0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    rija

Здравейте,
Ползвам ову календара от началото на годината. До миналата седмица виждах всички свои цикли "розичките". От няколко дни няма никакви данни за месеците от началото на 2006г., нито "розички".
 :? Моля помагайте, че в сряда съм доктор и трябва да занеса копия от циклите ми за проследяване на овулацията...

Предварително благодаря на модераторите ... :P
*
Какво ти е потребителското име в календара?
*

    rija

Потребилско име - rija
*
Цитат на: rija
Потребилско име - rija

rija,
Така като гледам данните ти смятам че този акаунт си го изоставила отдавна и си направила нов в който си пишеш редовно - успях да намеря кой е той по описанието и емаила ти.
Изпратих на пощата ти данните на акаунта който ползваш по принцип за да можеш да разпечаташ справката си :-)

Поздрави
*

    rijeto

Благодаря ви много! :D
Но моля ви да изтриете потребител RIJA, защото като кликна на ову календар автоматично ме вкарва като потребител RIJA и не мога да се логна като rijeto  :wink:
*
Цитат на: rijeto
Благодаря ви много! :D
Но моля ви да изтриете потребител RIJA, защото като кликна на ову календар автоматично ме вкарва като потребител RIJA и не мога да се логна като rijeto  :wink:

Здравей,
като кликнеш на календра и те е логнало като RIJA избери "ИЗЛЕЗ" горе в ляво и се логни като RIJETO и избери кутийката да те запомни.
Така вече ще си винаги логната като RIJETO.

Поздрави