0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Beatrice

Хламидии- риск за забременяване?
« -: Септември 23, 2006, 13:03:31 pm »
Здравейте,
Искам да ви попитам,тъй като съм много притеснена.Преди около 3 години се излекувах от хламидии,които носих около 2 години и опитвах да лекувам с хомеопатия тъй като ме бяха натровили с антибиотици.После взех 2 кратен курс с доксициклин и се оправих.Накрая си спомянм ,че имах течение,а  в началото чести цистити.Както и да е ,вече е минало,сега  започваме да правим опити за бебе,меря си базалната температура,всеки ден,предстои ми овулация след 1-2 дни,днес  се вдигна с 1 градус,винаги съм имала белтъкообразна слуз при овулация ,но не си бях мерила температурата досега.Много се притеснявам обаче да не е станало някаква беля като съм имала хламидии,да са се запушили или да са се увредили тръбите ми.Като чета какво са писали момичета с хламидии и как не могат да заченат,направо изпадам в паника,че може и при мен да е станало нещо подобно.Винаги цикъла ми е бил редовен,нямала съм менструални проблеми.Досега не сме правили сериозни опити за зачеване,но като си помсля че може да е станало нещо такова и то поради моя вина и в главата ми навлизат какви ли не мисли.А най-голямата ми мечта е да си имам едно сладко бебче.Дали не трябва да си направя подробни изследвания.Моля ви за съвет
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Хламидии- риск за забременяване?
« Отговор #1 -: Септември 23, 2006, 13:51:34 pm »
Нероден Петко!
Я, не мисли излишни неща. Първо опитайте няколко месеца.