0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Нуну,а ако пуснем урина във вторник макар че почнахме АБ,резултатите дали ще са верни?

*
Парси, пусни наистина една урина, не стерилна, че няма време за такава.
Ние преди време лекувахме уж уроинфекция с Панцеф, той е чудесен АБ за това, но на 3-ият ден детето вдигна 39 градуса и се оказа отит. При децата много бързо да не кажа светкавично се развиват нещата, така че, моят съвет е пусни една урина и да го видят пак. СРП и СУЕ както и лефкоцитите трябва да са завишени при кръвните изследвания, но може и само един от тези да е леко завишен и пак да има бактериална инфекция.

Бързо оздравяване.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Перденце,благодаря ти!

Парси, и ние бяхме така преди 3 седмици. Висока температура 5 дни и нищо освен леко зачервено гърло. При нас се оказа вирус, аз също пусках изследвания и се разминахме без АБ, но после започна голямото кашляне :( Гледаха го три лекарки, оказа се фарингит. С капки и малко сиропче нещата се оправиха значително, но не и напълно.  Поне вече спи нормално и си играе без да кашля по цял ден. Но от ясла и аз съм го спряла за момента.
Весели празници на всички!
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Ние почти изнасяме къщата. Освен гърнето, което е нормално да вземем, ще си носим елхата (малка е, да не ме помислите за много луда) и на мама пухкавата възглавница (тук вече съм малко луда :lol:). Но за мое оправдание ще кажа, че на свеки възглавниците са като кубчета бетон. Или като тротоарни плочки - ниски и твърдииии.
Купихме по нещо дребничко за всички и опаковахме, та утре за всеки да има подарък. Искам детето ми да знае, че Коледа  не е само поредното ядене на огромна пуйка с кисело зеле. На Великден поне има козунаци и шарени яйца.
Пожелавам ви весело посрещане на празниците! Много здраве и щастие за всички!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
И нашата къшща се напълни а децата бяха много щастливи като посрещахме баба, уни (вуйна) и кака защото ги чакахме на влакчетата и въртележките в мола, после в големия магазин да напазарим и сега спят сладко:) Ние се приготвяме за довечера и в къши ухае на семейство:).

Дано всички да сте здрави, да пътувате безаварийно и да посрещнете Коледа със спокойни сърца и усмихнати лица:)

Благодаря ти Зачатие, за всичко:)
*
Аз не съм много добра в писането :oops:,но и аз да пожелая с две думи приятно и уютно посрещане на тази така хубава вечер!Весела и усмихната Коледа и бъдете здрави!На всички момичета които осмислиха и запълниха дните ми с приятелството си искам да благодаря! :)
И аз благодаря Зачатие!!!

*
Весело посрещане и от мен :D

*

    elle22

  • *****
  • 1645
  • La donna `e mobile ;)
И нашата къшща се напълни а децата бяха много щастливи като посрещахме баба, уни (вуйна) и кака защото ги чакахме на влакчетата и въртележките в мола, после в големия магазин да напазарим и сега спят сладко:) Ние се приготвяме за довечера и в къши ухае на семейство:).

Дано всички да сте здрави, да пътувате безаварийно и да посрещнете Коледа със спокойни сърца и усмихнати лица:)

Благодаря ти Зачатие, за всичко:)

Ей това ми стопли душата!

Весели празници на всички!
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Съжалявам да видя, че много дечица са болни на Коледа!!!

И ние сме от тях, но почти оздравяваме, тъкмо приключихме със сладките на Мишанта, Вики много ги хареса, но том и джери, и бяха по-интересни :oops: :(.
Благодаря на всички тук за ценните съвети, които споделяте - този път детенце кашля само 1 ден, благодарение на инхалатора. Сега прикашля, но рядко - 2-3 дневно,което е нормално.
Винаги, когато имам минутка минавам да прочета по нещо, затова и рядко пиша, но ... догодина ще се постарая да съм по-активна!

Ние ще си бъдем сами в къщи, ако утре е по-добре Вики ще прескочим да видим дядо и баба!!!

Весело посрещане на празниците момичета!!!!
Ние сме хремави от днес. Дано само с това се разминем!
Светло и топло Рождество на всички ида сте живи и здрави!

Нощта е най-тъмна преди зазоряване.
Весело посрещане на Коледа, момичета!
В дванадесетия час, освен, че ще си пожелая желание, ще благодаря, че ви има.
Обичам ви, момичета (и рядко пишещите тук момчета) :D
[/url][/url]
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Честита Коледа и весела и щастлива нова година! Желая ви много здраве и късмет!
Днес си имам и рожденик та много работа ме чака  :D
И аз ви обичам, момичета, благодаря ви, че ви има! Бъдете здрави!
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Дени, да ти е жив и здрав!

Весела Коледа и много много щастие, късмет и нека тази година да има дъжд от бебета!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Честито Рождество Христово-на всички пожелавам здраве и късмет!
*






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Честита Коледа на всички! Желая здраве и щастливи детски усмивки.
*
Честита Коледа!Здраве,щастие и много сбъднати мечти!
Дени,честит ти рожденник!Да е жив и здрав!

*
Честита Коледа! Бъдете живи и здрави и много щастливи!
Дени, честит рожденик, да е жив и здрав!

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Честито Рождество!!!
Прекарахме страхотна Бъдни вечер и Коледа на село. Обаче - първо реших, че няма да се вкисвам от нищо. И второ - реших, че ще направя каквото аз съм решила, без да ме интересува другите какво ще правят. Та вчера още като пристигнахме дребната почна да похапва. Оставих я и тя бродира цяла вечер по масата и чиниите на всички. Днес приготвихме обяда със свекървата. После подредихме подаръците под елхата. Малката умираше от кеф, докато раздаваше подаръци на всички. Но после ги взимаше, за да ги занесе на чинка си да разопаковат и после пак да ги раздаде. Като видях колко се радва детето и на даването и на получаването на подаръци реших, че добре съм направила. Недоволни нямаше да ви кажа :lol:.