0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #620 -: Юли 19, 2011, 15:28:24 pm »
Здравейте,

Някой има ли информация дали екипа извършващ процедурите работи в момента или са в годишен отпуск?
Ако някой са в отпуск бих се радвала ако някой има информация за стартирането на "новия сезон"?

Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #621 -: Юли 19, 2011, 15:40:40 pm »
поне до края на месеца има доктори, но през юли и август не се правят процедури, започват първата седмица на септември.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #622 -: Юли 19, 2011, 15:44:35 pm »
Но за прегледи са "на линия"! Обикновенно отпуските са август!!!
Абе защо така се "одряма" тази хубава тема??? :(
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #623 -: Юли 19, 2011, 16:50:28 pm »
Да бе Рачо гледам аз темичката все по-назад отива и никой не пише за да я "побутне".
Mem момичетата и момчетата правилно са ти писали - процедури сега не се правят. Ако обаче си за преглед, цветна снимка или нещо подобно е добре да се обадиш, за да разбереш кой доктор е там, защото екипа е от хора, които пък имат нужда от почивка.
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #624 -: Юли 19, 2011, 18:09:17 pm »
Да бе Рачо гледам аз темичката все по-назад отива и никой не пише за да я "побутне".
Mem момичетата и момчетата правилно са ти писали - процедури сега не се правят. Ако обаче си за преглед, цветна снимка или нещо подобно е добре да се обадиш, за да разбереш кой доктор е там, защото екипа е от хора, които пък имат нужда от почивка.
дааа и освен това е нужно и техниката да почине и да й се направи профилактика, за да може да служи вярно и безотказно тогава когато работи на пълни обороти.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #625 -: Юли 19, 2011, 20:16:09 pm »
Мдааааам, за да може после да прави много ,много бебета,на много щастливи мами и татковци,нали???? :lol: :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #626 -: Юли 22, 2011, 22:07:58 pm »
Аз не пиша,защото съм активно на море... :)
В болнични съм до 28.07 и така.Подготвям се за есента.
Иначе чета всичко ,но...няма с какво да участвам.
За килограмите -аз сега бая налях-4-5кг.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #627 -: Юли 23, 2011, 11:10:27 am »
Ееее, Ili как да те разбираме -"активно на море"????? :o Да не си постоянно в АГ Варна????? :lol: :lol: :lol:
Момичета,скоро ще има ли девойка на преглед в клиниката,но от Бургас???
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #628 -: Юли 23, 2011, 21:26:04 pm »
Колко скоро... :)
Нали края на август ще работят?
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #629 -: Юли 25, 2011, 14:54:31 pm »
Ееее,те още не са в отпуска,предполагам???!!! :) Има време  до началото на август! Та ,има ли някое момиче от Бургас път до АГ то??? :oops:Да ми вземе едни документи!? :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #630 -: Юли 25, 2011, 17:07:48 pm »
:) Раче,ако не намериш аз ще ти ги взема и ще ти ги изпратя ;)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #631 -: Юли 25, 2011, 20:22:30 pm »
Eeeee, " златното маймунче" :lol: :lol:!!! Така ще ти викам вече!! :wink:Ако видим зор,ще ти пиша,но утре ще имаме повече инфо!!! :bighug:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #632 -: Юли 26, 2011, 16:02:23 pm »
 На 28.06(четвъртък)отивам в Бургас, на 8.07 съм във Варна и ще поостана.

Какво да направя? Всичко правя, само не ме забърквайте в наркосделки. Чиста съм вече. Майка ще ставам :)

п.п. Сега се зачетох по - добре и май не ти върша работа.. В обратния ред ти трябва.
« Последна редакция: Юли 26, 2011, 16:04:27 pm от KiaraTiara »
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #633 -: Юли 26, 2011, 16:27:16 pm »
Еееее,жалко,точно по обратния път ми трябваше!  :?А и малко ми е късно! Ти къде така си тръгнала яко да патуваш,бе?? ти ли ще караш? :x как е положението при тебе? Скоро не си надавал"глас"! :lol: :lol: :lol: Притесних се!!! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #634 -: Юли 26, 2011, 19:59:38 pm »
Да надам ли? Че цял ден съм се пищясала да чета по форумите и да звъня по докторите.
Имам намален кръвоток към лявата маточна артерия. Докторката ме кара да чакам. Аз не искам да чакам. Знам, че имам избор! Александров ги напсува и каза да не се занимавам с глупости! Утре съм на още двама доктора да видим какво ще кажат. Опасен ли е Доплера така 3 пъти подред да ми го пускат? Чудя се вече дали да ходя на море или да отивам да вися пред патологията на Майчин дом за да се моля на завеждащата доцент Димитрова да ме прегледа. Страх ме е да не стане твърде късно когато се върна.И като а близнаци, даже няма и да разберат кога започват да изостават заради кръвотока. Боже, ще се побъркам!

Със самолет ще ходя и после със самолет ще се прибера. Само между курортите ще движа с бричката. Обаче не мисля да карам аз, много ми се напряга корема. А и колана ми пречи.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #635 -: Юли 26, 2011, 20:04:08 pm »
Опасен ли е Доплера така 3 пъти подред да ми го пускат?

Не е опасен нито доплерът, нито ултразвукът - преглеждай си се на воля докато чуеш достатъчно компетентни мнения, за да предприемеш най-доброто за бременността си. Кураж!
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #636 -: Юли 26, 2011, 20:32:36 pm »
Алоооуууу,Киара,щом алекса ги е напсувал,то аз няма да остана по-назад!!!! :x Я си гледай "кефа" на моретооо,че те чакат дълги разпри с бебета и после с тийн-ове!!! :D Освен това,със самолет е бързо,надявам се и безопасно!
п.п. абе ти си мнооо отоворена,бееее??? Кви са тия самолети до Бургас, и после до Варна!!!??? 8O Ееее,да не е "частен превоз" 8O?????
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #637 -: Юли 27, 2011, 16:06:53 pm »
Каръка си е карък :)
Днес имах час при другия ми доктор и се оказа, че човека отсъства. Еййй, добре, че казах другия доктор да се сетя, че трябва до ЖК-то да скоча. Пу да му се не види каква беля щеше да стане. Изчезвам!
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #638 -: Юли 27, 2011, 17:40:42 pm »
преглеждай си се на воля докато чуеш достатъчно компетентни мнения, за да предприемеш най-доброто за бременността си. Кураж!

Подкрепям с две ръце. Не бива да се доверяш само на един доктор. Вярвам, че всичко ще е наред!
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #639 -: Август 08, 2011, 18:52:23 pm »
Здравейте на всички!Май доста активно се почива в тази темичка.От доста време никой не пише,дано някой все пак да се появи на линия та да ми даде малко инфо  :)Моля ако може да ми пратите точните единици на Гонал който се ползва за стимулация,защото Ани ми каза да си взема 2 пена по 900,но моят фармацевт ми иска по точни милиграми или и аз не знам какво точно,ако може някой да ми го напише точно както е написано на пена и за citrotide също..Много благодаря!