0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Празниците наближават,с много +++ даряват!!!
« Отговор #100 -: Декември 10, 2008, 11:08:34 am »
Mаринка,желая ти успех!! :crossfingers: yahoo_17 :bighug:

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Празниците наближават,с много +++ даряват!!!
« Отговор #101 -: Декември 10, 2008, 11:18:00 am »
Благодаря на всички за подкрепата и стиснатите палци,много е хубаво че ви има.ОБИЧАМ ви всички.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Празниците наближават,с много +++ даряват!!!
« Отговор #102 -: Декември 10, 2008, 11:18:29 am »
Виксънче,успех на прегледа днес.Дано има някаква светлина и напредък при теб.Както и при Адашката.
Радостинка,Марина ,стискам палци и за вас момичета.
Бибица,да лелката я няма ,ама тя така понякога си закъснява ,а и ПМС са налице както всеки месец,и не мога да ги сбъркам с бременни симптоми.
Лек ден .
*
Re: Празниците наближават,с много +++ даряват!!!
« Отговор #103 -: Декември 10, 2008, 11:36:47 am »
Привет момичета.
Марина,Радостинка-стискам ви палци и на двечките.Успех
Роузи, като не дойде лелката , ще видиш кои симптоми какво и как...Нека вече да не дойде деее
Викс, чакаме те от доктора да докладваш.Прегръщам те.
Айде на всички успешен или просто приятен ден.
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Празниците наближават,с много +++ даряват!!!
« Отговор #104 -: Декември 10, 2008, 12:10:57 pm »
Здравейте! Стана обед вече докато успея да си свърша поне малко от работата, която чака на бюрото.
Бебенце, разбира се, че никой тук не те е забравил!Започвай те опитите и дано се случи твоето коледно чудо, заченато в странство!
Роузи, споко, бе човек, нали всички сме чели, че редовно бременните симптоми се бъркат с другите! Стискам палци както закъснява, така и да не се появи цели 9 месеца!
Викс, да кажеш как е минал прегледа, държа те изкъсо!
Хубав ден на всички!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Празниците наближават,с много +++ даряват!!!
« Отговор #105 -: Декември 10, 2008, 14:05:36 pm »
Викс, да кажеш как е минал прегледа, държа те изкъсо!
Мацка, аз много даже се радвам че така ме държиш изкъсо - и обещавам да докладвам ако не довечера, то утре сутрин рано-рано  :lol: :bighug: Ти как си? Някои нови ботушки не си лиси купувала скоро  :lol:
Бебенце, миличка извинявай, аз сутринта много бях разсеяна и въобще май още не съм се събудила :) Добре дошла отново, надявам се скоро да ни зарадваш с хубава новина - с две чертички на кипърски тест  :wink: :hug2:
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Празниците наближават,с много +++ даряват!!!
« Отговор #106 -: Декември 10, 2008, 15:04:00 pm »
Е, пазаруването - без това не мога! Боти, ботуши, високи, равни, каквото ти дойде на акъла - вече е купено! Вчера се сдобих с ново палто с 3/4 ръкав и вече приключвам! И без това не знам кога да покажа палтото, защото принципно до 31.12.2008 г. имам забрана да пазарувам и мъжо ми е съкратил финансите до минимум! 8O Била съм се оляла с парцалките! :oops:
Успокоявам си по този начин душичката! А ти, ако искаш, драсни един СМС как е минало. Стискам ти много палци, да знаеш!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: Празниците наближават,с много +++ даряват!!!
« Отговор #107 -: Декември 10, 2008, 16:28:50 pm »
Момичета здравейте и от мен тази седмица!
Този МЦ ОВУ трябва да ми е била много рано - веднага след края на МЦ. Не съм мерила БТ, но по другите признаци като цер. слуз се досетих.
Та мисля че вече не съм ловуваща...но пък заминаваме на почивка и там също е полувуваме :)  :lol:нелегално  :wink:
Така де - започва се дългото чакане. Ден на НЕ чаканата и НЕ канената лелка - 22.12

Весел ден от мен :)
[/url][/url]
Re: Празниците наближават,с много +++ даряват!!!
« Отговор #108 -: Декември 10, 2008, 17:01:08 pm »
Ей , здрасти и от мен. Днес не ми остана време да пиша и аз.
Jasmin_veni , наистина ову може да има веднага след МЦ. За такива жени съм чела доста , та от следващия път и аз мисля да започна с тестовете за ову веднага след лелката.
Моя мъжо много се е разнежил - :oops: снощи 2 сърца , даре че се направих на заспаа , че можеше и 3 да станат като нищо. От обяд ми звъни да ме увещава как довечера щял свещи да нареди в спалнята. Дано да не се запалим само , че той като се разгорещи ...... последния път матрака измести от спалнята  8O. Как го направи още се чудя. А дано при такъв луд лов да хванем нещо.
Приятна вечер момичета. :P :P :P
Викс- стискам палци.
Малко дяволче- къде си бе мила?
Соф -  браво на теб. Де да можех и аз да съм такава , но май съм от онези жени които гледат да купуват на мъжете си повече. 8)
*
Re: Празниците наближават,с много +++ даряват!!!
« Отговор #109 -: Декември 10, 2008, 17:13:30 pm »
Днес се присетих друго да ви питам:
Какво трябва да кажа на личния си лекар - да ми даде направление за клиника по стерилитет ли? Вие как сте процедирали (питам момичетата, които са взимали направление) и това спестява ли изобщо пари за прегледи или пак си плащаш всичко?
Аз съм ползвала направление за гинекологичен преглед, но мисля че се пише в направлението за съмнения за стерилитет!!!Първият преглед ми излиза безплатен /само си плащаш потребителската такса/ и ако имаш още един преглед - вторичен до 45 дни/май беше/ също е безплатен!!!
*
Re: Празниците наближават,с много +++ даряват!!!
« Отговор #110 -: Декември 10, 2008, 17:15:34 pm »
Марина  :crossfingers:
Успех на всички!!!
Лека вечер!!!
*
Re: Празниците наближават,с много +++ даряват!!!
« Отговор #111 -: Декември 10, 2008, 19:06:57 pm »
Здравейте момичета !
И аз да ви споделя днес съм щастлива!
Ние с милото бяхме в въздържание известно време ( около 2 месеца),защото лекувахме хламидия,а с презерватив нещем !
Аз се излекувах от първото лечени , а при него се наложи и второ и днес вече теста му е отрицателен!И макар и да чакам М мислим още тази вечер да се потъркаляме  :oops: :D
Е успех на всички а аз ставам че трябва да влизам в банята ! :D :oops:
[/url]
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Празниците наближават,с много +++ даряват!!!
« Отговор #112 -: Декември 10, 2008, 19:36:29 pm »
Здравейте,Мацки!
Аз да ви се оплача,че гадната лелка дойде и при мен  :( , дано този месец вече имаме късмета да хванем яйцето,че вече не издържам. Защо всичко трябва да е толкова трудно?
07.10.2009
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Празниците наближават,с много +++ даряват!!!
« Отговор #113 -: Декември 10, 2008, 19:41:31 pm »
  ОЧАКВАЩИ         :bfp:        

   rouzi-anna   - 10.12
   ladytony     - 12.12
   keksche      - 12.12
   eveita       - 14.12
   maktub         ?????
   bebebe       - 19.12 
   nomine       - 20.12
                         
 
    ЛОВУВАЩИ          :00001754:                      
 
   djina76
   tangra
   rositka13
   disi
   viviq
   Smile_baby
   hriska
   Isidimi
   Калинкаа
   Kylie
   jasmin_veni
   kremoni
   viki_vat
   yamy
   fibo
   mira_m66
   koleva01
   Melody01
   Marina75   
07.10.2009
Re: Празниците наближават,с много +++ даряват!!!
« Отговор #114 -: Декември 10, 2008, 20:54:24 pm »
Соф браво на теб, по хубаво от шопинг терапия няма :DНа Колева и на Джасмин-Вени стискам палци :P
Поуър съжалявам миличка, дано този месец се получи  :sucky:
Вивия, знам колко е упорита тази хламидия, и ние минахме през нея, но един курс лекарства ни помогнаха, и все пак е много хубаво, че стея разкарали - време е малко да по разпуснете 8) :dating: :bed:, а пък защо не  и да се изненадате приятно още този месец... :wink:
Виксънче чакаме новини...
Благодаря на всички за подкрепата, петък ще докладвам :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Празниците наближават,с много +++ даряват!!!
« Отговор #115 -: Декември 10, 2008, 22:56:23 pm »
Адашке  :bighug:

Соф , браво мацка! Ей така се прави ,поне откъм парцалки да сме добре  :lol: И аз май се поолях напоследък , да видим кога ще ми се ограничат и на мен финансите , че пак се хвърлям на едни жилетчици от по 140лв (ама е страшна де), роклички и т.н.

Вики знам че утре ще четеш! Знаеш ,че може да разчиташ на мен , за каквото и да е ! Кураж мила! Всичко си има край!
:bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: Празниците наближават,с много +++ даряват!!!
« Отговор #116 -: Декември 11, 2008, 06:47:59 am »
Момичета добро утро :D Хайде на кафето :D
Весел и усмихнат ден на всички!
Роузи, хайде чакаме новини, дано я няма още... :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    kremoni

  • ***
  • 244
  • и аз искам бебе
Re: Празниците наближават,с много +++ даряват!!!
« Отговор #117 -: Декември 11, 2008, 07:03:43 am »
Добро утро!
radosttinka много си ранобудна,мерси за кафенцето-имам нужда в момента
rossy *, соф ох и аз съм като вас,само пилея пари за парцали,имам чувството ,че е болест някаква  :balk_115:Ама нали трябва да сме красиви :balk_103:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Празниците наближават,с много +++ даряват!!!
« Отговор #118 -: Декември 11, 2008, 07:14:30 am »
Добро утро,милички.Аз от сутринта да се оплача,ама много съм притеснене и трябва да си кажа,днес ми е деня за инсеминацията,снощи обачи прокървих и къренето продължава и днес,не е като мензис,пък ми е 12-ти ден от цикъла трябва да съм в овулация.Оф,много се притеснявам,ами ако кървенето не спре?Аз разбира се ще се консултирам с док.,но не ми се ще инсеминацията да се проваля,а и вчера сутринта сложих овитрела,не знам възможно ли е да е от овулацията,не ми се е случвало до сега?Пък и нищо не ме боли.Занимавам ви с моите проблеми,но моля ако на някой му се е случвало нещо подобно да сподели.
Лек и пълен само с усмивки и хубави преживявания  ден ви желая.
« Последна редакция: Декември 11, 2008, 07:17:30 am от marina75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Празниците наближават,с много +++ даряват!!!
« Отговор #119 -: Декември 11, 2008, 07:20:42 am »
Добро утро момичета мерси за кафенцето,приятен и успешен ден на всички.