0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #180 -: Март 19, 2011, 21:27:17 pm »
Привет на всички.Мънки ами аз си лежа кротко и се моля всичко да е наред :crossfingers:.Зацапването почти го няма,но ме заболя доста корема все едно ще ми идва 8O :?Такива работи при мене.Поздрави от мене :bighug:
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #181 -: Март 19, 2011, 21:28:43 pm »
Спокооо той корема си боли тва да ти е косура ;).Щом зацапването е намаляло браво,прегръдки :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #182 -: Март 19, 2011, 21:42:30 pm »
Мънкииииииииииииии :balk_21: поуспокои ме
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #183 -: Март 20, 2011, 10:47:42 am »
Здравейте :)Аз все още имам зацапване малко ако не спре или не дай си боже се увеличи какво следва?Или просто се изчаква на легло и друго не може да се направи.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #184 -: Март 20, 2011, 10:53:37 am »
Не го мисли сега!!! Нищо няма,тези зацапвания са нормални!! Стой си спокойно,взимайси лекарствата и само пролетни мисли в главата!! :D Избрахте ли вече детска количка??? :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #185 -: Март 20, 2011, 15:43:51 pm »
Мих само лежи до прегледа, нищо друго не може да се направи....защото е раничко за преглед все още, за зацапване не се притеснявай........аз на два пъти бях със силни кръвоизливи, не ме питай какво преживях тогава......бегом на док и се оказа, че всичко си било нормално, така че мисли положително.....а това зацапване ще спре, ще видиш  :wink:
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #186 -: Март 20, 2011, 17:23:36 pm »
Mih, полежавай си повече, и на мен два дни леко ми зацапваше, но от сряда вече имам потвърдена едноплодна бременност и всичко си беше неред.... най-доброто на този етап е да си осигурим спокойствие и пълноценна храна. Болки имам от време на време, пия си по едно но-шпа, но те както идват така и си отиват. Е, на есен с песен те каня на обиколка за колички  :D
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #187 -: Март 20, 2011, 17:51:48 pm »
Мih  миличка не се тревожи за болките в корема и за зацапването , всички сме минали по този труден път , но сега резултата спи в креватчето си сладко  :sleeping:
!!! Болките  ги имах и аз , бяха ужасни дори понякога , но всичко си беше наред с бебчо , така че спокойно !!!
Съжалявам , че линийката ми показва , че все още съм бременна - тя не е вярна , бебчо е на 20 дена вече , а линийката просто не мога да я сменя , защото ми показва няква грешка  :oops:
Silvia29 честито ти бременност , желая ти да мине леко и да завърши успешно!!!
« Последна редакция: Март 20, 2011, 17:55:42 pm от speranza »
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #188 -: Март 20, 2011, 19:13:46 pm »
Момичета, случвал ли ви се е кръвоизлив, преди час го получих и съм в шок, Ани каза да ида утре, докато не видим не се знае, но .... не спира! ....
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #189 -: Март 20, 2011, 19:17:19 pm »
Бреее.......заваляха бебета значе  :balk_46:
Силвия честито!!! :D
Айде все така да продължава темата...с много хубави новини  :sbabygirl: :babyboy: :bfp1: :biglove:
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #190 -: Март 20, 2011, 19:23:51 pm »
Момичета, случвал ли ви се е кръвоизлив, преди час го получих и съм в шок, Ани каза да ида утре, докато не видим не се знае, но .... не спира! ....

аз имах на два пъти.....силен със големи съсирици, първия път за около час и спря,тогава отидох при док веднага......а следващия път не мръднах от леглото и кръвоизлива продължи около 3-4 часа и то обилен.....
док ме предупреди, щом няма силни болки при това.....би трябвало всичко да е наред.
не знам какво да ти кажа.....ако си близо до АГ, можеш да отидеш при спешния....защото каквото и да ти говоря, знам какво ти е сега.......до като не видиш, че бебо е там....няма успокоение, дано да спре кръвоизлива....пий но-шпа и увеличи утрогестана.
пиши после как са нещата..
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #191 -: Март 21, 2011, 10:05:11 am »
Mih, Silvia! Имате стиснати палци и от мен  :crossfingers: :crossfingers:! Пожелавам ви всичко да е нормално...чак до успешния финал  :D!
Да споделя и аз, за да ви поуспокоя малко...И аз бях със зацапване, и то постоянно, от 6 г.с. до края на 12-13 г.с. Междувременно в началото получих и един малък кръвоизлив.
Знам как се чувствате, но на този ранен етап трябва само да се вярва, че всичко е наред!
Успех и на всички останали в процедура  :crossfingers:!
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #192 -: Март 21, 2011, 12:52:46 pm »
За кръвоизливи и силни болки,в тази тема е забраненоооо :x!!! не се притеснявайте ,момичета! Тези неща се случват,имайте вяра на доктора си,пийте си лекарствата и бъдете спокойни! Не ви трябват "филми" сега!!! :( Всичко е ОК,виждам ог тук даже!!! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #193 -: Март 21, 2011, 12:55:12 pm »
Благодаря Ви, момичета! Сега се връщам от преглед, имам си живо и пораснало ембрионче, но сега много ще се лежи.
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #194 -: Март 21, 2011, 12:56:57 pm »
Благодаря, Рачо! Затварям темата с тези ... как им се викаха .....
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #195 -: Март 21, 2011, 12:57:06 pm »
 
Благодаря Ви, момичета! Сега се връщам от преглед, имам си живо и пораснало ембрионче, но сега много ще се лежи.
:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #196 -: Март 21, 2011, 13:17:10 pm »
Еххххххххххххх,Силве бравоооооооооооооооо :balk_46:.Молих се за тебе.За вас де :lol:
Така се радвам ,че всичко е минало.

Рачо,както винаги много ме ободрява,развеселява винаги знае какво да каже бе :thankyousign:

Благодаря ви,че ви има без вас нямаше да се съвземам и успокоявам :grouphug:
Дай боже бейби буууууууууууууууууум :crossfingers:

Янитке,Бамбоо как сте?Какво става с вас?Мисля ви :bighug:
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #197 -: Март 21, 2011, 23:35:18 pm »
Хей, Варна! Привет!
Наминавам да Ви пожелая късмет - здраве, положителни тестчета и спокойни бременности след това.

Най-добрата леля на света, моята сестричка - Силвия29, прегръщам те. Да си обещаем вече - никакви съсиреци и подобни!

Мих, спокойни дни.

Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #198 -: Март 22, 2011, 11:39:02 am »
Мих..кога си на преглед?
Сигурно вече нямаш търпение да видиш най желаната точица... :D,а после ще започне едно приключение от една точица до едно прекрасно бебче :D
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #199 -: Март 22, 2011, 14:45:39 pm »
Ама много сте сладки всички  :D и как да не се включи човек при теаи хубави новини  :jump12: Силви много се радвам за хубавите новини, хайде Михче чакаме те и ти да се похвалиш!
Аз сега нали си почивам до следващия опит, но наваксвам усилено с тае-бо, че килограмчетата от лежането и двата опита ми дойдоха в повече, пия си и лекарството за НК клетките и трябва да отида на контрола след около месец. Много ми се иска тогава да започна и следващия опит, но мъжо много се притеснява че не е минало време, да не си натоваря организма с хормоните...не знам още, ще мисля, сега чакам да видя кога ще ми дойде цикъла и ще ходя да говоря с док.