0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте,
до розичките отдолу има опция да си го изтеглиш като тавличен файл, как става номера немога да го направя. И как по друг начин да си разпечатам графиката за пред лекар.
*
Re: как да си разпечатам даните от календара
« Отговор #1 -: Май 09, 2006, 17:55:39 pm »
Цитат на: tcveti
Здравейте,
до розичките отдолу има опция да си го изтеглиш като тавличен файл, как става номера немога да го направя. И как по друг начин да си разпечатам графиката за пред лекар.


Има няколко начина за разпечатване на данните от календара:
1. Да изтеглиш като файл съответните цикли и да ги разпечаташ с програмата за която са файловете - текстови или в електронна таблица.
2. Да разпечаташ самата графика на всеки от циклите която се отваря с кликване на розичката.
3. Да избереш най отгоре "от цикъл" - "до цикъл" периода който искаш да отпечаташ и да разпечаташ всички цикли един под друг.

Някои копират съдържанието от т.2 или т.3 в редактор на документи (Writer или Word) и го разпечатват след това - за да няма реклами а и да могат да си го раделят по странички.

Поздрави
Re: как да си разпечатам даните от календара
« Отговор #2 -: Май 09, 2006, 20:31:23 pm »
немога да си изтегля самите гпафики дава ми грешна връзка, а трябва да ги изтегля защото принтера не ми е на компа с интернет.
как да си разпечатам даните от календара
« Отговор #3 -: Май 09, 2006, 23:23:06 pm »
ми можеш да използваш бутона от клавиатурата "print skrn" и да запаметиш графиката като картинка....и след това да си я разпечаташ....аз така правя.
*
Re: как да си разпечатам даните от календара
« Отговор #4 -: Май 10, 2006, 09:44:34 am »
Цитат на: tcveti
немога да си изтегля самите гпафики дава ми грешна връзка, а трябва да ги изтегля защото принтера не ми е на компа с интернет.

Ще ти изпратя на пощата твоите данни, но не мога да разбера защо ти дава тази грешка.
Кажи ми какъв browser ползваш за да погледна в случая какъв е проблема.
Пиши ми и в кой случай я дава - при дърпане на текст или при дърпане на CSV файл?
Поздрави
Re: как да си разпечатам даните от календара
« Отговор #5 -: Май 10, 2006, 11:02:40 am »
Здрасти отново, когато натисна иконата за тегленен на фейл нищо не се активира. А като го пренасоча към flash get ми дава грешна (doesn't include valid URL). Иначе ползвам explorer. Иимам проблем и с лентичката
( като съм почнала да се оплаквам да кажа всичко :D )
*
Re: как да си разпечатам даните от календара
« Отговор #6 -: Май 10, 2006, 15:01:14 pm »
Цитат на: tcveti
Здрасти отново, когато натисна иконата за тегленен на фейл нищо не се активира. А като го пренасоча към flash get ми дава грешна (doesn't include valid URL). Иначе ползвам explorer. Иимам проблем и с лентичката
( като съм почнала да се оплаквам да кажа всичко :D )

Здравей,
За изтеглянето - пробвай да отвориш страницата и да натиснеш CTRL+F5 така ще се презаредят новите версии на JavaScript файловете в които са описани функциите за дърпане на файл, след което да натискаш на иконите за дърпане нафайл. Нормално е FlashGet или каквато и да е друга програмка за сваляне на файлове да не сработи защото екстракта не е файл а е "поток" и се прави в момента на поискването от браузъра.
Виж дали не си блокирала отварянето на PopUp прозорци - защото за изтеглянето на файл отваряме такъв прозорец (който остава празен).

За сега смятам сме решили проблема ти защото ти изпратих на пощата документи с екстрактите които прави календара - текстов и табличен.

Колкото до лентичката ти ще помоля cygnus да я погледне - тя е адмиинстратор на форума и може да ти съдейства.

Поздрави
*

    weroni

нов потребител
« Отговор #7 -: Юни 01, 2006, 13:42:07 pm »
Здравейте момичета.Бихте ли коментирали графиката ми
*

    Anonymous

Re: нов потребител
« Отговор #8 -: Юни 01, 2006, 13:46:25 pm »
Цитат на: weroni
Здравейте момичета.Бихте ли коментирали графиката ми


Бихме....ако можеше да се види  :roll:  :wink:
*
Re: нов потребител
« Отговор #9 -: Юни 01, 2006, 13:50:11 pm »
Цитат на: weroni
Здравейте момичета.Бихте ли коментирали графиката ми

ето графиката на weroni
Поздрави
*

    weroni

как да си разпечатам даните от календара
« Отговор #10 -: Юни 01, 2006, 14:00:44 pm »
Благодаря ,че сте ми извадили графиката .Аз съм нова тук и не мога да се оправям добре.
*

    weroni

как да си разпечатам даните от календара
« Отговор #11 -: Юни 01, 2006, 14:07:18 pm »
Според вас имала ли съм овулация и ако да кога
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
как да си разпечатам даните от календара
« Отговор #12 -: Юни 01, 2006, 14:34:37 pm »
Верони,

за да ти видят повече момичета графиката най-добре пиши в Опити за забременяване в пръвата тема. Аз лично не мога да ти помогна, тъй като не меря БТ и не съм особено компетента по тези въпроси.
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
как да си разпечатам даните от календара
« Отговор #13 -: Юни 01, 2006, 22:26:45 pm »
Да мисля че си имала ову!графиката ти има двуфазност и това е хубаво!!!!!Най добре пиши в горната тема Денис е доста компетентна и ще ти даде точен отговор!Успех!! :lol: