0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Моля, дате ми съвет!
« Отговор #20 -: Юни 14, 2007, 09:50:27 am »
Е,ЕЕЕ, ОБИЧАМ ХУБАВИТЕ НОВИНИ! Честито, Рокс! Стискам палци за успешна бременност с близнаци! Браво, много се радвам! Поздрави! Касси


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Моля, дате ми съвет!
« Отговор #21 -: Юни 14, 2007, 09:56:43 am »
Роксана, честито  :D !
Безоблачни :cloud9: и 2 здрави бебчета!  :green_dust_1: :bori_011: :bori_011:  :pink_dust_1:
Спокойно сега, че после ще ти трябват нерви за малчовците!  :lol:
*
Re: Моля, дате ми съвет!
« Отговор #22 -: Юни 14, 2007, 10:00:13 am »
Честито, Роксана!
лека бременност ти желая и здрави бебчета накрая!

Re: Моля, дате ми съвет!
« Отговор #23 -: Юни 14, 2007, 10:07:38 am »
Честито, Роксана!
Много се радвам за теб!
И аз, като теб, изпитвам притесненията, които описваш по-долу.
Закъснява ми вече 7-8 дни. Във вторник бях в Плевен при доц. Конова и д-р Емин. бЧХГ беше 680. казаха, че било високо и показвало бременност. На ехографа д-р Емин видя точица, за която предположи, че може да е гестационния сак, но каза, че още е твърде рано да се каже със сигурност. Изписа ми Дуфастон и витамини. Напраивха ми и първото вливане на 30 амп. Имуновенин. Казаха ми да ида на ехограф /може и тук, в Козлодуй/ след 2 седмици за да се види има ли плоден сак.

Сега умирам от притеснения дали няма да е извънматочна. Нали същите резултати би имало и при такава...  
*
Re: Моля, дате ми съвет!
« Отговор #24 -: Юни 14, 2007, 10:14:40 am »
Ех, че ми харесват такива новинииии!
Честито, Роксана!
Леки и безоблачни 9 месеца и здрави бебоци на финала.
Рgzenga, стискам палци за сакчето, а може и две.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: Моля, дате ми съвет!
« Отговор #25 -: Юни 14, 2007, 12:01:50 pm »
Честито, Роксана!
Много се радвам за теб!
И аз, като теб, изпитвам притесненията, които описваш по-долу.
Закъснява ми вече 7-8 дни. Във вторник бях в Плевен при доц. Конова и д-р Емин. бЧХГ беше 680. казаха, че било високо и показвало бременност. На ехографа д-р Емин видя точица, за която предположи, че може да е гестационния сак, но каза, че още е твърде рано да се каже със сигурност. Изписа ми Дуфастон и витамини. Напраивха ми и първото вливане на 30 амп. Имуновенин. Казаха ми да ида на ехограф /може и тук, в Козлодуй/ след 2 седмици за да се види има ли плоден сак.

Сега умирам от притеснения дали няма да е извънматочна. Нали същите резултати би имало и при такава...  


Аз така и не направих кръвните тестове, за които ме посъветваха момичетата, но вече и няма нужда, понеже чрез ехографа се видя, че сакчетата са където трябва. Честно казано не знам за какво ти е този Дуфастон и Имуновенин-на. От много време избягвам да приемам каквито и да било лекарства. Пожелавам ти всичко при теб да е както трябва и скоро и ти да се похвалиш :D

Благодаря на всички за пожеланията и че споделихте моята радост. :hello: :bighug:
*
Re: Моля, дате ми съвет!
« Отговор #26 -: Юни 14, 2007, 13:10:54 pm »
Първо честито и на двете ви! Лека бременност и здрави бебчета.
Честно казано не знам за какво ти е този Дуфастон и Имуновенин-на. От много време избягвам да приемам каквито и да било лекарства. Пожелавам ти всичко при теб да е както трябва и скоро и ти да се похвалиш :D
Много правилно си се изразила: Ти избягвай да пиеш хапчета. На pgzenga са и ги изписали, следователно Тя има нужда от тях.
*
Re: Моля, дате ми съвет!
« Отговор #27 -: Юни 14, 2007, 14:35:02 pm »
Честита браменност и на двете момичета!

*
Re: Моля, дате ми съвет!
« Отговор #28 -: Юни 14, 2007, 16:13:18 pm »
Роксана, честито!
Лека и успешна бременност  preggoи на финала  здрави и хубави бебета.  newsm04


pgzenga, аз мисля че всичко е наред при теб и съвсем скоро ще можем официално да ти честитим.
От много четене във форума знам, че обикновенно при ЧХГ над 1000 вече може да се види проден сак на УЗ. Преди това е трудно "виждането". Така че и при теб, тази малка точица която лекаря е видял (при ЧХГ 680)със сигурност е твоето бъдещо бебе.
 Спокойстивие и чакаме скоро да съобщиш хубавата новина. yahoo_17 :crossfingers:
"Всичко идва навреме за този който умее да чака"


*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Моля, дате ми съвет!
« Отговор #29 -: Юни 15, 2007, 15:00:14 pm »
Хубава темичка :) Честито и на двете бъдещи мами с пожелания за лека бременност и здрави бебчета!


Re: Моля, дате ми съвет!
« Отговор #30 -: Юни 15, 2007, 15:38:45 pm »
Честито и от мен на двете бъдещи мами! Лека бременност!
*
Re: Моля, дате ми съвет!
« Отговор #31 -: Юни 15, 2007, 22:30:00 pm »
Честито, Роксана! Лека бременност!
gzenga, хайде, чакам да си пуснеш своя темичка за да ти честитя!


*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Re: Моля, дате ми съвет!
« Отговор #32 -: Юни 16, 2007, 13:53:50 pm »
Еха честита радост и от мен :D. Много късмет и спокоиствие за напред. :cloud9: :grouphug2:
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: Моля, дате ми съвет!
« Отговор #33 -: Юни 16, 2007, 14:53:39 pm »
Чудесна новина, Роксана!!!
Всичко ще е ок!
*
Re: Моля, дате ми съвет!
« Отговор #34 -: Юни 16, 2007, 16:03:13 pm »
Честита радост  :D
Re: Моля, дате ми съвет!
« Отговор #35 -: Юни 18, 2007, 08:45:44 am »
Благодаря ви, момичета, че сте толкова мили! Всичко най-хубаво и на вас!

При мен остава още една седмица, за да видя малките зародиши и дали ще бъдат два. Тези дни мисля да си направя изследване за токсоплазмоза, както и да проверя нивата на ТАТ и МАТ.

Re: Моля, дате ми съвет!
« Отговор #36 -: Юни 18, 2007, 11:36:08 am »
Момичета, имам леки болки ниско долу и май по-често от дясната страна. Понякога ме наболява и кръста.
Нормално ли е това в началото на една бременност?
Имам и някакво течение с бяло-жълтеникав цвят.
Не знам как ще изчакам още една седмица за следващ преглед на ехограф. Дано този път се види вече плодно сакче,а не само точица, за която не може да се каже със сигурност какво е ...
Кога се излкючва възможността - извънматочна? Колко време трябва да мине?
На мен днес ми е 12-ти ден от закъснението, ПМЦ е 13.05.
*
Re: Моля, дате ми съвет!
« Отговор #37 -: Юни 18, 2007, 11:58:10 am »
Болките са нормални, обикновено са от разтягането на матката. добре е  да пиеш по 2 но-шпа като те заболи.
на 12 ден от закъснението може да се види плодно сакче на хубав вагинален ехограф.
не се притеснявай излишно, мисли положително и давай позитивна енергия на бебчо :)

*
Re: Моля, дате ми съвет!
« Отговор #38 -: Юни 18, 2007, 12:09:04 pm »
Извънматочна се изключва, когато докторът види точицата в матката.  :D. Обаче за болките е добре да се консултираш с лекар, макар че сигурно не са опасни, винаги е по-добре един излишен преглед отколкото да стане нещо лошо.  :bighug:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Моля, дате ми съвет!
« Отговор #39 -: Юни 19, 2007, 22:25:22 pm »
ЧЕСТИТО!Лека бременност и много щастливи моменти!!! :D