0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Тема на бременните №80
« Отговор #1000 -: Май 12, 2012, 10:30:38 am »
Относно мъдреците, от 18 годишна съм с 4 мъдреца и не са ми създавали никакви проблеми до сега, да чукам на дърво. Така че съм на мнение, щом нямаш проблеми с тях да си стоят.
Аз също.. Дори пломбирахме един от тях докато бях бременна (съвсем в началото на бременността) Тук в САЩ ме тормози зъболекаря ми - да ги вадя  :x .. В БГ зъболекарката ми беше на мнение, че не трябва да се вадят ако не създават проблеми..И аз си "оставих" Нали са безпроблемни  :wink:

Re: Тема на бременните №80
« Отговор #1001 -: Май 13, 2012, 13:43:27 pm »
Аз със зъбите съм нямала проблеми ,още не съм помъдряла явно :D.
Ще ви помоля да ми стискате палци,утре е срещата с моята бебка,и много ,много ме е страх  :balk_144:(секцио ще съм със спинална).
Пожелавам на всички успех тук ,пазете се ,а докато се върна може и още бебенца да имаме .
*
Re: Тема на бременните №80
« Отговор #1002 -: Май 13, 2012, 14:08:26 pm »
Ще ви помоля да ми стискате палци,утре е срещата с моята бебка,и много ,много ме е страх  :balk_144:(секцио ще съм със спинална).
Успех мила, няма от какво да те е страх, няма нищо страшно, нищо не се усеща и става много бързо всичко :) Като ти покажат бебето съвсем всичко ще забравиш и ще казваш на лекаря по-бързо да те зашива вече :) Упойката въобще не боли, колкото по-спокойна си толкова по-добре! Моята грешка беше, че толкова бях уплашена че се сковах цялата и анестезиолога не можа да уцели нерва и ме боде 4ри пъти, вместо веднъж  :oops: Та накрая ми се ядосаха и едни санитари ме хванаха за ръцете да не мърдам  :oops:...За това бъди спокойна, отпусни се и дишай спокойно, самата упойка въобще не боли.
Хайде успех и се наслади на последната ти нощ в която ще спиш 8-9 часа без прекъсване  :lol: :lol: След това ще се храните и ще сменяте паперси на 3 часа :) Успех  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 ylinfant


*
Re: Тема на бременните №80
« Отговор #1003 -: Май 13, 2012, 14:16:08 pm »
Rouzi-anna,незабравима първа среща ти пожелавам!Няма страшно,сигурна съм че щом видиш бебка ще забравиш всичките си притеснения.
*

    Бубулина

  • *
  • 1352
  • Благоденствие да сполети тази къща!
Re: Тема на бременните №80
« Отговор #1004 -: Май 13, 2012, 15:51:43 pm »
Роузи няма от какво да те е страх, ти си щастливка мила!  :) Успех и много положителни емоции на първата ви среща! :bighug:
"Това,което не ни убива, ни прави по-силни!"

Re: Тема на бременните №80
« Отговор #1005 -: Май 13, 2012, 17:46:29 pm »
Роузи  :crossfingers: :crossfingers:
С теб сме  :grouphug2:
Спокойствие, вяра, сила. Съвсем малко те дели от най-прекрасния миг - да видиш любимата си принцеска. От сърце ти пожелавам успех!
*
Re: Тема на бременните №80
« Отговор #1006 -: Май 13, 2012, 18:21:28 pm »
Стиснати палци и от мен, всичко ще е наред, а утрешният ден ще бъде най-щастливия в живота ти.

По въпроса за мъдреците, и моите си никнат от 18 годишна, току през няколко години се присетят и тръгват - първо единия, за ден-два, после спира, почва другия, така се изреждат и четирите. Явно съм късметлийка, че никой от тях не е тръгнал накриво. Но от доста годинки не са се обаждали (да чукна на дърво, че да не ме изненадат баш сега...)
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Тема на бременните №80
« Отговор #1007 -: Май 13, 2012, 18:46:48 pm »


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу