0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Точно снимки ми се отварят  :lol:


*
Ех момичета, не знам защо така. Аз нямам акаунт в Пикаса и ми се отварят перилните препарати и всякакви стоки за бита и бебешки. Това (според мен) е директен линк към Сано Максимата:

 https://picasaweb.google.com/m/viewer#photo/106898555582926656022/5874817021048044193/5979180384292196338
Ех момичета, не знам защо така. Аз нямам акаунт в Пикаса и ми се отварят перилните препарати и всякакви стоки за бита и бебешки. Това (според мен) е директен линк към Сано Максимата:

 https://picasaweb.google.com/m/viewer#photo/106898555582926656022/5874817021048044193/5979180384292196338
Лили, пак не става.
Сещаш ли се, че и с линка за седмицата за кърменето пак така се беше получило??!!
*
Пак същите снимки се отварят.


*
Лили, пак не става.
Сещаш ли се, че и с линка за седмицата за кърменето пак така се беше получило??!!
Не е същото, този линк (с праховете) ми беше изпратен от друг човек и при мен си работи. Изглежда и при hope-love също. Но при повечето потребители - не. В крайна сметка или някой да го изтърка или да си остане за малцината потребители, които успяват да го видят. Става дума за не особено скопосан каталог на склад в София. Цените са  приемливи, а при поръчка над 50 лв доставката за София е безплатна.
*
Лили, може би това имаш в предвид :wink:
http://www.zabebo.bg/brand/Sano
*

    Crystal

Лили, пак не става.
Сещаш ли се, че и с линка за седмицата за кърменето пак така се беше получило??!!
Не е същото, този линк (с праховете) ми беше изпратен от друг човек и при мен си работи. Изглежда и при hope-love също. Но при повечето потребители - не. В крайна сметка или някой да го изтърка или да си остане за малцината потребители, които успяват да го видят. Става дума за не особено скопосан каталог на склад в София. Цените са  приемливи, а при поръчка над 50 лв доставката за София е безплатна.
Аз пък го отворих. Оказа се, че този склад се намира близо до мен, ще го преслушам. Цените са доста ниски.
Петя, не е това  :wink:
*
 И при мен се отваря сайта, дори през телефона  :P, жалко че София е далеч. 

Как се справяте с  неяденето при бебето. Вече трябва да яде 8 по 50 мл., а едва изяжда по 30 мл., сега я мъча да яде на 2часа, ама не иска.  Иначе ака доволно, спи спокойно, е когато няма колики. Но не яде и не наддава.
*

    Crystal

Стоека, как не наддава, изобщо ли? Аз мисля, че щом е спокойна и ака добре, би трябвало да не е недохранена. Вие сти родени по-рано и стомахчето и е по-малко, така че не я сравнявай с бебетата на нейната възраст, които са родени доносени. Като ти гледам лентичката, ако се беше родила сега, трябваше вече да е почти доносена и щеше да яде по около 20-30 мл.
Понеже и моето бебе се роди мъничко, си купих електронна везна и я теглех всеки ден в началото, да се успокоя, че и ние хапвахме по мъничко. Ако имаш възможност, купи си и ти. Но не се вторачвай толкова в грамчетата, важното е да качва, макар и малко. Първото ми дете качваше по около кг на месец в началото, втората качваше по 400 грама и сега е 9 500 на година и половина. Имало е месеци, в които качва по 200 грама. Просто тя беше основно на кърма, а и лекарката ни каза, че бебето е жизнено и няма основания за тревога.
*
Стоека тези милилитри са за доносени деца, вашето коремче е по-малко.Не я мъчи.Най-много да почне да преяжда от толкова напъване.Ако качва добре, ака редовно и е жизнена всичко е ОК.И аз като Кристал да кажа вземи си везна ако много те е страх дали наддава, но мери веднъж дневно примерно и сравнявай всеки ден дали качва.Като ще има дни със застои и такива в който ще качва.

*
Имам електронна кухненска везна, но не знам как да успя да я изтегля с нея.  Татко й я тегли със кошницата за колата. Според него е качила 250 гр. Педиатърка сме развива теории как не я храня. А не я събудя не сеща за храна. Аз мисля, че си е добре, на мен не ми се яде в тези жеги, какво осана за малко стомахче. Такива бузи има вече, не изглежда като голо пиле. В сряда сне на преглед,  да.видим какво ще кажат.
*
Стоека, не я насилвай на 2 часа, щом не иска, не я буди, детето си знае най-добре :) Щом качва и е спокойна, всичко е наред :)
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
момичета  , ще си позволя да напомня   мнението на д-р Бърди за Ca глюконат  в стара тема :
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=48230.880    стр . 45-46

Скоро никой не е питал , но вчера за пореден път една  майка ,  ми  разказа как при първи признаци на  хрема  и сополки , дава   ампули калции и вит. С и за няколко дни всичко  минавало.  И това е метод на "лечение ", който прилагат нееднократно .Обяснявах  й , че  не трябва  ,  но е убедена  че  много помага. В нашия град лекарите много го обичат този калции ампули.
Специално изрових   темата от преди време , за да  е от полза поне   на всички четящи  тук .
« Последна редакция: Юли 30, 2014, 11:30:31 am от nimika »


Някой ползвал ли е механична помпа Хармони на Медела?Набелязала съм си я,но се колебая между нея и механична на Авент. Какво ще ме посъветвсте, останала съм с впечатление,че Авент-помпата е доста широко използвана.Ако някой обаче е забелязал медостатъци и не доволен от нея,моля да сподели.И ако е доволен също.
*
Аз бях с Авнт доволна съм, но не мога да сравнявам.Знам че много момичета са взимали на Медела ел. помпата и са били доволни.

Понеже говорихме за слингове и ерго ранички ето ви едно събитие https://www.facebook.com/events/268871586640062/
« Последна редакция: Юли 30, 2014, 16:30:32 pm от magi_st »

*
хоупче, на медела не съм, но авентската я позлвах и с двете деца, след това я дадах и на една приятелка. на мен ми вършеше чудесна работа :)
Някой ползвал ли е механична помпа Хармони на Медела?Набелязала съм си я,но се колебая между нея и механична на Авент. Какво ще ме посъветвсте, останала съм с впечатление,че Авент-помпата е доста широко използвана.Ако някой обаче е забелязал медостатъци и не доволен от нея,моля да сподели.И ако е доволен също.

За медела с две ръце! На Авент не правят добър вакум и бързо се разскърцват.  И двата пъти в болницата имаше момичета с Авент и определено имаше разлика с моята медела.

Момичета, я ми кажете на колко месеца сложихте бебчетата в ерго раници, кенкура и прочие "носилки"?
С дъщеря ми използвах кенгуру , но след 7ми месец, но бързо ми натежа  :lol:

*
В ергораница от втория месец сме ние.Много ми помагаше, а и сега я нося като реве покрай зъбите.* кила сме вече но за сега ми е удобно това чудо.

Хоупче, и аз като Надеж съм "за" Медела с две ръце.
Авент не съм ползвала, но знам, че Медела специализират единствено в продукти за кърмене.
Аз ползвах обаче електрическата.

Надеж, зависи от носилката. Има носилки, които са за бебета 0+ месеци и такива, които са за след определени килограми. В ръководството на всеки модел е отбелязано. За новородени обичайно има допълнителни приставки.
Добре де, ама в тези ерго раници позицията на детето не е ли седяща? Нали след 6-ти месец се слагат да седнат?