0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1740 -: Юли 07, 2006, 19:33:53 pm »
Денис, има ли нещо притеснително във факта, че БТ след 22 ден започва да ми играе с 0,1 гр. 36,9 - 37,0 и друго ми притеснява няма го скока да трета по висока стойност, той задължителен ли е? Неискам да храня празни надежди  :(
Графиката ти е супер, не се притеснявай. Нормално е да варира с 0.1-0.2 градуса. Трифазната графика се среща еднакво често при бременни и при НЕбременни.
Това ,че липсва при теб/труфазност/, неозначава че не си заченала. По графика неможе да се разбере дали си бременна. Ако Бт се задържи висока поне 16 дни -вече може да СЕ МИСЛИ за бременност , а след 20 - е почти сигурно.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1741 -: Юли 07, 2006, 19:35:01 pm »
Денис не пия лекарства освен понякога парацетамол за главоболието и нищо друго , меря с живачен термометър, ще продължа да меря...  :D
Живачният термометър се държи минимум 10 мин.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1742 -: Юли 08, 2006, 09:42:17 am »
Здравейте, момичета  :?! Васи, много е хубава идеята ти за графиките  :) Ето я и моята, но за съжаление..днес ми е първи ден, тази гадна М. изобщо не трябваше да се появява, но уви... :( Целувки на всички  :kiss:
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1743 -: Юли 08, 2006, 10:07:35 am »
Денис, може ли да се покаже графиката ми за предния месец  :?? Искаше ми се да ми кажеш мнението си дали и кога ми е била О., защото не съм сигурна дали съм я преценила правилно..Все пак друго си е още едно мнение на по-опитен човек  :)
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1744 -: Юли 08, 2006, 12:48:19 pm »
добре всъщност незнаех че трябва вагинално да го държа термометъра по 10 минути, не е ли доста като време и всъщност денис май стойностите на БТ-то от последните 2 дена тогава са ми нереални...лошо...
Не е доста като време  :D - по-добре е да сме сигурни, че сме отчели реалната температура, защото ако го махнеш по-рано ,отчетената Т ще е по-ниска от реалната Т.
Незнам миличка, кои са ти реални стойности  и кои не?! Незнам и кога е била О. - ако е имало такава? Не  си мерила редовно и е много трудно да се разбере?
Каква е средната продължителност на МЦ при теб?

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1745 -: Юли 08, 2006, 16:34:11 pm »
От следващия си цикъл започвам да меря по 10 минути, по добре да изтрия от графиката си тия стойности, за да мога поне до следващия си мензис да меря БТ-то както ми казваш. Ами цикъла ми е различен- беше през 42 дена, последният път май беше 29-да така е...
Мислех си,да не би да е била ранна О.??? Махнала си стойностите 8O
А имаше ли проблеми миналият МЦ??

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    sps

  • *
  • 8
  • [url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphic
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1746 -: Юли 08, 2006, 18:19:04 pm »
Момичета, знам че не е тука мястото, но може ли някой да ми каже нещо повече за АЛОЕ ВЕРА, как се пие или изобщо да ме насочи към някой линк за повече информация. Много благодаря!
[/url]
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1747 -: Юли 08, 2006, 18:31:38 pm »
Здравей Денис,
Аз пак ще те тормозя :D. Би ли ми погледнала отново графиката? Какво мислиш за това понижение на температурата на 6-7 ден от лутеалната фаза. Мога ли да се надявам на нещо?
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1748 -: Юли 08, 2006, 22:19:05 pm »
Здравейте момичета! Здравей и ти Денис! :bighug:
Отдавна не съм те безпокоила с моята графика, но понеже още не ми е дошло, та ще може ли да я видиш и да кажеш нещо за нея. Заковала се е на 37 и не мърда нито на десета. Цикълът ми е от 30 до 32 дни. Меря ректално с живачен термометър в 7 часа по 10 минути, че и повече. Правих 3 теста, но отрицателни. (единият нямаше има, другият Клиър тест, а третият някякъв немски - Синя линия) Препоръчай ми някой тест, който да е по-чувствителен, че мен май... не ме ловят тестове. Тук не правят кръвни, а сега нямам време да отида в друг град. Имам изпит в петък. Но имам рожден ден в неделя на 16.07. та ми се ще да знам до тогава дали имам подарък от съдбата (и мъжът ми) Извинявай за дългият пост. :sorry:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1749 -: Юли 09, 2006, 07:58:08 am »
Момичета, знам че не е тука мястото, но може ли някой да ми каже нещо повече за АЛОЕ ВЕРА, как се пие или изобщо да ме насочи към някой линк за повече информация. Много благодаря!
Алое Вера
Още
« Последна редакция: Юли 09, 2006, 08:01:04 am от denis »

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1750 -: Юли 09, 2006, 08:11:26 am »
Ами Денис не съм имала проблем с миналия цикъл- незнам за какви проблеми имаш предвид, дойде ми мисля че беше на 31 ден , трябва да си погледна календарчето, но от утре започвам да меря вагинално по 10 минути- не искам да те тормозя Денис...  :) :x
Да не е имало О., да е имало киста...нещо, което да е причина за по-високата БТ. Да си ходила на плаж или да се стояла на слънце дълго време???Незная и аз какво имам предвид - просто се чудя защо е висока БТ?
Нетрябваше да махаш измерените стойности...
Мери както трябва и го прави редовно, защото иначе е трудно да се разбере какво става.
Дано вече всичко да е наред :D
ПП.Не се притеснявай, тормози ме 'колкото ти душа иска'  :cuddle:

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1751 -: Юли 09, 2006, 08:20:16 am »
Здравей Денис,
Аз пак ще те тормозя :D. Би ли ми погледнала отново графиката? Какво мислиш за това понижение на температурата на 6-7 ден от лутеалната фаза. Мога ли да се надявам на нещо?
Графиката ти е хубава, въпреки този спад/понякога се получава така -причината може да е във вторият пик на Естрадиола-естрадиола понижава БТ/
Разбира се че може да се надяваш - щом БТ продължава да е висока и се задържа висока -шанса е много голям.
По БТ неможе да се разбере дали си бременна - може да се МИСЛИ за бременност, когато БТ е висока и не ти идва М повече от 16 дена /ако твоята Лф е 14, напр./
До тук всичко е както трябва /ЖТ си функционира много добре - това е важно за сега/
Дано да е станало. Успех!

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1752 -: Юли 09, 2006, 08:38:35 am »
Здравейте момичета! Здравей и ти Денис! :bighug:
Отдавна не съм те безпокоила с моята графика, но понеже още не ми е дошло, та ще може ли да я видиш и да кажеш нещо за нея. Заковала се е на 37 и не мърда нито на десета. Цикълът ми е от 30 до 32 дни. Меря ректално с живачен термометър в 7 часа по 10 минути, че и повече. Правих 3 теста, но отрицателни. (единият нямаше има, другият Клиър тест, а третият някякъв немски - Синя линия) Препоръчай ми някой тест, който да е по-чувствителен, че мен май... не ме ловят тестове. Тук не правят кръвни, а сега нямам време да отида в друг град. Имам изпит в петък. Но имам рожден ден в неделя на 16.07. та ми се ще да знам до тогава дали имам подарък от съдбата (и мъжът ми) Извинявай за дългият пост. :sorry:
Благодаря за предварителната информация - това много ме улеснява.
Според мен: Овулацията може да е била на 28/29 ден от МЦ. Не съм много сигурна за деня , защото имаш едно покачване на БТ от 23 до 30 ден на МЦ и там  от 25 до 28 ден на МЦ имаш един спад на БТ -точно там става нещо.
Аз залагам на 28/29 ден от МЦ -това е след този спад, защото според мен О е при малко по-висока Бт, но то си е Божа работа - може и да бъркам и О да е била малко по-рано. Щеше да е добре да има тестове за О.??!!
Както и да е - мисля че е имало О., което е по-важно. БТ след това е добре/след О/.
Предполагаемата М трябва да е на 42,43 ден от МЦ.
Много рано си започнала с тестовете за Бременност.Опитай след 43 ден от МЦ, въпреки че и тогава може да е още рано.
Пожелавам ти за рожденният си ден да получиш най-хубавият подарък на земята. :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1753 -: Юли 09, 2006, 08:59:32 am »
Денис, много ти благодаря! Започнах рано с тестовете защото си мислах, че не е рано. Надявах се О да е била навреме около 13-14 ден, защото от 17 ден пих утрогестан 10 дни. Вероятно той е забавил овулацията. Ох! Тия лекарства ми ги изписват по много странен начин и схема  :balk_77: и от следващия месец ще опитам без тях. Приятен ден!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1754 -: Юли 09, 2006, 10:16:02 am »
 Момичета... какво ще кажете за моята графика... вече се чудя дали ще ми се покачи Т изобщо :(
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1755 -: Юли 09, 2006, 17:28:51 pm »
Момичета... какво ще кажете за моята графика... вече се чудя дали ще ми се покачи Т изобщо :(
Къде мериш БТ?
До тук графиката ти е добре, след този спад, трябва да се очаква овулация.
За по-сигурно може да ползваш тестове за О., защото по БТ ще се разбере кога е била О., а не кога ще бъде./т.е тя вече ще е минала/

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1756 -: Юли 09, 2006, 17:49:48 pm »
Мила Денис пак ще ти досаждам малко!Днес най накрая БТ се повиши над 37 !!!!!!Явно при мен се повишава постъпенно.ЛФ ми е 12 дена.
Та явно този месец цикъла ми няма да е 26 дена а повече????Май месец правих неуспешно инсе(стимулация с клостилбеги)дали  това нещо още ми оказва някакво влияние?????По принцип цикъла ми е 26 дена ...като часовник! :balk_21:
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1757 -: Юли 09, 2006, 22:40:54 pm »
denis  :lol: мила но аз съм в такъв град в който НЯМАТ тестове за овулация... Търсих но ми казахе, че нямали такива неща  :x
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1758 -: Юли 09, 2006, 23:40:48 pm »
Megita, позволявам си да ти отговоря аз. Всяка аптека може да ти ги достави ако си ги поръчаш. Аз също съм от малък град и кварталната аптека не винаги има това, което ми трябва, но ако го искам и ми го поръчват. Дори покрай провлема с Утрогестана много присърце го взеха и ми издириха он Плевен. Опитай! Бъди настоятелна! Помоли ги.  Но ако пък не бързаш... тогава карайте по схемата през ден и  :00001754: ако всичко друго е ОК то скоро ще стане! Успех!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #1759 -: Юли 10, 2006, 07:39:44 am »
Megita, позволявам си да ти отговоря аз. Всяка аптека може да ти ги достави ако си ги поръчаш. Аз също съм от малък град и кварталната аптека не винаги има това, което ми трябва, но ако го искам и ми го поръчват. Дори покрай провлема с Утрогестана много присърце го взеха и ми издириха он Плевен. Опитай! Бъди настоятелна! Помоли ги.  Но ако пък не бързаш... тогава карайте по схемата през ден и  :00001754: ако всичко друго е ОК то скоро ще стане! Успех!
:balk_602: Точно така...нямат право да ти отказват и да не ти доставят.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум