0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Цикъл след противозачатъчни....
« -: Февруари 22, 2008, 20:21:28 pm »
Момичета, спешно се нуждая от съвет! Моля ви, ако можете - помагайте! Предстои ми ин витро. В предходния цикъл док ми изписа противозачатъчни "Марвелон" - 2 пъти по 1. Хапчетата свършиха в неделя сутринта. Чувала съм, че цикълът трябва да ми дойде от 3 до 7 дни след това. Така ли е? И цикълът след това нормален ли е? Питам, защото аз от два дни съм с ръждиво кафяво зацапване - на ден дори една превръзка не изцапвам. Не знам това да го смятам ли за цикъл или не? На обяд видях 2-3 капки червена кръв и щастлива се обадих на док да се уговорим за утре, а сега пак - няма нищо...Не знам какво да правя? Така ми се иска да не си изпортвам точно този цикъл..веднъж да го чака човек с нетърпение, а то...Док ме иска още на първи ден от месечния цикъл в София, а аз не знам дори дали в момента имам такъв?! Моля ви, ако сте пили противозачатъчни - да споделите какъв е бил цикълът ви след тях и на кой ден ви дойде?!


*
Re: Цикъл след противозачатъчни....
« Отговор #1 -: Февруари 22, 2008, 21:23:01 pm »

 Du6ka,Незнам до колко мога да ти бъда полезна.Миналия месец за първи път вземах противозачатъчни.След като изпих и последното активно ми дойде на 4 ден.По принцип нямам много дълъг цикъл,но като че ли този продължи повече от нормално и също със зацапване.Мисля че всичко е нормално при теб и скоро ще прокървиш.Няма как да изпуснеш месеца заради закъснение.Аз изпуснах моя месец поради други причини.сега в неделя ми е последното хапче и другата седмица започвам и аз.
 Успех!
*
Re: Цикъл след противозачатъчни....
« Отговор #2 -: Февруари 22, 2008, 21:29:52 pm »
Благодаря ти за отговора, Arlina! Значи, според теб, това зацапване, което имам, не е още цикъл. Правилно ли съм те разбрала? Боже, ужасена съм, защо тогава ще блъскам пак цяла нощ до София и после обратно... дали изобщо да отивам...не ми обръщай внимание, разсъждавам на глас...Желая ти успех!

*
Re: Цикъл след противозачатъчни....
« Отговор #3 -: Февруари 22, 2008, 21:34:11 pm »
Душе,нормално е цикъла след противозачатъчни да е по-оскъден,тъй като те подтискат овулацията и съответно лигавица кой знае каква няма да има за изхвърляне.Дори лекар ми е казвал,че може и почти да няма цикъл - така че това зацапване спокойно може да го приемаш за цикъл.
 Аз съм пила 2 месеца противозачатъчни и малко по-кратък ми бе цикъла  - и като време и като кръвотечение - 1-2 дни по-обилно,след което само се "доизкапваше" буквално още 1-2 дни и така.Няма място за притеснение,ще видиш!
Успех и стискам палци! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Цикъл след противозачатъчни....
« Отговор #4 -: Февруари 22, 2008, 21:39:11 pm »
Ох, благодаря ти, миличка Counterfeit! Много съм притеснена! Дано да е така! Така или иначе си взех билет и утре господ да е с мен! Успех ти желая и на теб!

*
Re: Цикъл след противозачатъчни....
« Отговор #5 -: Февруари 22, 2008, 21:47:10 pm »
Душе, :hug2:
Иначе понеже питаш също на кой ден - след първия месец ми дойде на 4-ти ден след спирането на хапчетата,а след втория - на 5-ти ден - точно като тебе,и аз бях почнала да се притеснявам дали въобще ще ми дойде(като никога да чакам цикъла си с нетърпение! :D),за да почнем процедурата,и се чухме с док - тогава той ме успокои,че в някои случаи може дори да няма цикъл :wink:
Та с други думи определено това е,което чакаш - добре,че си си взела билет - няма да е напразно пътуването! С теб сме,нали знаеш! :bighug:


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Цикъл след противозачатъчни....
« Отговор #6 -: Февруари 22, 2008, 22:21:27 pm »
 :bighug: :bighug: :bighug:

*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Цикъл след противозачатъчни....
« Отговор #7 -: Февруари 22, 2008, 22:38:54 pm »
Душе, аз идея си нямам от противозачатъчни, обаче ти стискам палци утре и ти желая успех. :D
Айде, да намаляваме ние каките. :lol:
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Цикъл след противозачатъчни....
« Отговор #8 -: Февруари 22, 2008, 22:56:26 pm »
Osiana, благодаря ти за пожеланията! Желая ти успех и на теб!  :balk_21:
Момичета, благодаря на всички, които ми отговориха в темата, със съобщения на лични, на скайп или на кю!  :bighug: