0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #640 -: Юли 12, 2016, 17:42:45 pm »
Представих си моите таласъми на каишка  :lol: :lol: :lol:

Лепнат за теб (и в студ и в пек):



Перачката - винаги ми прави компания при простиране, сгъване, абе всякакви дейности, свързани с пране:

Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #641 -: Юли 27, 2016, 12:41:33 pm »
Каква страхотна тема сте си имали  :D случайно попаднах на нея. Мъжът ми обеща на детето куче , много отдавна ,и до 15 дни ще го вземем. Малък кокер  :D . Малко се притеснявам , щото си имаме и котарак и сега се надявам да запазя тази бременност , но животът си върви и важното е да сме живи , здрави и щастливи  :D




*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #642 -: Юли 27, 2016, 14:17:10 pm »
Ауу, каква красота!
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #643 -: Юли 27, 2016, 14:20:44 pm »
О благодаря 😊 , котаракът е страхотен. Беше най - малкият от котилото , меконгски бобтейл , той е безопашат и много гальовен 😊 когато го взех изглеждаше така : :D
« Последна редакция: Юли 27, 2016, 14:22:21 pm от yana_c »




*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #644 -: Август 19, 2016, 12:11:08 pm »
Малко рефреш.
Приятели?!  :D
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #645 -: Август 19, 2016, 12:23:34 pm »
avallon, много са сладки! :)

*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #646 -: Август 19, 2016, 13:48:58 pm »
прекрасни са, Авалон! :D

Нашия Томи почина :( остана Ани сама, но Деси не я иска, защото й напомня за него и е много мъчно :( И сега се чудим какво да правим, докато са на село децата дали да я подарим или да вземем още едно папагалче. :?
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #647 -: Август 19, 2016, 14:03:49 pm »
Стефи, аз бих взела още едно, но ти си познаваш детето най-добре.А и женската може да почне да тъжи.Те папагалите са и те специални в това отношение.

*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #648 -: Август 21, 2016, 08:54:05 am »
avallon, дай да видим този таласъм в лицето (косматия).

остана Ани сама, но Деси не я иска, защото й напомня за него и е много мъчно
А няма ли да й е мъчно да се раздели с нея?
Има ли някой грижовен, на когото да я дадете? Не е лесно...

Моите мързеланковци постоянно спят:




Вчера им взех един кашон за игра. Ще го декорирам, когато измисля как.

« Последна редакция: Август 21, 2016, 09:00:38 am от Елфи »
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #649 -: Август 21, 2016, 23:14:30 pm »
Аз бих взела още едно, за да й прави компания. А детето ще свикне, въпреки че в момента й е тежко.

Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #650 -: Август 31, 2016, 22:53:09 pm »
Авалон, как успяхте да го подстрижете  :lol:     Много е готин! Елфи, големи мързеланковци хубавци.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #651 -: Септември 01, 2016, 17:53:01 pm »
С анестезия, иначе е почти невъзможно.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #652 -: Септември 01, 2016, 19:29:59 pm »
С анестезия, иначе е почти невъзможно.
дЪ сейм....  :lol:
И след анестезията и фризирането "баба котка" се възстановяваше на чист въздух на село. :)

« Последна редакция: Септември 01, 2016, 19:35:27 pm от Jbrul »
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #653 -: Септември 01, 2016, 22:28:45 pm »
Аз Дара си я подстригвам у дома без "упойващи" средства. Но пък не успявам да й докарам такъв професионален вид. То тя си е улична превъзходна и късокосместа, де, но колкото да преживее лятото, става :lol:
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #654 -: Септември 02, 2016, 21:32:57 pm »
Хаха, Жбрул, този път фризурата без боздуганче на опашката я направихме. И Спас е на санаториум - селски, обаче на двора не го пускам, никакъв инстинкт, кучетата ги приема за приятели, а местните са все гончета и ще му видят сметката одма.  Сега е на 3 години още. Но от догодина с пълни кръвни изследвания преди анестезията, най- вече уреа и креатинин, нищо, че е кастрат и с  * нам какъв си хранителен режим.
Иначе се замислих .... ми то голям бизнес това фризьорство бре - две седмици фул, няма часове за котешко подстригване.

П.С. "бабата" много важна с новата фризура, я, я виж само  :)
« Последна редакция: Септември 02, 2016, 21:40:41 pm от avallon »
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #655 -: Септември 07, 2016, 14:29:42 pm »
Авалонче, бабата е набор 2003-а (15.02.), така че се сещаш какво шубе брах с анестезия и то с такава цел, на нейната възраст, ама... :? При нея проблемът от бебе е с ресането. Взех я на 30 дни, имам 20 вида гребени, как ли не опитвах да я свикна - тцъ. Бой, пяна и тотална война. Когато беше по-млада и като се разгонеше - дава всичко и тогава разресвах. Но преди три години "тотално почистване" се наложи и сега - няма разгонване, няма ресане, има 6,5 кг. "бойна единица" със зъби и яки нокти. И накрая с толкова нересане беше все едно си я тъкал на стан, без майтап.  :lol: И да седи - то няма разресване, чиста проба кечета, сплъстени до кожа и нямаше накъде та - упойките и машинката и така. Понеже нейната ветеринарка е собственичка на "мъжа й" (светла му памет) и като я видях обръсната, се смях яко и й викам на мацата: "Това драга се нарича отмъщението на свекървата".
Да е жива и здрава още много време, ама пак не дава да я доближиш с гребен даже и се тревожа, ако пак опрем до упойки и бръснене, дали ще се събуди изобщо....

П.П. Ние на село нямаме кучета, а що се отнася до 20-те дворни котки - изядоха боя още когато нейна светлост се смъкна от колата, най-много бой яде "доминантния мъжки" (който й е на половината кила)  :lol: и това е. Страшен егоист и е много самоуверена моята, а се оказа и биткаджийка, така както е родена и гледана в апартамент. Беше супер забавна как се ежи (опитва да си раздуе козината), когато я подстригахме, без да си дава сметка, че такава няма в момента. И имаше вид на разярен скинар аххахаха
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #656 -: Септември 07, 2016, 22:32:58 pm »
Сис, ти не котка, а цяла лъвица си имаш.  :lol:

Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #657 -: Октомври 10, 2016, 10:33:03 am »
avallon, дай да видим този таласъм в лицето (косматия).

остана Ани сама, но Деси не я иска, защото й напомня за него и е много мъчно
А няма ли да й е мъчно да се раздели с нея?
Има ли някой грижовен, на когото да я дадете? Не е лесно...

Моите мързеланковци постоянно спят:




Вчера им взех един кашон за игра. Ще го декорирам, когато измисля как.



Уникални са. Поздрави
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #658 -: Октомври 10, 2016, 10:53:33 am »
Не знам мястото ли е ....  :( Стискайте палци. Дундич е е  белодробен оток, все още не знаем причината. В момента е на кислородна маска инжекции дексаметазон, фурантрил и софафилин.
А Нора постоянно иска да го прегръща и пита
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
*
Re: Домашните любимци на Зачатие - нова :)
« Отговор #659 -: Октомври 10, 2016, 11:08:25 am »
Не знам мястото ли е ....  :( Стискайте палци. Дундич е е  белодробен оток, все още не знаем причината. В момента е на кислородна маска инжекции дексаметазон, фурантрил и софафилин.
А Нора постоянно иска да го прегръща и пита

ох миличкото, дано бързо да излезе от кризата и да се възстанови.