0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    daril

ЗА АБОРТА
« -: Септември 03, 2005, 22:33:39 pm »
ЗДРАВЕЙТЕ МИЛИ ДАМИ,ДНЕС РАЗБРАХ,ЧЕ БЕБЧЕТО МИ Е СПРЯЛО ДА СЕ РАЗВИВА И НЕ СЕ Е ОФОРМИЛО КАКТО ТРЯБВА ДА БЪДЕ В 12Г.С. СЕГА ЧАКАМ ДА ПРОКЪРВЯ.МНОГО МИ Е МЪЧНО,НО ТРЯБВА ДА МЕ ИЗЧИСТЯТ И НЕ ЗНАМ ДАЛИ ДА ПОИСКАМ С КЮРТАЖ ИЛИ С ЛАЗЕР.МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ СИ МНЕНИЕТО,АКО Е С КЮРТАЖ ЩЕ МЕ БОЛИ ЛИ?БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО! :cry:
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
ЗА АБОРТА
« Отговор #1 -: Септември 04, 2005, 00:07:54 am »
миличка, съжалявам за случилото се... :(
ако е спряло развитието и си вече в 12-та седмица, не мисля, че се чака да прокървиш - прави се кюртаж (нарича се още абразио, което значи остъргване).
не съм чувала за използване на лазер в такива случаи?? кой ти е казал за това?
абразиото се прави с краткотрайна пълна упойка и не боли изобщо, не се страхувай от тази процедура...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
ЗА АБОРТА
« Отговор #2 -: Септември 04, 2005, 00:13:26 am »
Няма да те боли. Поне не тялото.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
ЗА АБОРТА
« Отговор #3 -: Септември 04, 2005, 10:44:11 am »
Аз четох за кюртаж и вакуум, но за лазер никъде не съм срещала информация. Сигурна ли си, че не бъркаш?
*
ЗА АБОРТА
« Отговор #4 -: Септември 05, 2005, 17:03:16 pm »
Много съжалявам :(
Прави се с пълна упойка, не се тревожи - нищо няма да усетиш, няма да те боли нищо друго, освен сърцето...
На мен ми го правиха с вакуум, за лазер не съм чувала.
Колкото по-рано приемеш това, което ти се е случило, толкова по-добре. Гледай само напред!
Успех!
*

    daril

ЗА АБОРТА
« Отговор #5 -: Септември 05, 2005, 18:05:26 pm »
БЛАГОДАРЯ ТИ ЦВЕТЕНЦЕ,ОПИТВАМ СЕ ДА НЕ МИСЛЯ ЗА СЛУЧИЛОТО СЕ,НО ЯВНО СКОРО НЕ ЩЕ ГО ЗАБРАВЯ,НЕ СИ ОБЯСНЯВАМ ЗАЩО СЕ СЛУЧВА.ДНЕС ПРОКАРВИХ МАЛКО И УТРЕ ЩЕ ХОДЯ НА ПРЕГЛЕД,ВЕРОЯТНО СКОРО ЩЕ МЕ СТЪРЖАТ-НАПРАВО СЕ УЖАСЯВАМ!ЩЕ ВИДИШ СЛЕД ИЗВЕСТО ВРЕМЕ И НИЕ КАК ЩЕ БУТАМЕ КОЛИЧКИТЕ С ЕДНИ ЗДРАВИ БЕБОЦИ. :wave:
*
ЗА АБОРТА
« Отговор #6 -: Септември 05, 2005, 18:53:36 pm »
Хей и да си провериш кръвната група - ако си Rh отрицателна  да си купиш Анти Д гамаглобулин или както се пише - за да нямаш проблеми при следваща бременност ... това само за всеки случай ти го пиша да не се панираш сега ... В този случай ще ти се оскъпи процедурата защото инжекцията е скъпичка някъде между 150 и 200 лева е.
*

    daril

ЗА АБОРТА
« Отговор #7 -: Септември 06, 2005, 16:47:04 pm »
ДА СПОДЕЛЯ-ДНЕС БЯХ НА ПРЕГЛЕД,КРАЙНАТА ДИАГНОЗА НА ЛЕКАРЯ МИ-КУХО ЯЙЦЕ,ТАКА МЕ ВБЕСИ ТОЗИ-АЗ МУ ЗАДАВАМ НЯКАКЪВ ВЪПРОС ТОЙ-НЕ СЪМ БИЛА ЧЕЛА ДОСТАТЪЧНО КНИЖКИ,ДА НЕ БИ ДА ИМАМ ДОКТОРСКА СТЕПЕН Я!КАКТО И ДА Е,УТРЕ СУТРИНТА ЩЕ МИ ПРАВИ АБРАЗИО,РАЗБИРА СЕ СРЕЩУ КОЙ ЗНАЙ КАКВА СУМА /ОЩЕ НЕ СИ ЕКАЗАЛ ЦЕНАТА/НО ПОНЕ ЗНАМ ЧЕ Е МНОГО ДОБЪР ЛЕКАР.ТАКА ЧЕ МИЛИЧКИ СТИСКАЙТЕ МИ ПАЛЦИ ВСИЧКО ДА БЪДЕ О.К. :lol:
*

    DARIL

ЗА АБОРТА
« Отговор #8 -: Септември 06, 2005, 16:50:17 pm »
НЕ КЛИЯ В+ СЪМ ,ВСЕ ПАК БЛАГОДАРЯ!
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
ЗА АБОРТА
« Отговор #9 -: Септември 06, 2005, 17:39:30 pm »
Дарил, моля те пиши с малки букви.
*

    daril

ЗА АБОРТА
« Отговор #10 -: Септември 06, 2005, 18:25:14 pm »
sorri! :blob10:
*
ЗА АБОРТА
« Отговор #11 -: Септември 07, 2005, 15:36:59 pm »
Дарил, според мен занапред смени лекаря. Все пак той е длъжен да ти обясни какво се случва с теб и какво ще ти правят, както и какво трябва и не трябва да правиш след това.
*

    daril

ЗА АБОРТА
« Отговор #12 -: Септември 07, 2005, 16:26:24 pm »
всичко мина днес!доктора и всички останали бяха много мили,но познайте защо,за  150 лева всички ти обръщат внимание. Цветенце,той ми обясни какво ще ми правят,но аз на тия доктори вяра нямам и затова поисках от вас да ми обясните по подробно за тази манипулация.дано всичко занапред е О.К. :wink:
*
ЗА АБОРТА
« Отговор #13 -: Септември 07, 2005, 16:50:34 pm »
Daril, пожелавам ти бързо възстановяване!
И само да ти кажа нещо - най - близката ми приятелка от детинството направи аборт миналото лято заради кухо яйце. Точно в този момент обаче, е бременна отново в осми месец! Дано да ти подейства освежаващо... :P
*

    daril

ЗА АБОРТА
« Отговор #14 -: Септември 07, 2005, 19:36:18 pm »
Цветенце направо ме развесели  :D благодаря ти за подкрепата!