В действителност - съвсем друго.
Re: Спонтанен аборт ли е?
« Отговор #87 -: Февруари 11, 2011, 08:04:32 am »
ПРАВА СИ Рlumeria, ПРОСТО НЕ СЪМ ОЧАКВАЛА ТАКОВА ОТНОШЕНИЕ, НО ЯВНО МНОГО СЪМ ГРЕШАЛА В ПРЕЦЕНКИТЕ СИ, АКО ЗАВИСИ ОТ МЕН ПОВЕЧЕ КРАКЪТ МИ НЯМА ДА СТЪПНЕ В ТАЗИ БОЛНИЦА.НО ЗА СЪЖАЛЕНИЕ В МОЯ ГРАД НЯМА ДРУГА, ИМА ЧАСТНИ КЛИНИКИ, НО ТАМ САМО ПРГЛЕЖДАТ ИЗВЪРШВАТ МАНИПОЛАЦИИ, ПРАВЯТ ИЗСЛЕДВАНИЯ НО НЯМА ОТДЕЛЕНИЕ ЗА БОЛНИ. АКО НЯКОЙ ДЕН ТРЯБВА ДА РОДЯ НЕЗНАМ КЪДЕ ЩЕ ОТИДА, ЗАЩОТО МНОГО МОИ ПОЗНАТИ КОИТО СА РОДИЛИ ТАМ СА МЕКО КАЗАНО ВАЗМОТЕНИ ОТ ДЪЕЖАНИЕТО
Бъди дявол,за да не те пратят по дяволите!
*
Re: Спонтанен аборт ли е?
« Отговор #88 -: Февруари 11, 2011, 10:21:48 am »
Роси,абе то и в големия град е така ,въпрос на късмет. Разбира се в големия град има повече специалисти поради голямото текучество на болни. Аз също съм попадала на лошо отношение ,нищо че съм от софия.За мен като цяло Бг лекар е неконтактен гледа там да си свърщи каквото има и после изчезва неможеш да го намериш че и се сърдят като ги питаш какво са правили или какво да очакваш след дадена манипулация.

Откъде си ?Може би има съседен по-голям град където можеш да разчиташ ако не на добро отношение то поне на по-глям професионализъм
Re: Спонтанен аборт ли е?
« Отговор #89 -: Февруари 11, 2011, 13:14:21 pm »
Роси,абе то и в големия град е така ,въпрос на късмет. Разбира се в големия град има повече специалисти поради голямото текучество на болни. Аз също съм попадала на лошо отношение ,нищо че съм от софия.За мен като цяло Бг лекар е неконтактен
За съжаление, zarina е съвсем права :(  Прекалено голям процент от нашите лекари приемат за нормално и те, и колегите им, да изваждат на показ в работата си най-отрицателните си човешки качества - грубост, мързел, корист, завист... И в големия град има много такива. А най-много ме притеснява това, че никак не се срамуват от ниското си професионално ниво, дори при очевидни груби грешки.
На всяка цена трябва да търсим онзи малък процент лекари, които са качествени и като професионалисти, и като хора. С връзки, с пари, с каквото и да е, ако трябва ще ги търсим в другия край на България, но да не се оставяме в ръцете на некадърниците. :(

Роси, наистина твоят би могъл да бъде всеки по-малък град в България, но и мен ме заинтригува кой е точно?

М/у другото, моля те, не пиши целият текст с големи букви! В интернет това се приема като крешене :)

На теория и практика, животът е едно. В действителност - съвсем друго.
Re: Спонтанен аборт ли е?
« Отговор #90 -: Февруари 11, 2011, 14:08:51 pm »
Здравейте, от Стара Загора съм, но в момента живеем в Шумен, мъжът ми е от тук. Ако има някой от Шумен и знае добър специалист, може да ми го препоръча. Аз съм доволна от мята гинеколожка но все пак, ако един ден ми се наложи да родя в болницата в този град не знам как ще стане.И ако дай Боже забременея отново дано не ми се налага да лежа в паталогична бременност, и да имам усложнения
Бъди дявол,за да не те пратят по дяволите!
Re: Спонтанен аборт ли е?
« Отговор #91 -: Февруари 11, 2011, 14:33:06 pm »
Роси, много си близо до Варна, а там има не просто добри специалисти, а дори избор на такива :-). Ако не греша, имаш 40-50 км. магистрала. Заслужава си разходката.
Тук, из форума, ще намериш много предишни коментари за варненски лекари. За да не ти изкарва търсачката ин-витро специалисти, търси само в "Дългоочакваната бременност, раждане и майчинство". Или направо питай момичетата там. Ще събереш доста мнения.

