0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: М2 ТОН
« Отговор #60 -: Януари 04, 2011, 11:02:06 am »
Душе, хапчетата са малки, ти никакви хапове ли не можеш да пиеш? Във всички случай ще могат да се строшат, да не са камъни я! Довечера ще разтроша едно и утре ще дам отчет!
*
Re: М2 ТОН
« Отговор #61 -: Януари 04, 2011, 15:17:31 pm »
Душе, хапчетата са малки, ти никакви хапове ли не можеш да пиеш? Във всички случай ще могат да се строшат, да не са камъни я! Довечера ще разтроша едно и утре ще дам отчет!
Танче -  :bighug:! Изобщо не мога да пия хапчета, мила! Ако все пак се наложи - троша! Но, ако става въпрос за 1 - ок, ама за 6?!  :( И не знам дали така поглъщам всичко или не?! А и без друго не съм решила дали ще пробвам още един път или не! :(

*
Re: М2 ТОН
« Отговор #62 -: Януари 04, 2011, 16:08:59 pm »
Душе, хапчетата са малки, ти никакви хапове ли не можеш да пиеш? Във всички случай ще могат да се строшат, да не са камъни я! Довечера ще разтроша едно и утре ще дам отчет!
Танче -  :bighug:! Изобщо не мога да пия хапчета, мила! Ако все пак се наложи - троша! Но, ако става въпрос за 1 - ок, ама за 6?!  :( И не знам дали така поглъщам всичко или не?! А и без друго не съм решила дали ще пробвам още един път или не! :(

Ще пробваш, как няма да пробваш, имаш и знак от съдбата - спечели процедура! osi_6
А до тогава пий м2 тона.
Мен ако ме питаш, ако ще пробваш с твои я. - най-добре отиди в Инстанбул. А там според мен ще успеят и с материал на мъжа ти. Отиди на един консулт поне - от Бургас ти е наблизо :lol:
Хайде, малко останахме супер проблемните в този форум, тази година дано е нашата. :hug2: :dance2:
*
Re: М2 ТОН
« Отговор #63 -: Януари 04, 2011, 17:14:37 pm »
Душе, хапчетата са малки, ти никакви хапове ли не можеш да пиеш? Във всички случай ще могат да се строшат, да не са камъни я! Довечера ще разтроша едно и утре ще дам отчет!
Танче -  :bighug:! Изобщо не мога да пия хапчета, мила! Ако все пак се наложи - троша! Но, ако става въпрос за 1 - ок, ама за 6?!  :( И не знам дали така поглъщам всичко или не?! А и без друго не съм решила дали ще пробвам още един път или не! :(
Ще пробваш, как няма да пробваш, имаш и знак от съдбата - спечели процедура! osi_6
А до тогава пий м2 тона.
Мен ако ме питаш, ако ще пробваш с твои я. - най-добре отиди в Инстанбул. А там според мен ще успеят и с материал на мъжа ти. Отиди на един консулт поне - от Бургас ти е наблизо :lol:
Хайде, малко останахме супер проблемните в този форум, тази година дано е нашата. :hug2: :dance2:
Така е, мила! Силно ти стискам палци! Дано!
Сори за спама в темата!

*
Re: М2 ТОН
« Отговор #64 -: Януари 05, 2011, 10:49:09 am »
Душе, хапчетата са малки и с пръсти не могат да се разчупят - в хаванче става :lol:
Успех, каквото и да решиш!
*
Re: М2 ТОН
« Отговор #65 -: Януари 05, 2011, 16:23:15 pm »
Душе, хапчетата са малки и с пръсти не могат да се разчупят - в хаванче става :lol:
Успех, каквото и да решиш!
:bighug: :bighug: :bighug:

Re: М2 ТОН
« Отговор #66 -: Януари 05, 2011, 19:47:00 pm »
Хайде, малко останахме супер проблемните в този форум, тази година дано е нашата. :hug2: :dance2:

Влезнах аз тука да чета за М2-тона, а какво намирам - най-окуражителното изречение :D

Душе, и аз като Танчето ще ти кажа - не им се давай на хаповете! Аз съм си внушила, че помагат и съм изгълтала вече N на брой опаковки. Твърдички са, затова "чук, чук" в хаванчето, да станат на прахче и гълташ :) Май не бяха филмиранирани таблетки и това, че няма да ги гълташ цели, не би трябвало да пречи?!

На теория и практика, животът е едно. В действителност - съвсем друго.
*
Re: М2 ТОН
« Отговор #67 -: Януари 05, 2011, 21:49:43 pm »
Хайде, малко останахме супер проблемните в този форум, тази година дано е нашата. :hug2: :dance2:
Влезнах аз тука да чета за М2-тона, а какво намирам - най-окуражителното изречение :D
Душе, и аз като Танчето ще ти кажа - не им се давай на хаповете! Аз съм си внушила, че помагат и съм изгълтала вече N на брой опаковки. Твърдички са, затова "чук, чук" в хаванчето, да станат на прахче и гълташ :) Май не бяха филмиранирани таблетки и това, че няма да ги гълташ цели, не би трябвало да пречи?!
А бе ще си купя аз, явно!  :wink: И ще си ги чукам в хаванчето.  :D И ако не помогнат, поне няма да ми навредат! :wink: А въпросът ми беше и за това - дали са филмирани или не, ама на заплата ще разбера!  :wink: Айде, да не ви занимавам повече! А на тебе -  :crossfingers: :goodluck: :bighug:!

*
Re: М2 ТОН
« Отговор #68 -: Януари 06, 2011, 04:22:59 am »
А бе ще си купя аз, явно!  :wink: И ще си ги чукам в хаванчето.  :D И ако не помогнат, поне няма да ми навредат! :wink:

 Душе, с голяма надежда чета коментарите ти. :crossfingers: :crossfingers:
Re: М2 ТОН
« Отговор #69 -: Януари 12, 2011, 23:48:16 pm »
Аз още съм без цикъл. До днес станаха 52 дена.А успях да си запиша час чак другия петък.Тона го спрях на нова година.От вчера се оптива да ми дойде , но нищо.
Re: М2 ТОН
« Отговор #70 -: Януари 13, 2011, 11:05:53 am »
Ако това ще те успокои и аз вече 50-ти ден съм без МЦ. След опит по дълъг протоко съм и явно здраво съм блокирана. Ходих на преглед и ми дадоха дуфастон по схема.
*
Re: М2 ТОН
« Отговор #71 -: Януари 13, 2011, 17:31:42 pm »
А бе ще си купя аз, явно!  :wink: И ще си ги чукам в хаванчето.  :D И ако не помогнат, поне няма да ми навредат! :wink:
Душе, с голяма надежда чета коментарите ти. :crossfingers: :crossfingers:
Цигу, това съм го пропуснала!  :oops: Не ми се надявай на мене вече!  :( Първо съм на възраст, после съм изморена, а съм и мърла - още не съм си купила хапчетата!  :(
Не съм решила дали ще правя изобщо процедура!   :( А на тебе - силно ти стискам палци за успех!  :crossfingers: :goodluck: :bighug:

*
Re: М2 ТОН
« Отговор #72 -: Януари 13, 2011, 19:44:04 pm »
Душе, здраве, мир и любов!
Не живееш, за да изпълняваш ничии очаквания.
Възхищавам ти се и те уважавам виртуално.
*
Re: М2 ТОН
« Отговор #73 -: Януари 15, 2011, 19:18:00 pm »
Момичета, има ли някоя, която приема Еутирокс за високо ТСХ и същевременно м2тон? И дали имате консулт с лекар за това? Разбрах вече, че докторите са "ЗА" този препарат, но все пак според коркретния случай.
Благодаря ви и успех!
Re: М2 ТОН
« Отговор #74 -: Януари 15, 2011, 21:56:19 pm »
Да аз приемам л-тироксин от 50.С хашимото съм.Пия М2тон от 3 месеца след консултация с док.Всичко е ок.Освен ,че ми се регулира цикъла след стимулацията и тсх ми е 2.07.


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

*
Re: М2 ТОН
« Отговор #75 -: Януари 15, 2011, 23:01:51 pm »
Десинка, благодаря. Това исках да чуя. Започвам го, ще ми бъде интересно да се наблюдавам, едва ли ще станат по-зле нещата ...
Re: М2 ТОН
« Отговор #76 -: Януари 16, 2011, 11:52:58 am »
И аз като пих М2 тона не ми е навредил на щитовидната и като че ли май тя се пооправи. И аз съм с Хашимото. Но пък понеже съм с ИЯР незнам защо М2 тона ми повиши ФСХ-то доста и го спрях. А бях чела, че именно той сваля малко ФСХ, но при мен се получи обратно. Пих го 2 месеца.
Re: М2 ТОН
« Отговор #77 -: Януари 16, 2011, 12:20:00 pm »
Момичета,четох,че направо си е вредно съчетанието медикаменти+сок от грепфрут.Пия М2 тон и сок.Дали и м2 тон е към тези медикаменти?
*

    gergana :-)

  • *****
  • 1357
  • Сърцето има доводи, които разумът нe познава!
Re: М2 ТОН
« Отговор #78 -: Януари 16, 2011, 14:20:12 pm »
Това важи само за медикаментите, на чиято листовка това е изрично упоменато. Не мисля, че е проблем при М2 ТОН :wink:
*
Re: М2 ТОН
« Отговор #79 -: Януари 16, 2011, 15:40:37 pm »
Къртиче, и аз съм така - високо ФСХ, АМХ под долна граница, Хашимото.
Днес си поръчах М2тон-а, почвам го, реших, едва ли ще станат по-зле при мен нещата.
Истината е, че напоследък се чувствам ужасно зле физически и психически, надявам се да получа някакъв баланс, за да имам сили да продължа нататък ...