0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2680 -: Декември 14, 2006, 18:03:01 pm »
Благодаря ти Денис.Ами отбелязала съм в ову календара,обаче в момента нещо не ми го отваря.между другото,съм отбелязала и да е видим от другите,но нещо не стана.Ще продължа да следя БТ,между другото цикъла ми е на 31/32 дни,възможно ли е О да е толкова рано,на 8/9 ден?Още веднъж извинявай за теб сигурно глупавите ми въпроси,но съм нова.Благодаря ти :P
Рано е за О.
От продължителността на МЦ / при теб - 31/ вадиш 14 и получаваш дена на предполагаемата О./при теб 17 ден от МЦ/.
За по-сигурно плюс/минус 2 дена:
получава се: от 15 ден до 19 ден на МЦ/  15-16-17-18-19/ може би ще е овулацията

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2681 -: Декември 14, 2006, 18:08:52 pm »
благодаря ти много!!!ще следя доколкото мога :D
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2682 -: Декември 14, 2006, 18:13:13 pm »
благодаря ти много!!!ще следя доколкото мога :D
Когато се съмняваш дали си в О. обърни внимание и на ЦС - ако е водниста или белтъкоподобна/ най-вече/ може да си в О. или тя да наближава.
Ако е гъста и бяла - няма да е скоро/ поне в близките 2-3 дена/...или е минала. :D

Ето разликата между бяла и гъста ЦС/1.картинка/ и Белтъкоподобна ЦС/3.картинка/
Белтъкоподобната се точи на нишки 7-8 см./между пръстите/
« Последна редакция: Декември 14, 2006, 18:21:38 pm от denis »

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2683 -: Декември 15, 2006, 09:12:44 am »
Денис, страшна си! Къде ги намираш тия картинки! И отговаряш на всеки! Благодаря! Аз сега се сетих /като видях картинките/, че ЦС ми е била белтъкоподобна на 18 ден. Обаче си мислех, че е останала сперма от предния ден...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2684 -: Декември 15, 2006, 09:18:42 am »
Денис, тъкмо мислех да пускам въпрос за ЦС, и виждам, че последният ти постинг е по тази тема! Леа е права, къде ги намираш тия картинки! :lol: При мен, както се вижда от календара, Ову е била или на 13, или на 14 ден. Обаче нямаше никаква ЦС. Други месеци съм си я засичала, а сега не само че нямам, ами дори ми е и някакво такова сухо  :oops: И това ме притеснява - възможна ли е Ову без видима ЦС? Или пък тая сухота е следствие от билките, които почнах да пия (от аптеката на Поп Богомил, доста често е писано за тях във форума) 8O. Иначе се чувствам много добре, мисля, че ми влияят положително - нито ме е болял яйчника, нито корема, както при други цикли. Но тази ЦС...да изчезне точно когато най-трябва да е налична..
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2685 -: Декември 15, 2006, 10:54:36 am »
Денис, ще ми видиш ли графиката? Нещо ми е странна този на месец - на 7-ми ден ли съм овулирала - много рано, но оттогова температурата ми така и не пада - днес ми е 15-ти и не знам да чакам ли ову или не, май не  8O
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2686 -: Декември 15, 2006, 11:59:54 am »
 :kiss:
Денис, страшна си! Къде ги намираш тия картинки! И отговаряш на всеки! Благодаря! Аз сега се сетих /като видях картинките/, че ЦС ми е била белтъкоподобна на 18 ден. Обаче си мислех, че е останала сперма от предния ден...
:balk_21:

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2687 -: Декември 15, 2006, 12:09:19 pm »
Денис, тъкмо мислех да пускам въпрос за ЦС......
Къде се изгуби, липсваше ни  :D. Надявам се всичко при теб да е добре?!
Според мен О не е била нито на 13, нито на 14./според графиката/.
Мисля, че тя предстои. Направи един тест за да не я пропуснеш.
На въпроса ти - може ли О без ЦС - да , може, но зачеването е под въпрос.
ЦС е необходима плувците да достигнат където трябва.
Липсата на фертилна  ЦС се счита за причина за стерилитет.
Ако не е 'хубава' ЦС плувците загиват.

И да не е без картинка..;):...Най-просто структурата на фертилната слуз е такава, че нишките се подреждат успоредно и така се улеснява дрижението на сперматозоидите/напред/. При нефертилната са като мрежа и сперматозоидите се спират още в началото.


И още:
Пенетрационен тест, сперматозоиди и ЦС, и папратов феномен


« Последна редакция: Декември 15, 2006, 12:25:02 pm от denis »

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2688 -: Декември 15, 2006, 12:26:50 pm »
Денис, ще ми видиш ли графиката? Нещо ми е странна този на месец - на 7-ми ден ли съм овулирала - много рано, но оттогова температурата ми така и не пада - днес ми е 15-ти и не знам да чакам ли ову или не, май не  8O
Немога да отворя графиката ти - трябва да разрешиш да се вижда от другите потребители.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2689 -: Декември 15, 2006, 16:09:30 pm »
Цитат
Немога да отворя графиката ти - трябва да разрешиш да се вижда от другите потребители.
Цитат
Готово, Денис! Оправих я :)
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2690 -: Декември 15, 2006, 16:11:23 pm »
Vanilia

ПП. Според мен е била на 10 ден от МЦ.
Погледнах графиката от миналият МЦ и се ориентирах. Май имаш ЛФ повече от 14 дена, което е добре /лоше е ако е къса, под 11/
« Последна редакция: Декември 15, 2006, 16:16:41 pm от denis »

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2691 -: Декември 15, 2006, 16:19:33 pm »
Благодаря ти за бързия отговор  :D
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2692 -: Декември 15, 2006, 18:40:26 pm »
Denis, миличка, благодаря ти, толкова си внимателна! Да ти кажа, прав аси за ову - мисля, 4е е днес  :lol: Тъкмо написха сутринта, 4е нямам ЦС и тя взе, 4е по4на да се излива и от онед е в изобилие :) Така 4е д авидим какво юе се получи към 28-29,12... :)
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2693 -: Декември 15, 2006, 18:41:00 pm »
Денис, можеш ли да погледнеш графиката ми? Отново имам колебания относно датата на овулацията :?, а и този месец нещо не сме във форма и правихме кекс само на 15 ден от цикъла. Дали мога да се надявам на нещо?
Според мен О може и на 15 ден да е била /зависи от това, колко ще се покачи БТ през ЛФ/
Но не е била на 11, по скоро /ако бъркам/на 12 ден от МЦ - но ми се струва рано за О.
Погледнах и графиката от миналият МЦ - според мен О е била на 14 ден / не на 12 както е според ФФ/.
При теб БТ се покачва стъпаловидно и доста 'особено'  - прави тестове за по-добро засичане на О.

Благодаря ти Денис и аз мисля, че миналия месец О е била на 14 ден, и сега пак имам такива съмнения, за следващия цикъл ще се пробвам да проследим О. на ултразвук, че само по температурата при мен понякога не е много ясно.
Като си въведох днешната температура и ФФ ми премести ову-то на 15 ден.  :D Да видим, дали ще уцелим заека с един патрон само :D :D
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2694 -: Декември 15, 2006, 18:42:46 pm »
Denis, миличка, благодаря ти, толкова си внимателна! Да ти кажа, прав аси за ову - мисля, 4е е днес  :lol: Тъкмо написха сутринта, 4е нямам ЦС и тя взе, 4е по4на да се излива и от онед е в изобилие :) Така 4е д авидим какво юе се получи към 28-29,12... :)
Един прекрасен Новогодишен подарък :D
Дано, стискам палци

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2695 -: Декември 15, 2006, 18:48:47 pm »

Като си въведох днешната температура и ФФ ми премести ову-то на 15 ден.  :D Да видим, дали ще уцелим заека с един патрон само :D :D
Дано да стане... ще има май изненади в Новогодишната нощ...

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2696 -: Декември 15, 2006, 18:52:29 pm »
.
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2697 -: Декември 15, 2006, 18:54:46 pm »
Дами здравейте,Денис обръщам се към теб с молба да ми видиш графиката.много ти благодаря аз сам от скоро тук, но четя и следя супер сте и нещата който се съветвате са много важни и верни.
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2698 -: Декември 15, 2006, 22:06:09 pm »
Денис, отдавна не съм те тормозила за моята графика и ще ти бъда много благодарна ако ме върнеш в реалността и ме извадиш от илюзията с която живея в момента, че нещо се е случило. Меря анално, с дигитален но имам разминаване в часовете с + - 1 час. Благодаря ти предварително.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2699 -: Декември 16, 2006, 07:22:37 am »
Дами здравейте,Денис обръщам се към теб с молба да ми видиш графиката.много ти благодаря аз сам от скоро тук, но четя и следя супер сте и нещата който се съветвате са много важни и верни.
:kiss:

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум