0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #780 -: Септември 05, 2011, 11:35:11 am »
 :bighug: :crossfingers: yahoo_17  Стискам силно палци
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #781 -: Септември 05, 2011, 12:50:51 pm »
И от нас имаш много стиснати палчета t.stankova !! yahoo_17 yahoo_17

*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #782 -: Септември 05, 2011, 13:18:22 pm »
И ние ти пожелаваме успех дай боже да се развие ембриончето и стане едно хубаво бебче!А ти си почивай и вярвай в крайния резултат!
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #783 -: Септември 05, 2011, 18:12:21 pm »
И ние ти пожелаваме успех дай боже да се развие ембриончето и стане едно хубаво бебче!А ти си почивай и вярвай в крайния резултат!
Благодаря ви за подкрепата,аз днес реших,че докато не ми дойде надежда има и аз сега вярвам ,че съм бременна до доказване на противното:))Може пък да излезе геройче със жажда за живот и да се пребори.Ние с татко му го чакаме и го искаме и знаем,че рано или късно ще се получи.Успех на всички,които стартират сега,а на бременните здрави бебчета!
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #784 -: Септември 05, 2011, 18:56:10 pm »
Здравейте момичета,

Снесох и аз - 6 яйчица. До сега се възстановявах, спала съм като пън...болки нямам, само неразположение в яйчниците, но корема ми е малко подут.

Сега се моля, да се оплодят всичките и да станат едни хубави силни ембриончета osi_1

Утре ще ви пиша за резултата от днешната любов :)
Щастлива мама на трима :)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #785 -: Септември 05, 2011, 19:01:28 pm »
Здравейте момичета,

Снесох и аз - 6 яйчица. До сега се възстановявах, спала съм като пън...болки нямам, само неразположение в яйчниците, но корема ми е малко подут.

Сега се моля, да се оплодят всичките и да станат едни хубави силни ембриончета osi_1

Утре ще ви пиша за резултата от днешната любов :)
Вени,искам само многооо хубави новини от теб утре!Друго не се разрешава!Една за утешаване стига в темата:))) Няма да демотивираме момичетата я!При теб всичко ще е аболютно наред!Стискам палци!
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #786 -: Септември 05, 2011, 21:47:23 pm »
От мен имате 6 палчета стиснати + 12 на кучетата и котката.
Моля се с вас всеки ден!
« Последна редакция: Септември 05, 2011, 23:22:16 pm от KiaraTiara »
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #787 -: Септември 05, 2011, 22:12:10 pm »
t.stankova, не се отчайвай и мисли положително. При моят втори опит се получи нещо подобно. Трансфер на 3-ти ден, 2 ембриона с фрагментации и 2, разделени на четири. Когато д-р Александров ми каза това не можах да се сдържа и се разревах на магарето. Ани ме успокояваше, за да направят трансфера както трябва. А сега единият от тези ембриони ми разказва играта  :D. Успех момичета.
     
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #788 -: Септември 05, 2011, 22:31:23 pm »
t.stankova, не се отчайвай и мисли положително. При моят втори опит се получи нещо подобно. Трансфер на 3-ти ден, 2 ембриона с фрагментации и 2, разделени на четири. Когато д-р Александров ми каза това не можах да се сдържа и се разревах на магарето. Ани ме успокояваше, за да направят трансфера както трябва. А сега единият от тези ембриони ми разказва играта  :D. Успех момичета.
Дани дано и аз имам твоя късмет!Моето ембрионче само на две се беше разделило,но все се надявам че като са го сложили в мен е започнало да се бори за живот!
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #789 -: Септември 06, 2011, 12:27:35 pm »
Здравейте, ето ме и мен с новини. Има оплодили се, но Ани не знаеше колко :ask:
Викат ме утре на трансфер. Споделих й притесненията си, че щом ме викат утре, а не на пети ден, вероятно не се развиват добре, а тя ме нахока. Каза ми, че на пети ден се прави трансфер, когато има доста оплодени ембриони и се прави с цел селекция. А когато са малко на брой, бързат да ги върнат в най-добрия инкубатор - матката.

Остава ми да се моля, да са силни и борбени и с жажда за живот osi_1
Щастлива мама на трима :)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #790 -: Септември 06, 2011, 12:59:41 pm »
Здравейте, ето ме и мен с новини. Има оплодили се, но Ани не знаеше колко :ask:
Викат ме утре на трансфер. Споделих й притесненията си, че щом ме викат утре, а не на пети ден, вероятно не се развиват добре, а тя ме нахока. Каза ми, че на пети ден се прави трансфер, когато има доста оплодени ембриони и се прави с цел селекция. А когато са малко на брой, бързат да ги върнат в най-добрия инкубатор - матката.

Остава ми да се моля, да са силни и борбени и с жажда за живот osi_1

Нали съм ти казала - момченце ще е :)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #791 -: Септември 06, 2011, 13:39:01 pm »
Надежда хич не се тревожи , че те викат на 3 ден за трансфер и при мен беше така и аз се шашнах защо не на 5 ден , но ето че стават бебчетата и на 3 ден , и то какви само да знаеш  :lol:.Всичко ще е наред не го мисли това , а мисли за това как ще се оправяш като се роди твоя палавник или палавница , че тогава ти трябват повече нерви да знаеш от мен!!!
Станковане изпадай в отчаяние не винаги нещата стават от самото начало както трябва , но по-късно всичко се намества , ще видиш, че до 2 седмици ще бъдеш с други мисли в главата си и то хубави!!!
« Последна редакция: Септември 06, 2011, 13:45:12 pm от speranza »
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #792 -: Септември 06, 2011, 13:57:52 pm »
Надежда хич не се тревожи , че те викат на 3 ден за трансфер и при мен беше така и аз се шашнах защо не на 5 ден , но ето че стават бебчетата и на 3 ден , и то какви само да знаеш  :lol:.Всичко ще е наред не го мисли това , а мисли за това как ще се оправяш като се роди твоя палавник или палавница , че тогава ти трябват повече нерви да знаеш от мен!!!
Станковане изпадай в отчаяние не винаги нещата стават от самото начало както трябва , но по-късно всичко се намества , ще видиш, че до 2 седмици ще бъдеш с други мисли в главата си и то хубави!!!
Сперанца,случаи като твоя ни дават сила и вяра,благодаря!Дано ни сполети същото щастие!На теб колко ембриона ти върнаха,на колко бяха разделени?Като казваш 3 ден,този на пункцията броиш ли го?
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #793 -: Септември 06, 2011, 14:49:01 pm »
Всъщност пункцията ми беше на 5-ти. Викат ме утре 7-ми, това втори или на трети ден се пада? Май ще се моля на трети ден да ми е трансфера, па какво остава за 5-ти... мечта :(
Щастлива мама на трима :)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #794 -: Септември 06, 2011, 15:06:52 pm »
Всъщност пункцията ми беше на 5-ти. Викат ме утре 7-ми, това втори или на трети ден се пада? Май ще се моля на трети ден да ми е трансфера, па какво остава за 5-ти... мечта :(
Вени,деня на пункцията ти се брои нулев.Тоест утре е втори ден,което не значи да се отчайваш в доста от софийските клиники транферират на 2 или 3  ден и пак има успели.Александров ми каза,че в мен ембрионите имат най-голям шанс да оцелеят.Само се моли да имаш поне 2 здрави и делящи се бъдещи дечица.Деня на трансфера не е най-важното!Кураж,мила!
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #795 -: Септември 06, 2011, 15:17:14 pm »
Нахлувам в темичката за да вдъхна малко оптимизъм. Аз съм с трансфер на 2-и ден :wink:. Важен е крайният резултат. Лекарите си знаят работата. Успех!
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #796 -: Септември 06, 2011, 15:31:11 pm »
Надежда незнам на колко са се деляли , но имах 9 извадени яйцеклетки от които 8 хубави и накрая само 3 оживяха и трансфера ми беше на 3 ден но самата пункция е нулев ден, на 7 юни ми беше пункцията , а на 10 юни ми беше трансфера.Забравих да кажа , че от 3те ембриона 2та не бяха хубави , а само единия , което много ме беше отчаяло , но ето , че стана!!!Дори отивайки на трансфер бях толкова отчаяна , че не ми се ходеше ,мислех, че отивам напразно и всичко ми беше пред очите черно, но е нямало защо да хабя нерви и да лея сълзи предварително.И най малкия шанс който има  всеки си заслужава да бъде използван, когато си мислим , че нещо е провалено и загубено то точно тогава стават най-големите чудеса!!!Дай Боже и при вас да станат !!!На който и ден да ви е трансфера няма значение , като ще става чудото ще става .
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #797 -: Септември 06, 2011, 15:38:31 pm »
Надежда, и аз като другите момичета ще ти кажа, от трети ден трансфер се раждат също така хубави деца като от трансферите на 5 ден:))))))))))))))
На мен на 3 ден ми върнаха 3 ембриона, 2 хубави и един не толкова. Единият ебрион се раздели на 2 и станаха Алекс и Дани а другия ембрион на Никол не се знае дали е от хубавия или не толкова:))))))))) Съдейки по белите, които прави ще да е бил даже прекрасен ама доктора не е знаел:)))))))))))))))
Винаги съм казвала, не отписвайте опитите си преди да имате доказателство за неуспех.

Успех момиче и до теста се усмихвай повече от досега, дори и на сила да е върши работа:)
*
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #798 -: Септември 06, 2011, 19:45:22 pm »
Момичета, на трансфера гладна ли трябва да бъда?
Щастлива мама на трима :)
Re: Ин Витро АГ- Варна 8
« Отговор #799 -: Септември 06, 2011, 20:16:32 pm »
Момичета, на трансфера гладна ли трябва да бъда?
Не,не трябва да си гладна.Трансфера трае 5 минути.после ще полежиш 40 мин. и си тръгваш с бебчо:)Аз си сложих и Утрогестана сутринта,Ани каза че не е проблем.Успех утре,мила и веднага да пишеш при първа възможност!
АКО ИМАШ ЛЮБОВ,НЕ СЕ НУЖДАЕШ ОТ НИЩО ДРУГО.АКО ЛИ НЯМАШ,НЕ Е ОТ ОСОБЕНО ЗНАЧЕНИЕ КАКВО ДРУГО ИМАШ.