0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #80 -: Януари 25, 2010, 10:58:10 am »
Когато на мен ми сложиха блокажа ми обясниха, че трябва да започне цикъла до началото на стимулацията. Аз се бях притеснила защото ми закъсня но се вместих във времето. Някъде тук прочетох, че са започвали стимулации и без да е дошъл цикъла. Най-добре обаче ще ти каже доктора.
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #81 -: Януари 25, 2010, 11:51:33 am »

и двата препарата са с едно и също действие , какво те притеснява? ТЕ служат за "блокиране на хипофизата. Няма значение дали е Лукрин или Диферелин , или Декапептил...
[/quote]

А кои от препаратите са по фонда, и кои се заплащат, и цените съответно.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #82 -: Януари 25, 2010, 15:32:06 pm »
Попитах, защото повечето момичета започват с Лукрин и помислих, че нещо заради хистерото ще съм с Диферелин - явно греша. Надявам се всичко да е наред и да започна стимулации през февруари.
Благодаря за отговорите ви! Успех на всички!
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #83 -: Януари 25, 2010, 20:02:43 pm »
И аз съм по дълъг протокол , започнах с декапептил, и на мен ми закъснява цикъла.Сложиха ми инжекцията на 15.01. и на 30.01. ме викат в клиниката.
« Последна редакция: Януари 25, 2010, 20:26:09 pm от paele »
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/text/4b0030aa4d119.gif[/img][/link]
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #84 -: Януари 25, 2010, 20:14:56 pm »
Здравейте момичета,
 аз също съм пациентка на клиника Малинов, при мен през следващите месеци ще събираме в кошничка яйца на ЕЦ, замразяваме и когато се съберат поне 3 ще ги връщаме - това предложи Доктор Стаменов. Някои върви ли по моя път или да е минал? Тези месечни пункции са гаднички
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #85 -: Януари 26, 2010, 10:55:57 am »
След блокаж, се 4ака цикъла до 20 дни след депото без притеснения, ако няма цикъл на 15ти ден, когато ви е 4асът за клиниката, отменяте 4аса, това го "бистрихме" в на4алото на темата. Ако на 20ти ден цикъл липсва се обаждате на д-ра, ако не си вдигне мобилния, му пращате смс, той ще ви каже какво да правите  :wink: При мен също имаше закъснение, но не се наложи да му се обаждам повторно, защото цикъла дойде преди 20тия ден.
Фабия, какво става с теб, по4на ли Гонала, аз в4ера за първи път, в петък съм на преглед :)
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #86 -: Януари 26, 2010, 14:45:22 pm »
makiyaki и аз съм на същото положение.Започнахме със стимулацията от понеделник и съм на гонал по 3 броя.В петък съм на преглед и аз.Ти след петък кога ще си пак на преглед знаеш ли.
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #87 -: Януари 26, 2010, 15:01:10 pm »
11.20
Аз съм малко притеснена, моя Гонал е само 2 :(
Пък и стимулацията ми по4на на 5ти ден от цикъла, на теб пуснаха ли ти хормони, на мен само е2 изследваха на 2ри ден от цикъла, дори не разбрах колко е бил  :?
Сега в петък ще пускам някъв друг хормон, забравих му името, по4ва с П...
Ти сама ли си слагаш Гонала или ходиш до клиниката, исках да знам къде го боцкат в клиниката, долу-горе в коя 4аст на корема де...
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #88 -: Януари 26, 2010, 15:19:11 pm »
Стимулацията ми почна на 6-ти ден от цикъла.Вчера ми пуснаха Е2 и пролактин.Гонала са ми 3 бр. и ми го слагат под пъпа подкожно.В петък ще ми изследват прогестерона.На 2-рия ден от цикъла не са ми пускали никакви изследвания и не съм ходила в клиниката, защото не са ме викали.
*

    wild cat

  • ***
  • 404
  • Няма начин да няма начин!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #89 -: Януари 26, 2010, 15:42:46 pm »
Здравейте момичета,
аз също съм пациентка на клиника Малинов, при мен през следващите месеци ще събираме в кошничка яйца на ЕЦ, замразяваме и когато се съберат поне 3 ще ги връщаме - това предложи Доктор Стаменов. Някои върви ли по моя път или да е минал? Тези месечни пункции са гаднички
Може ли малко разяснение - всъщност ембриони ли се замразяват или яйцеклетки? Каква е приблизителната цена на цялата процедура?  :ask:
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #90 -: Януари 26, 2010, 18:49:25 pm »
wild cat1, замразяват се ембриони. Плаща се пункцията 300 или 350  + замразяването не помня колко.
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #91 -: Януари 26, 2010, 20:27:00 pm »
Аз замразих  4 ембиона миналата година март месец.Тогава беше 350 - 400лв.(това ми се върти в главата).Ей за това е хубаво да се правят дневници,особено за такива забравани като мен  :lol:  :lol:
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #92 -: Януари 26, 2010, 21:57:54 pm »
На някой да са давали да пие една добавка на прахчета "Inofolic" ?
На мен ми връчиха една опаковка, в която има 20 прахчета, а ми казаха да ги пия няколко месеца. Обаче в никоя аптека не намерих. И се чудя откъде да се сдобия с още.
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #93 -: Януари 26, 2010, 22:50:39 pm »

и двата препарата са с едно и също действие , какво те притеснява? ТЕ служат за "блокиране на хипофизата. Няма значение дали е Лукрин или Диферелин , или Декапептил...

А кои от препаратите са по фонда, и кои се заплащат, и цените съответно.
[/quote]
в момента от фонда заплащат мисля Лукрин-а 3.75единици или Дидерелин-а  Ако си по фонда няма какво да те притесява , ще ти дадат нужната инжекция . Цените  иначе са около 300лв мисля.
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #94 -: Януари 26, 2010, 22:52:44 pm »
Стимулацията ми почна на 6-ти ден от цикъла.Вчера ми пуснаха Е2 и пролактин.Гонала са ми 3 бр. и ми го слагат под пъпа подкожно.В петък ще ми изследват прогестерона.На 2-рия ден от цикъла не са ми пускали никакви изследвания и не съм ходила в клиниката, защото не са ме викали.
защото е нямало нужда най-вероятно
*

    nikita01

  • *
  • 13
  • Не вярвай в чудеса, разчитай на тях!!!
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #95 -: Януари 27, 2010, 00:16:13 am »
Здравейте и от мен!Момичета искам да ви питам след ИКСИ сьс стимулация по кьс протокол,кога най рано може да се започне стимулация по дьльг протокол  :ask: Моля някой правил ИКСИ с лека стимулация да сподеи подробности :thankyousign: osi_1
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #96 -: Януари 27, 2010, 00:47:46 am »
Здравейте и от мен!Момичета искам да ви питам след ИКСИ сьс стимулация по кьс протокол,кога най рано може да се започне стимулация по дьльг протокол  :ask: Моля някой правил ИКСИ с лека стимулация да сподеи подробности :thankyousign: osi_1
мисля че след 2-3 месеца, Док ще ти каже най-добре , зависи от мн неща
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #97 -: Януари 27, 2010, 08:51:00 am »
А кои от препаратите са по фонда, и кои се заплащат, и цените съответно.
==========================
в момента от фонда заплащат мисля Лукрин-а 3.75единици или Дидерелин-а  Ако си по фонда няма какво да те притесява , ще ти дадат нужната инжекция . Цените  иначе са около 300лв мисля.

Заплаща се и Цетротайд със сигурност - мен ме блокираха така, но той се използва по-често при къс протокол.
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #98 -: Януари 27, 2010, 16:26:01 pm »
Фабия, ти кога си на преглед?
На мен 2ри ден от цикъла се падаше 17ти ден след Лукрин, затова така се наложи, заради закъсняата лелка, и аз ще пускам прогестерон в петък :) Ина4е аз не знаех 4е под пъпа и си ги бия на всевъзможни места по корема, ама утрешната доза ще я сложа под пъпа :)
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: пациентки на клиника Малинов/Надежда
« Отговор #99 -: Януари 27, 2010, 17:06:12 pm »
makiyaki в петък съм на преглед.Днес ми се появи слабо кафеникаво течение.3-ти ден съм от стимулацията с Гонал 3 бр.Момичета това нормално ли е кажете ми моля ви че се притеснявам.