0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Привет и от мен в новата седмица, успех в ловуването и много :bfp:!!!
ЧЕСТИТО МАЛКО ДЯВОЛЧЕ!!! Винаги се радвам на чудесните новинки в темета, дано да стават повече! Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам, а след 8-9 мес. - здраво и хубаво бебе!!! Сега много да се пазиш и да си спокойна и усмихната!
Пускайте сега "бременни вируси" тук, аз давам тон  :lol:

 :blowingdust: :blowingdust2:
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
      Най-накрая ЧЕСТИТО и от мен малко дяволче! От 3 часа се мъча да ти честитя,но имах някакъв проблем  с монитора и само ми изключваше.Дано да повлечеш крак и да ни заразиш всички тук с тази сладка "болест".И на мен не ми идва вече 8-и
ден,но някак ме е страх да правя тестове,за да не се изгуби надеждата.Дано следващия понеделник аз да съм тази която ще ви пожелае лека и хубава седмица с такава новина като твоята. :D :D :D
  <br />
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Ха, здравейте и от мен!
Дявлче, тихичко честито и от мен! Браво! Страхотна новина! Много хубав понеделник! Уффф, обзе ме онова чувство, дето не мжеш да си събереш устата от озъбена усмивка! Ама наистина много се радвам!

« Последна редакция: Ноември 17, 2008, 21:26:06 pm от sof »

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Малко дяволче, честито тихичко и от мен! Лека бременност и сладко бебче най-накрая! :D
    

*
Дяволче, честито мила! Много щастлива бременност и леко раждане ти желая на най-сладкото бебче!
*
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕй малко дяволче! Знаех си  аз! Честито мила и леки 9 месеца !
*

    kremoni

  • ***
  • 244
  • и аз искам бебе
Добро утро ,момичета!!
Дано и днес някоя се похвали с +++ тестче.......Аз не чакам към 23,11 а отсега така ме болят гърдите,че...си викам а дано този път да е станало
Тази седмица ще се включа кръм края ,че съм в командировка, и всеки ден дано има само хубави новини
Айде пак  кафенцето да е от мен
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро и от мен
аз вече съм на работа,но има малко време да вляза за един поздрав.
Лек и усмихнат ден на всички,
навън е студено,но душите ни да са топли и всичко ще е ок.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Добро ви утро,дами! :D
Малко е дъждовно и е доста студено,но ние всички ще се усмихваме,въпреки лошото време,нали?!?
Малко дяволче,тихичко честито и от мен!Много се радвам за теб,всичко ще е наред от тук нататък! :D
Биби,мерси ти,че си ме сложи при ловуващи,на мен нали не ми достига все времето :oops:.
*
Добро утро и от мен! Кремони, благодаря за кафенцето мила! Аз да ви кажа, гърдите ми станаха много чувствителни. На лекар ще ходя или в петък или в понеделник, че мойта работа малко с кофти време и ще трябва да измисля как да отскоча до доки. Хайде сега на вирусчетата, има за всички пу пу пу
 :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2:
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Добро утро!
Нали обещах да съм по-активна вече!
Пускам кафетата, нареждайте се!


Хубав ден ви пожелавам и да знаете - ще ви наглеждам днес какви ги творите!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Добро утро, мацки!
Софииии, много се радвам да те видя тук!!!!!!!!  :lol: Липсваше ми мацко!
Росси ти как си бе душа, изгуби ми се тия дни - има ли вълни?  :bighug:
Дяволче, още веднъж много се радвам! И да ни кажеш как е минало при док после!  :)
Виленце, ти мила ловувай яко, че е твой ред, просто няма как :wink:
Добро утро. Кремони стискам палци да видиш  :bfp1: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:. Дано да е станало бебенцето. Лека работа от мен на всички.

Добро утро и от мен момичета.
Хубав ден. :P
*
ОЧАКВАЩИ       :bfp:        
  
 BEBE26 - 29.10
 malkoto_dqvolche- 09.11
  viki_vat - 17.11
 Marina 75 - 27.11.
 yamy - 22.11.
 kremoni - 23.11
 zayana - 24.11
 Мери Попинз - 28,11

ЛОВУВАЩИ     :00001754:          
 
   djina76
   tangra
   rositka13
   disi
   viviq
   Smile_baby
   lora20
   jasmin_veni
   Isidimi
   mira_m66
   radosttinka
   hriska
   koleva01
   rashi
   bibica
   ВиЛиЛи

Добро утро, лек и успешен ден на всички  :D
Кремони и теб те наместих между очакващи, дано се похвалиш и ти  :D
Добро утро и от мен! Кремони, благодаря за кафенцето мила! Аз да ви кажа, гърдите ми станаха много чувствителни. На лекар ще ходя или в петък или в понеделник, че мойта работа малко с кофти време и ще трябва да измисля как да отскоча до доки. Хайде сега на вирусчетата, има за всички пу пу пу
 :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust: :blowingdust2:


Дяволче , благодаря за вирусчетата.
Виксън , Соф, Росси и всички други- :grouphug: :ballons: :bighug:
*
Добро утро и от мен мацки
Соф, радвам се да те видя тук както преди.
Ама защо всички с тези кафета.Аз съм болна и не пия никакви хапчета че съм след ову и искам чааааааай.
Айде милички, лек ден, аз отивам да мятам работата
Виле, ти що кукуригаш пак тлкоз рано, не трябваше ли да почиваш вече?
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Стискам палци темичката да се напълни с много успешни +++++

Ние трябва да се пазиме поне 3 месеца преди да подновиме опитите и да пуснеме няколко изследвания. За съжаление моята бременност приключи неуспешно, но надеждите не ме изоставят! Сега се приготвяме за сватбата ни на 14.2 и силно се надявам времето бързо и неусетно да мине. След това смятам да направиме 1 медена седмица и то ще е дошло време да ме впишете в списъците на ловуващите  :wink:
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Малко Дяволче честито и от мен мила дано всичко да е наред и да прегърнеш най пракрасното бебче на финала а кой знае може и две.


*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Криска,  :? много съжалявам за това което се е случило!   :bighug:
Бъди силна, и ако можеш не мисли за това! Ще стане пак, но трябва да откриете причината за това, при теб май за втори път се случва.... Защо не направиш консултация с друг лекар, относно възможните причини. Те изказват ли някакви предположения?