0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: По-топла седмица 12-18.01.2009г.
« Отговор #80 -: Януари 15, 2009, 17:37:56 pm »
Коки и Лина така върти главата  за НО (НЕ) ,питам искаш ли еди какво си и тя понеже не може да каже НО(НЕ) и върти главата или ,ако не и разреша неЩо пак клати главата .Като отиде някъде дето съм и забранила да ходи (пак върти главата за НО ),знае Че там не трябва да ходи  :lol:,ама пак отива .Това е периода на НО(НЕ),веЧе се осъзнават ,Че могат да ни се противопоставят и исказват демек мнение ,според мене не е обезпоковяЩо ,Ще отмине питай педиатъра си ,но тук така го обознаЧават .Даже приблизително запоЧва от 2 рата година ,ние го запоЧнахме много по рано ,дано да го израстне по-бързо .И пирмерно като си клати върти така главата викам добре ,добре ,тоест съгласям се с нея  :lol:..Разбира се въртенето на главата не за дълго около 6-7 пъти ,както е писала джам ,не съм ги броила тоЧно .Някой път даже като я питам неЩо  не го прави веднага(демек не отриЧа веднага) ,а след 1-2 минути ...Дано съм ти била полезна
« Последна редакция: Януари 15, 2009, 17:43:43 pm от Shakira25 »
Entre ce que je pense, ce que je veux dire, ce que je dis, ce que tu veux entendre , ce que tu crois entendre et ce que tu entends, il y a au moins 6 bonnes raisons de ne pas se comprendre....

Je suis  sous le choc et endeuillé des faits dramatiques qui se sont déroulés dans la crèche "Fabeltjesland" à Termonde.SINCERES CONDOLEANCES AUX FAMILLES DES VICTIMES ....
Re: По-топла седмица 12-18.01.2009г.
« Отговор #81 -: Януари 15, 2009, 18:38:09 pm »
И Теди си върти така главата. И се смее.
Понякога го прави и докато заспива. Питала съм личната, не го намери за проблем.
Не го свързвам със зъбите, тъй като го прави от доста време.

lb2f
Re: По-топла седмица 12-18.01.2009г.
« Отговор #82 -: Януари 15, 2009, 19:02:48 pm »
Джам, за съжаление понякога в градовете ни няма нито един читав педиатър. То и аз като коки общо взето съм доволна, ама....винаги имам едно на ум.
*
Re: По-топла седмица 12-18.01.2009г.
« Отговор #83 -: Януари 15, 2009, 20:06:33 pm »
Определено съм по-спокойна сега  :)
И аз бях почти убедена, че е период и е свързано с това, че сега разбира че може да прави нещо такова. Ето, днес цял ден не го е правил.

Шаки, при Боян не е свързано с думата не. В повечето случаи го прави докато си играе и аз съм далеч. Съвсем случайно го забелязох първия път. Но пък това, за което пишеш определено ще ми е полезно по-късно.

Джази и аз не го свързвам със зъбите. Познавам си детето.

Всъщност аз от педиатърката очаквах да ми каже точно това, за което си говорим с вас в момента (ако не го намира за притеснително естествено).
Мари е права, винаги едно на ум. Няма да забравя, че преди доста време прочетох думите на една от вас - че ще се загум в дербите на педиатрията  :?

Да са ни здрави децата...
*
Re: По-топла седмица 12-18.01.2009г.
« Отговор #84 -: Януари 16, 2009, 08:29:22 am »
и сега, един ранен поздрав за всички с кавър версията на "... баба марта, троп, троп, троп, мартенички цял вързоп, върза на дечицата..." - в изпълнение на Деси "... Баба марта троп, троп, троп малки мишки цял джоб върза на дечицата.... :lol:

хубав и спорен ден :D
*
Re: По-топла седмица 12-18.01.2009г.
« Отговор #85 -: Януари 16, 2009, 09:24:46 am »
Ех таз Десита бе, страшна е  :lol: нацелувай я Стеф.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: По-топла седмица 12-18.01.2009г.
« Отговор #86 -: Януари 16, 2009, 09:28:54 am »
абе голям смях падна сутринта, добре че уцелва мелодията, че разбрахме коя е песента :lol: а джънгъл белс как пее не е истина 8)
*
Re: По-топла седмица 12-18.01.2009г.
« Отговор #87 -: Януари 16, 2009, 09:40:05 am »
колко е страхотно чувството да имаш такива утрини...

Re: По-топла седмица 12-18.01.2009г.
« Отговор #88 -: Януари 16, 2009, 09:44:31 am »
Стефи, не искам да си представям дуета между двете ни моми в такъв случай :lol: :lol: :lol: Ще избие рибата. "С чавените ботушки потропва дядо Мраз, дечица веселушки шината спя пед вас"... "Джинга бел, джинга о дъ уее" 8)
Re: По-топла седмица 12-18.01.2009г.
« Отговор #89 -: Януари 16, 2009, 09:45:20 am »
Стефи, да я нацункаш сладката певица-поетеса :)
Бора, много ти е прелестен този аватар, пу-пу!

Коки, и Димана е точно на възрастта на Боян и преди 3-4 месеца понякога си въртеше така главата, категорично с цел замайване. Сега вече е професионалистка и танцува, като се върти в кръг, със същата цел. Много й е забавно, а аз все гледам да е в средата на килима, та да тупне на меко. Обаче от 1-2 седмици се научи и посоката да си сменя периодично. Явно сега им е времето на тези забавни програми.

Бързо оздравяване на всички болни дечица!
« Последна редакция: Януари 16, 2009, 09:48:29 am от marmotche »
Даниел 07.06.06  Димана 05.10.07
Re: По-топла седмица 12-18.01.2009г.
« Отговор #90 -: Януари 16, 2009, 09:57:51 am »
Мини, разбирам със закъснение, че Стефи е станала кака на Преси!  :oops:
пожелавам от все сърце да сте здрави и много щастливи с новата принцеса в дома ви, кака Стефи да е много послушна и да помага, на теб бързо възстановяване, а гордия татко Ник - да се стяга и да сбъднете мечтата за три дечица :)
надявам се третото да е момченце!!! :) )
@ целува всички във форума и им желае щастие



http://www.bgphoto.net/Arabidopsis/
http://s9.bg.bitefight.org/c.php?uid=69366
*
Re: По-топла седмица 12-18.01.2009г.
« Отговор #91 -: Януари 16, 2009, 10:29:30 am »
О да, и Деси се въртеше в кръг и падаше, голяма забава беше, но като се научи да сменя посоките и явно не я кефеше толкова и спря :lol: и главата си въртеше, но беше много за кратко, може би не й е бил голям кеф :P
А певицата е уникална просто, незнам какво ще стане по нататък, но е много смешна, както си вървим или правим, играем на нещо тя започва да пее, хваща си някоя песен и започва. Малко като циганетата я кара, изпее един коплет и запова друга, а ги знае целите :lol:
*
Re: По-топла седмица 12-18.01.2009г.
« Отговор #92 -: Януари 16, 2009, 11:20:38 am »
Ти няма да обиждаш на циганета, че..... :P
Айде момичета, да ви се похваля, кака ви Дафинка (моят цигански псевдоним :wink:)от днеска е с официално признат бронхит и натирена да пие антибиотик, който не съм убедена че ще изпия.
На чичо Кольо обаче слава богу нищо му няма. Ура Ура
Аре омитам се у нас
В очакване ....
*
Re: По-топла седмица 12-18.01.2009г.
« Отговор #93 -: Януари 16, 2009, 13:31:40 pm »
Днес в Часът на мама говориха за ски училищата и казаха, че е хубаво да се почне от 4 години. За повече инфо дадоха този сайт http://www.bgskischool.com
Общо взето ски, щеки и обувки подсигуряват училищата. Работят с много детски градини и училища.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: По-топла седмица 12-18.01.2009г.
« Отговор #94 -: Януари 16, 2009, 15:28:31 pm »
Привет мили мами. :)
Не съм писала от давна,не ми оставаше много време.
Алекс е вече малко по-добре,и аз се надявам все по често да съм между вас. :)
много здраве на всички :) :) :)
*
Re: По-топла седмица 12-18.01.2009г.
« Отговор #95 -: Януари 16, 2009, 15:40:07 pm »
Ти няма да обиждаш на циганета, че..... :P
Айде момичета, да ви се похваля, кака ви Дафинка (моят цигански псевдоним :wink:)от днеска е с официално признат бронхит и натирена да пие антибиотик, който не съм убедена че ще изпия.
На чичо Кольо обаче слава богу нищо му няма. Ура Ура
Аре омитам се у нас

алооо циганката, не си прави шега, ами си пий АБ-то, никой не е умрял от АБ, ама от пневмония има :x

аз сега ще се пробвам да излъжа кака Деска да й прекарам грах и чушка, че ги вади от манджите :lol: пасирах печена чушка и сварен грах и ги сипах в манджата й :lol:
*
Re: По-топла седмица 12-18.01.2009г.
« Отговор #96 -: Януари 16, 2009, 16:11:45 pm »
Здравейте момичета , някой чувал ли е нещо за Гери К и малката Ели.Нещо се изгуби от хоризонта а преди време беше влизала в болница.Притеснявам се дано всичко е наред с тях.
Ние стягаме изследванията за яслите ама на две вълни че едните са валидни само 5 дни а пък другите отнемат повече време на лабораторията та да видим до вторник дано всичко е ок.Ама се притеснявам че ни е много лют характера нещо да не побие децата там наред,че не търпим някой да ни се изправи на пътя.Да не отчая лелките че незнам.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: По-топла седмица 12-18.01.2009г.
« Отговор #97 -: Януари 16, 2009, 16:25:43 pm »
ами тя Гери не трябва ли вече да е наближила да ражда, малка ни беше разликата с нея
дано причината поради която липсва да е положителна и я чакаме отново сред нас

искам да попитам кое сега е хитово средство против колики, че ни захванаха
по времето на Стефания ползвах Бейби Кучоло, ама сега не зная дали ще намеря
съвсем честно си признавам, че този път нищо не съм чела  :oops: направо грях ще имам към това дете
ако е от значение- на естесвено хранене сме, на поискване /има периоди от 4-5 часови паузи, най-краткия е около 1,5-2 часа/
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: По-топла седмица 12-18.01.2009г.
« Отговор #98 -: Януари 16, 2009, 16:33:05 pm »
Мини аз за Инфакол и Миликон се сещам сега.
« Последна редакция: Януари 16, 2009, 16:40:34 pm от Perdeto »
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: По-топла седмица 12-18.01.2009г.
« Отговор #99 -: Януари 16, 2009, 16:42:13 pm »
инфакол има ли в Бг вече?
купи сабсимплекс, имаше ги и при Деси, стават :)