0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Брой фоликули при стимулация със Серпафар
« Отговор #20 -: Май 25, 2006, 23:31:25 pm »
напълно я разбирам, Фреш е като мен - обича да анализира всичко и да държи нещата под пълен контрол :)
ех, ако можехме и сами да се лекуваме...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Брой фоликули при стимулация със Серпафар
« Отговор #21 -: Май 26, 2006, 13:37:15 pm »
Фреши.... я пробвай да изключиш щепсела на централното захранване...
 :wink:  :wink:  :wink:
Поне пробвай за известно време.....

Сигурна съм както казва и Оги, че докторите много добре знаят как да процедират при вякакви позиции на яйчника при пункцията. Така че това изобщо, ама изобщо не го мисли....

Ако бебетата можеха да стават с мислене... до сега нашите бебчовци да са в детската градина... :)
Ама тоя отгоре.... за това е решил да нямаме "кабел" директно свързващ мисълта със забременяването...

Стискам ти палци за успешна процедура.... Както и на всички момичета които сега са в АРТ процедура :crossfingers:  :crossfingers:  :crossfingers:
"Всичко идва навреме за този който умее да чака"


*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Брой фоликули при стимулация със Серпафар
« Отговор #22 -: Май 27, 2006, 17:50:04 pm »
При стимулацията с кломифен цитрат правилото е 3-4  фоликула. Недостатъкът е, че обикновено не са еднакви.
Брой фоликули при стимулация със Серпафар
« Отговор #23 -: Май 27, 2006, 18:36:17 pm »
Цитат на: Lali
При стимулацията с кломифен цитрат правилото е 3-4  фоликула. Недостатъкът е, че обикновено не са еднакви.

Лалинка, зависи от дозата. При едно хапче аз правех по един или два фоликула по 22-24 мм преди пукане.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Брой фоликули при стимулация със Серпафар
« Отговор #24 -: Май 27, 2006, 18:43:52 pm »
Дозата е индивидуална за всеки организъм. Правилото, разбирай оптимумът е 3-4.
Брой фоликули при стимулация със Серпафар
« Отговор #25 -: Май 27, 2006, 18:58:06 pm »
Не съм съгласна. Ако пия по две хапчета на ден, вероятно ще произведа 3 или 4 фоликула.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Брой фоликули при стимулация със Серпафар
« Отговор #26 -: Май 27, 2006, 21:54:01 pm »
Не. Няма да стане.
И да пиеш максималната доза, пак ще произведеш толкова фоликули, колкото с малка доза. Лекарят ми го каза. Имат статистика.
Брой фоликули при стимулация със Серпафар
« Отговор #27 -: Май 27, 2006, 22:11:32 pm »
Бих опитала, тогава, със смяна на дните - не от 3 до 7, а от 5 до 9.

Честно казано, тайно се надявам, че след като не явно реагирам добре на Клостила, да имам по-добри резултати с гонадотропини...
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Брой фоликули при стимулация със Серпафар
« Отговор #28 -: Май 27, 2006, 22:15:15 pm »
Със смяна на датите може. Както и с гонадотропни.
Два фоликула с приблизително  еднакъв размер е много по-важно и ценно, отколкото 3-4 с различен.
Да не говорим, че има успех и с един. :lol:
Брой фоликули при стимулация със Серпафар
« Отговор #29 -: Май 28, 2006, 07:44:19 am »
Лалинка,  :balk_21:
Брой фоликули при стимулация със Серпафар
« Отговор #30 -: Май 29, 2006, 11:04:35 am »
Благодаря ви милички :D

Не се притеснявайте за моето емоционално състояние, бе, спокойна съм си :D  Питам от любознателност, а колкото повече знам, толкова съм по-спокойна :D
Благодаря ти, Бени!







Брой фоликули при стимулация със Серпафар
« Отговор #31 -: Май 31, 2006, 06:34:38 am »
Цитат на: little_rabbit
Не съм съгласна. Ако пия по две хапчета на ден, вероятно ще произведа 3 или 4 фоликула.


е, зайо, аз пих точно такава доза и имах само един фоликул. това на първата стимулация. другиден ще видим как реагирам този път, пак с по две хапчета клостилбегит на ден
@ целува всички във форума и им желае щастие



http://www.bgphoto.net/Arabidopsis/
http://s9.bg.bitefight.org/c.php?uid=69366
Брой фоликули при стимулация със Серпафар
« Отговор #32 -: Май 31, 2006, 06:45:02 am »
Цитат на: eternity
Цитат на: little_rabbit
Не съм съгласна. Ако пия по две хапчета на ден, вероятно ще произведа 3 или 4 фоликула.


е, зайо, аз пих точно такава доза и имах само един фоликул. това на първата стимулация. другиден ще видим как реагирам този път, пак с по две хапчета клостилбегит на ден

Дай Боже да станат на бебета, колкото и да са на брой фоликулите!
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Брой фоликули при стимулация със Серпафар
« Отговор #33 -: Май 31, 2006, 16:49:38 pm »
Цитат на: eternity
Цитат на: little_rabbit
Не съм съгласна. Ако пия по две хапчета на ден, вероятно ще произведа 3 или 4 фоликула.


е, зайо, аз пих точно такава доза и имах само един фоликул. това на първата стимулация. другиден ще видим как реагирам този път, пак с по две хапчета клостилбегит на ден


Мила Етернити за стимулация е индивидуално за всеки!
При първа  стимулация с Клостилбегит2*1 имах само 1 хубав фолекул
При втора стимулация с Серофен 2*1 имах 2 фолекула,явно всеки цикъл си е за себе си!
Успех и дано да има повече читави фолекулчета!!!!И накрая  :bfp:  :crossfingers:  :crossfingers: