0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #320 -: Февруари 13, 2010, 13:59:06 pm »
фабия, какво стана с твоите ембрион4ета- колко ти върнаха, колко яйцеклетки имаше, и колко се оплодиха?
стискам палци скоро да сме с тумбаци :)
Аз от 10 яйца, 2 оплодени, което педвид нашето тежко положение си е направо супер, едното ембрион4е беше хубаво, макар 4е се раздели едва на 2рия ден, а другото, беше по-лошо, но с пове4е мехур4ета, док ми го върна и него :)
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #321 -: Февруари 13, 2010, 16:16:29 pm »
Силви, хубаво е, че толкова бързо вече гледаш от добрата страна на нещата, това е пътят към успеха! Дано е по- скоро следващият ти опит!
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #322 -: Февруари 13, 2010, 16:25:45 pm »
Момичета, и моята стимулация по дълъг протокол приключи. Продължи 12 дни.На 12.02. ми беше пункцията, извадили са 9 яйцеклетки.Днес 13.02. ми се обадиха от клиниката и казаха, че 5 са се оплодили и се развиват добре.Утре пак ще ми звъннат и ще чакам да кажат кога ще е трансфера. Пожелавам успех на всички и много положителни тестове.
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/text/4b0030aa4d119.gif[/img][/link]
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #323 -: Февруари 13, 2010, 18:41:51 pm »
Момичета  някой да има тел.за връзка със Силвия от клиниката? Моля да ми пише на лични.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #324 -: Февруари 13, 2010, 18:52:50 pm »
Момичета  някой да има тел.за връзка със Силвия от клиниката? Моля да ми пише на лични.

Пуснах ти го. Успех. :balk_602:
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #325 -: Февруари 13, 2010, 19:36:58 pm »
Аз май нещо не съм разбрала като чета из нета се оказа,че маточната ми лигавица не е тънка а по-дебела от колкото трябва  :(. Ох моля ви момичета кажете нещо.
Лигавицата ти си е наред за този ден.
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #326 -: Февруари 13, 2010, 21:35:45 pm »
Кети благодаря мила цял ден гледам форума някой да ми отговори.Но доктора ми каза ,че 8мм съотвецтва на по- късен етап от цикъла, аз бях 7 ден. И понеже се надявам този месец вече да почнем с блокажа много се притесних това да не е проблем.Е дано частичната имонология е добре и да почнем,че страшно ме изнервя това чакане.
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #327 -: Февруари 14, 2010, 08:33:15 am »
makiyaki извадиха ми 7 фоликула и 4 се оплодиха.Върнаха ми ги и сега си пия лекарствата и дано всичко е наред.Ти кога си на кръвен тест и на кои ден. на мен док ми каза на 17-ия,успех ти желая и дано се случи нашето чудо и на всички, които мечтаят за това.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #328 -: Февруари 14, 2010, 11:27:37 am »
Момичета трябва да пусна едни хормони в лабораторията на Надежда - FT3, FT4, МAТ, TAT и TSH - знаете ли колко струват и ако ги пусна в 8 сутринта дали ще са готови до обяд за да си ги взема сщия ден?
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #329 -: Февруари 14, 2010, 11:33:39 am »
18 лева на хормон, резултатите излизат след обяд, за най-сигурно след 14часа. На рецепцията ти ги принтират.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #330 -: Февруари 14, 2010, 12:55:55 pm »
18 лева на хормон, резултатите излизат след обяд, за най-сигурно след 14часа. На рецепцията ти ги принтират.
Благодаря за бързия отговор!
Желая ти хубав празник :balk_7:
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #331 -: Февруари 14, 2010, 15:43:46 pm »
Но доктора ми каза ,че 8мм съответства на по- късен етап от цикъла, аз бях 7 ден.
Да, но ти си имала доста голям фоликул точно за този 7 ден и лигавицата трябва да е готова за евентуална овулация, а и нали са ти казали, че ще го имат в предвид и ще ти назначат лекарства, което за мен означава пък, че първо са казали,че ти е тънка.Спокойно идеална си е -нито тънка, нито много дебела, което пак не е добре. 
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #332 -: Февруари 14, 2010, 17:53:22 pm »
Момичета, съжалявам че питам тук ама темата за оперативната хистероскопия никой не я чете от 3 месеца а ме интересува ако на някой са му запушвали тръба, дали преди това са я проверили /по време на хистерото/ дали наистина е запушена, щото при мен на цветната снимка едната си пропусна а другата пропусна ама със зор и докторката спря щото изкъвих сериозно и така и не разбрах има ли проблем или няма а при предишна лапароскопия и двете си бяха ОК с перфектен фимбрален апарат /май така се казваше апарата/..  :oops:
 :ask:
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #333 -: Февруари 14, 2010, 23:20:04 pm »
Незнам дали да ми проверявали тръбите по време на хистеро,но знам ,че ги запушиха тогава и успеха е в подписа отдолу!
Довери се на лекарите.Ще направят най-доброто за теб!


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #334 -: Февруари 15, 2010, 09:29:52 am »
Мирена, а защо ще ги запушват,ако няма хидросалпингс.
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #335 -: Февруари 15, 2010, 09:45:08 am »
Апарата няма нищо общо с тръбата според това което ми обясниха на мен.
Самата тръба бе силно нагъната и пропускаше само под напрежение.Другото в което се съмняваха е ,че най-вероятно прави джобове ,които се оказват фатални и не всеки път се образуват и виждат.
Решение за  по голям успех според тях  бе запушването и се оказаха прави! :D


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #336 -: Февруари 15, 2010, 10:47:14 am »
Ще я запушват защото трудно била пропуснала /поне аз с такова впечатление останах/..
Иначе Вали.. и аз се реших да запушват.. каквото си искат.. само да стане.. наближавам 40.. ако бях на 20 нямаше да им дам.. пък и състоянието на мъжа ми /официално сме с мъжки фактор/ отива от зле към по-зле.. сега се поддържаме с лекарства.. та.. няма какво да му мисля много много.. и аз искам едно такова като твоето..  :wink:  :sucky:
« Последна редакция: Февруари 15, 2010, 10:51:02 am от Мирена »
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #337 -: Февруари 15, 2010, 11:03:31 am »
Ние също сме с комбиниран фактор!
Ще стане спокойно.
Но ,като моето чудо  пожелавам на всеки.
Много се смее и слуша.
Докторите  и Стефи ми забъркаха страшна комбинация :lol:.


Д-р Стаменов,обичаме ви!
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #338 -: Февруари 15, 2010, 11:13:58 am »
Момичета, искам да ви питам за сестра ми, досега по време на стимулацията винаги е попадала при д-р Персенска, а иска да чуе мнението и на д-р Стаменов за това да поръча ли още глобули виагра.Как да намери доктора, да отиде при секретарките и тях да попита ли?

А между пункцията и трансфера колко дни има.Аз когато правих икси през 2008 г., вторника бях на пункция, и четвъртъка следобед ми беше трансфера.
Но сега чета, че повече време се изчаква  :ask: .

И само още нещо  :P, знаете ли къде в района на Надежда има медицински център, където може да се бият вечерните инжекции?Имаше май някъде до Билата, но къде точно.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #339 -: Февруари 15, 2010, 14:58:21 pm »
Силванче, зависи какъв ембрион е решил да върне док, може и до 5 ден да изчакате. Не ми е направило впечатление да има медицински център наблизо,за да избегнете опашката ли ти трябва?