На теория и практика, животът е едно. В действителност - съвсем друго.
Re: Спонтанен аборт ли е?
« Отговор #92 -: Февруари 11, 2011, 14:50:08 pm »
Така е е във Варна има добри специалисти, но просто не мога да си позволя често да ходя там на лекар, на работа съм, не че това е някакво оправдание, но като се налага ще трябва да отида, че в този град не става
Бъди дявол,за да не те пратят по дяволите!
*
Re: Спонтанен аборт ли е?
« Отговор #93 -: Февруари 11, 2011, 18:08:13 pm »
А за Търговище съм чувала за добър специалист тук от форума ама като немога да се сетя за името.Ще се опитам да се поровя .
Щумен не е малък град чак пък толкова .Просто  не мога да повярвам че няма 2 или 3 по-добри клиники!!!!
Re: Спонтанен аборт ли е?
« Отговор #94 -: Февруари 11, 2011, 18:30:27 pm »
Здравейте, :bighug: :bighug: има две частни клиники в Шумен но и двете нямат отделение за болни, има специалисти, правят някои видове операции но там няма родилно и тн. Аз ходя в едната клиника при много добра гинеколожка, там всички са добри специалисти, но от много познати жени които са посещавали тази клиника съм чувала че като отидат да раждат и в болницата като чуят кой им е бил гинеколога веднага почвали да се държат лошо, защото не е гинеколог от болницата а от частната клиника, явно им е конкуренция,  :D на мен също ми се "разсърдиха" защо не съм си направила лапароскопията при тях :D :D много са смешни, е онзи ден като почти ме изгонха не ми беше много смешно но.....
Бъди дявол,за да не те пратят по дяволите!
Re: Спонтанен аборт ли е?
« Отговор #95 -: Февруари 11, 2011, 19:55:00 pm »
Да, аз за родилното имах предвид Варна. За да избегнеш това ужасно отношение, което си получила сега.

На теория и практика, животът е едно. В действителност - съвсем друго.
Re: Спонтанен аборт ли е?
« Отговор #96 -: Февруари 11, 2011, 21:09:26 pm »
Да живот и здраве ако забременея и ми се наложи да родя, бих предпочела да е там :D
Бъди дявол,за да не те пратят по дяволите!
*
Re: Спонтанен аборт ли е?
« Отговор #97 -: Февруари 12, 2011, 11:13:44 am »
Има някаква завист между лекарите.Ама ти не им споделяй при кой си ходила . Ако се наложи да кажеш лавирай.,кажи че ти се е наложило по спешност или че някой те е завел там а ти не си знаела къде и така.

Това е голям ужас да живееш в по-малък град. на мен ми се налага да пребивавам дълго време във Варна но ако тябва да посетя лекар тичам в софия.

Освен това винаги има време .Само не се панирай за да можеш да реагираш правилно.
И ако има нещо специално бягай към Варна или Сифия в Мед Академия в геникологията ако проблема ти е от тоз характер. Мизерно е но там са съсредотояени по добрите специалисти .


Какъв АБ ти изписаха.и за колко дни?
Re: Спонтанен аборт ли е?
« Отговор #98 -: Февруари 12, 2011, 14:11:35 pm »
 Благодаря ти  Зарина, наистина си права, има такава завист между лекарите. Изписаха ми аугаментин, 4 по 1 мисля че за 5 дена(докато ги свършат)
Бъди дявол,за да не те пратят по дяволите!
*
Re: Спонтанен аборт ли е?
« Отговор #99 -: Февруари 12, 2011, 18:18:30 pm »
Аугментин е добре.А предишния какъв беше ако си спомняш след кюртажа.
Вече трбва да си по-добре. :balk_602: