0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Помогнете,имам проблем с овулационния календар
« Отговор #40 -: Август 06, 2009, 16:21:37 pm »
Ехо-о-о , няма ли кой да ми помогне.Ще дойде новият ми цикъл и ще объркам целия календар, защото не мога да направя никакви корекции, нищо не мога да напиша , дава постоянно грешка да се логна отново и така колкото пъти опитам да запиша нещо.
*
Re: Помогнете,имам проблем с овулационния календар
« Отговор #41 -: Август 06, 2009, 22:35:00 pm »
Ехо-о-о , няма ли кой да ми помогне.Ще дойде новият ми цикъл и ще объркам целия календар, защото не мога да направя никакви корекции, нищо не мога да напиша , дава постоянно грешка да се логна отново и така колкото пъти опитам да запиша нещо.
Здравей,
проверих ти акаунта - работи добре.
Проблема е в настройките на браузъра ти.
1. Разлогни се
2. Изтрий кукитата от Зачатие
3. Логни се в календара - без да избираш "Запомни"

Ако и след това не става - опитай с друг браузър - най добре с Firefox (http://getfirefox.com)

Поздрави
*
Re: Помогнете,имам проблем с овулационния календар
« Отговор #42 -: Август 12, 2009, 12:58:49 pm »
Здравейте, имам проблеми с логването Казва им че е грешен потеребителя или паролата Сигурна съм че са верни, и незнам какво да правя Не съм влизала в календара отдавна, дано да не ме е изтрило като потребител, иначе ми е много нужен в момента, моля помогнате
*
Re: Помогнете,имам проблем с овулационния календар
« Отговор #43 -: Август 12, 2009, 17:10:01 pm »
Здравейте, имам проблеми с логването Казва им че е грешен потеребителя или паролата Сигурна съм че са верни, и незнам какво да правя Не съм влизала в календара отдавна, дано да не ме е изтрило като потребител, иначе ми е много нужен в момента, моля помогнате
Изпратих ти потребителя и паролата на мейла.
*
Re: Помогнете,имам проблем с овулационния календар
« Отговор #44 -: Август 12, 2009, 22:07:34 pm »
Благодаря за бързата реакция :P
Re: Помогнете,имам проблем с овулационния календар
« Отговор #45 -: Декември 09, 2009, 10:09:16 am »
Цитат
Използвам темата, за да попитам - от около седмица, като искам да вляза в Лични графики, страницата не се зарежда. Проблемът се появи, след като трих стари данни, и след един изтрит ден ми се показа съобщение за грешка и null. Като рефрешнах, всичко се оправи, данните за деня бяха изтрити, но не мога да си вляза в графиките - от лявото меню се зареждат само линковете Изход, Личен календар и Лични графики, а там, където трябва да е информацията за "цикълът ви е ...дни, а системата...и т.н." е бяло, но активно - т.е. ако кликна срещу линка за Личен календар, но в десния край на екрана, пак ми се отваря календара.
Не знам дали обясних добре, ако трябва, ще направя скрийншот
И аз имам същият проблем, може ли да ми кажете как да го оправя?
Благодаря предварително!
Приятен и успешен ден на всички!
*
Re: Помогнете,имам проблем с овулационния календар
« Отговор #46 -: Декември 09, 2009, 15:32:57 pm »
И аз имам същият проблем, може ли да ми кажете как да го оправя?
Благодаря предварително!
Приятен и успешен ден на всички!

Готово
*
Re: Помогнете,имам проблем с овулационния календар
« Отговор #47 -: Декември 17, 2009, 02:16:21 am »
]
При мен проблема с календара е следния, до петък - 17 юли, календара работеше идеално, но от понеделник - 20 юли, успявам само да се логна и ако реша да запиша нещо за конкретен ден от календара ми дава "Възникна грешка" - вероятно не сте влезли с потребителско име или нещо подобно.

Аз имам същия проблем, не мога и не мога нищо да записвам.
Какво трябва да направя, моля да ми обясните по най краткия и елементарен на4ин,
благодаря предварително
« Последна редакция: Декември 17, 2009, 02:19:20 am от lolly »


*
Re: Помогнете,имам проблем с овулационния календар
« Отговор #48 -: Декември 17, 2009, 10:44:58 am »
Аз имам същия проблем, не мога и не мога нищо да записвам.
Какво трябва да направя, моля да ми обясните по най краткия и елементарен на4ин,
благодаря предварително
Всичко е наред с профила ти - в момента няма записани никакви данни в него.

Поздрави
Re: Помогнете,имам проблем с овулационния календар
« Отговор #49 -: Януари 02, 2010, 20:05:58 pm »
И аз имам проблем с календара, когато искам да попълвам данни ми изписва, че потребителят не е логнат.
Re: Помогнете,имам проблем с овулационния календар
« Отговор #50 -: Януари 06, 2010, 23:40:23 pm »
И аз имам проблем с календара, когато искам да попълвам данни ми изписва, че потребителят не е логнат.

От два дни и аз имам този проблем  :(.
*
Re: Помогнете,имам проблем с овулационния календар
« Отговор #51 -: Януари 07, 2010, 10:51:47 am »
Прочети тук:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=39152.0


Поздрави
Re: Помогнете,имам проблем с овулационния календар
« Отговор #52 -: Януари 07, 2010, 15:17:44 pm »
Благодаря.
*

    бина

  • ****
  • 845
  • "Не вървете след никого, вървете само след себе си
Re: Помогнете,имам проблем с овулационния календар
« Отговор #53 -: Януари 25, 2010, 22:33:40 pm »
Здравейте,моля Модератора да ми помогне не ми се вижда графиката,а съм я отбелязала да се вижда,по точни другите потребители нея виждат,а аз я виждам когато си я отворя и моля за малко помощ.Благодаря
*
Re: Помогнете,имам проблем с овулационния ка&
« Отговор #54 -: Януари 25, 2010, 22:36:14 pm »
Здравейте,моля Модератора да ми помогне не ми се вижда графиката,а съм я отбелязала да се вижда,по точни другите потребители нея виждат,а аз я виждам когато си я отворя и моля за малко помощ.Благодаря
Не се вижда защото името ти е на кирилица и адреса на тикера е променен заради това.
Ако те потърсят по име ще ги видят.

Поздрави
« Последна редакция: Януари 25, 2010, 22:38:12 pm от beast »
моля да погледнате и моя календар! Първо ми се загубха данните преди няколко месеца, а сега като въведа нещо ми дава грешка null, запсва се в календара, но нещо не е наред..
*
моля да погледнате и моя календар! Първо ми се загубха данните преди няколко месеца, а сега като въведа нещо ми дава грешка null, запсва се в календара, но нещо не е наред..
Това ще го погледна довечера.
Ще те помоля за малко търпение.

Поздрави
Няма проблем!
*
Re: Помогнете,имам проблем с овулационния ка&
« Отговор #58 -: Май 29, 2010, 09:02:59 am »
Няма проблем!

Готово - вече работи.

PS: А някакъв спомен да имаш какво точно си направила за да стане така?
По записите в базата виждам че има 2 цикъла за период за който няма вкарани данни - предполагам че си добавила и изтрила някакъв ден в който е имало отбелязано менструално кървене и връзката ти със сайта се е забавила и за това си рефрешнала няколко пъти.
До сега имаме около 20-тина оплаквания за подобен проблем, но не мога да проследя как се случва за да го предотвратя да се случва за в бъдеще. Относително рядко се случва, но ако си спомняш как си го предизвикала, или ако успееш да го предизвикаш пак ще съм ти много благодарен да опишеш как става.

Поздрави
« Последна редакция: Май 29, 2010, 09:07:53 am от beast »
Не съм много сигурна, но мисля че промених времето на цикъла от 28 на 25 дни. Пак ти казвам не съм сигурна... мооже да е от това