0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #800 -: Септември 07, 2011, 00:01:25 am »
Момичета за съжаление днес беше оцеляло само едно ембрионче и то разделено на две.Деня на пункцията се брои нулев т.е. днес е 2ден.Въпреки нищожния шанс от 10% решихме. да направим трансфер.За този ден би трябвало да се е разделило на 4, но при нас не е така...Много ми е тежко,моля ако някой има такъв случай завършил с успех да ми пише.

t.stankova, моят успешен трансфер беше на 2 ден на едно ембрионче, разделено на 4-ри. Процедурата ми беше на спонтанен цикъл и само една яйцеклетка се пунктира. Щом д-р Александров е направил трансфер, нещата не са загубени.

От цялото си сърце ти желая успех! Не отписвай процедурата! Деленето на ембриона е динамичен процес.
 

« Последна редакция: Септември 07, 2011, 00:12:09 am от deep »

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #801 -: Септември 07, 2011, 09:22:55 am »
Цитат на: t.stankova link=topic=45272.msg858442#msg858442 date=1315130760
[/quote

t.stankova, моят успешен трансфер беше на 2 ден на едно ембрионче, разделено на 4-ри. Процедурата ми беше на спонтанен цикъл и само една яйцеклетка се пунктира. Щом д-р Александров е направил трансфер, нещата не са загубени.

От цялото си сърце ти желая успех! Не отписвай процедурата! Деленето на ембриона е динамичен процес.Deep нямам думи да ти опиша колко надежда ми вдъхна писмото ти,това се каза хубаво начало на деня,благодаря!Ние обсъждахме с доктора,ако не дай си Боже не успеем този път,следващия да е на ЕЦ.Би ли ми разказла как протичат нещата там,никаква стимулация ли няма,понеже аз съм от другия край на България,направо за пункцията ли идвам или пак трябва да стоя 20 дни?Може и на лични да ми пишеш,когато ти остане време от бебчо:)))
 


АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #802 -: Септември 07, 2011, 11:07:42 am »
Успех ти желая Надежда!!!
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #803 -: Септември 07, 2011, 13:55:39 pm »
Момичета, ето ме :hello:

Прибрах си децата и вече съм по-спокойна. Александров ми трансферира два хубави ембриона и един, който според него има по-малки шансове да "излезе нещо от него", както той се изрази, защото имал едно ядро.
Трансфера както и се очакваше, беше труден, док.по едно време взе да ругае на висок глас и на мен като ми се разтрепериха краката...и точно в него момент успя :D Показаха ми ги тричките на монитора на ехографа :cool:

Сега само се моля, да растат живички и здравички и борбени и с жажда за живот...и да си намерят местенце на най-топлото и уютно място на света :D

Ех момичета, толкова емоции има насъбрани в мен, че ако можеха да излязат наведнъж, страхотна експлозия щеше да стане :lol:

Искам да използвам възможността и още нещо да кажа: момичета, това е най-топлата и сърдечна тема, в която съм била участник. Благодаря ви на всички от сърце. Благодаря ви, че когато падаме, ни подавате ръка да се изправим, благодаря ви, че като се радваме, се радвате искрено с нас. Да сте живи и здрави и още дечица да ви се раждат :lol: (Само Лиско да не ме набие за последното пожелание :lol:)



« Последна редакция: Септември 07, 2011, 14:00:57 pm от *Надежда* »
Щастлива мама на трима :)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #804 -: Септември 07, 2011, 14:04:32 pm »
Момичета, късмет и леки дни до теста ви пожелавам :crossfingers:
това е най-топлата и сърдечна тема, в която съм била участник.
Така е, като се сетя с какъв трепет съм писала в темата и съм чакала отзиви...Всичко става по-лесно, когато си сред хора, минали по пътя, по който ти тепърва вървиш!

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #805 -: Септември 07, 2011, 14:42:33 pm »
Хе хе ,надежда,сега ще очакваме"горещи" +++ новини от тебе! Почивай си и не мисли много,много!  :wink: Всичко вече е приключило-бременна си до доказване на противното! А и виж какво хубаво време е навън! То също е "на късмет",май? :D
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #806 -: Септември 07, 2011, 16:33:10 pm »
Еее, Трансфер на цели 3 ембриона, това направо не вярвам, че го  направил Александров!

Почвам обратното броене до кръвните тестове :)
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #807 -: Септември 07, 2011, 17:05:33 pm »
Рачо, Криси :bighug:

От тук нататък всичко е в ръцете на Господ! А аз вярвам, че ще ни благослови да си имаме дечица.

Щастлива мама на трима :)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #808 -: Септември 07, 2011, 18:53:12 pm »
Вени,браво мила толкова се радвам за теб!Видя ли само дето се тревожеше излишно вчера.Сега си почивай и бъди убедена,че вече си бременна.Остава ни дългото  чакане,но аз вярвам,че ще имаме успех и двете!
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #809 -: Септември 07, 2011, 18:58:22 pm »
Да Теди и аз вярвам! Вярвам, че ще успеем и двете :D
Щастлива мама на трима :)
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #810 -: Септември 07, 2011, 20:14:49 pm »
Успех на двечките и от мен!
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #811 -: Септември 07, 2011, 21:29:31 pm »
И от мен ! :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 :babyflips: :babyflips:


Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #812 -: Септември 07, 2011, 22:15:54 pm »
ще ви стискаме палци с моите момчета  :wink: :crossfingers: :crossfingers:
всичко ще бъде наред, непрекънато си го повтаряйте  :wink:
успех момичета  :wink:
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #813 -: Септември 07, 2011, 22:36:03 pm »
Успех момичета и от мен! Ще стискам много силно палци, да знаете!
Сега пък и аз да се похваля - вчера влязох в 20-та седмица, доки ме прегледа и познайте - моите близнаци ще са шаренки!  :D
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #814 -: Септември 08, 2011, 01:00:50 am »
Стиснати палци и от мен момичета!  :crossfingers:

Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #815 -: Септември 08, 2011, 10:09:50 am »
Успех момичета и от мен! Ще стискам много силно палци, да знаете!
Сега пък и аз да се похваля - вчера влязох в 20-та седмица, доки ме прегледа и познайте - моите близнаци ще са шаренки!  :D

Жанита...честито  :D
Много се радвам за теб, знаех че ще успееш  :wink:
Каката сигурно на 7 небе, а пак за таткото да не говорим... :lol: :lol:
Трябва някой път да се видим до вас в градинката, тъкмо малко да потренираш с моите близнаци  :lol:, а и ще се радвам да се видим  :wink:
Успешна бременност до края мила  :wink:

Надежда, Станкова....да знаете, че броя дните с вас  :wink: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #816 -: Септември 08, 2011, 10:25:23 am »
Стискам палци момичета, ще успеете. Да видим ние каква ще я свършим в понеделник с нашите замразени. Усмихнат ден на всички :)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #817 -: Септември 08, 2011, 10:44:47 am »
Момичета благодаря на всички ви за стиснатите палчета!Без вашата подкрепа нямаше да се справя с емоциите които бушуват в мен!Днес ме боли корема сякаш ще ми идва,а е рано.
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #818 -: Септември 08, 2011, 11:38:41 am »
С цялото си сърце ви желая успех момичета!
Janitкa супер!!! Много се радвам за теб!
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #819 -: Септември 08, 2011, 12:05:25 pm »
Момичета благодаря на всички ви за стиснатите палчета!Без вашата подкрепа нямаше да се справя с емоциите които бушуват в мен!Днес ме боли корема сякаш ще ми идва,а е рано.

Това е добре :) Стискай кълки да не дойде :)