0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #960 -: Юли 21, 2015, 11:00:12 am »
loriane как си спря ли ти кървенето
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #961 -: Юли 21, 2015, 12:11:00 pm »
Ох момичета рева... Уж спря тази сутрин. На прегледа се видя плоден сак, но вътре не приличало на ембрион това, което видя! И тя не можа да ми каже какво е това...маса някаква...утре пак кръвен и в петък съм пак на преглед. Изпадам в ужас в неделя летя за България....
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #962 -: Юли 21, 2015, 13:20:06 pm »
Мила, loriane, стискам палци всичко да е наред и да минеш само с притесненията!
Сигурна съм, че е много трудно, но се опитай да настроиш мислите си в друга посока. Бременна си! Прегръщам те  :)
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #963 -: Юли 21, 2015, 13:46:42 pm »
Благодаря, brumbi...но нямам надежди, почти никакви. Тази докторка направо ги разби всичките...всъщност единствената ми надежда е тя да е била много некомпетентна...Все пак в спешното бях, а там все са млади не знам...Кървенето спря, но като ми прегледа шийката направи ужасна физиономия и каза, че и шийката кърви...

Утре ще видим как е ЧХГ-то, после ще се обадя на моя доктор да му кажа всичко. Но дори то да се покачва, как мога да съм сигурна, че някакъв нормален ембрион все пак ще може да се развие...ох съжалявам, че ви занимавам....ужасно е
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #964 -: Юли 21, 2015, 14:11:32 pm »
Успокой се като за начало. Ти си още съвсем в началото - не очаквай нещо да види - реално се вижда над ЧХГ 1000. А шийката може да кърви може да е наранена - това нищо не значи. В спешното тях ги интересува да не си тръгнала да раждаш. Инвитрото е много тънка материя и обикновените гинеколози много, много не си дават зор да я разберат. Аз мисля че си бременна също и че всичко е само излишно прюитеснение.

Мен също ме преглеждаха за шийката - и гледаха да не е отворена а не дали кърви. Спокойно момиче ще си имаш бебче.
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #965 -: Юли 21, 2015, 15:09:22 pm »
Успокой се,loriane. ЧХГ се удвоява добре. При тези стойности не е реално да се очаква да се види ембрион. Хубаво е, че виждат сакче поне. След ЗЕТ и с близнаци и аз кървих доста продължително време и то обилно, първият път - повече, много повече и от нормална менструация. Какво означава, че шийката кърви - ами от там ще излиза кръвта, от къде другаде. Продължавай да следиш ЧХГ, ако се покачва добре и нямаш болки има шанс голям въпреки кървенето. Лягай и не мърдай, пий но шпа и го слагай инжекционно, ако имаш клексан или/ и аспирин ги спри, утрогестана през устата, може де се увеличи дозата или да се включи и дуфастон и много късмет. Това бяха съветите от лекарят ми и успяхме да овладеем нещата. Бременна си трябва да се опиташ да запазиш спокойствие и да мислиш за добрият изход от ситуацията. Късмет!
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #966 -: Юли 21, 2015, 15:21:09 pm »
Narnia, Теди, благодаря ви момичета. Успокоявате ме поне малко. Ще пиша утре като излезе резултата. Сега ми дадоха болничен и съм си вкъщи, ще лежа поне за успокоение.
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #967 -: Юли 21, 2015, 16:10:35 pm »
loriane, момичетата с повече опит са ти дали добри съвети. Чела съм, че при инвитро бременностите кървенето в началото е в около 90% от случаите. Не знам каква е причината, но е факт, че говорим за успешно завършили такива  :)
Чакаме те с хубави новини!
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #968 -: Юли 21, 2015, 16:24:51 pm »
loriane не се тревожи  може и всичко да е наред и просто да си попаднала на некомпетентна лекарка според моята лекарка плоден сак се вижда при ЧХГ 2000  така че при твоите стойности как го видяхя този плоден сак не знам прогестерон пусна ли и колко е?и най вече не реви защото ако си имаш нормално бебче вредиш на него :bighug: :bighug: :bighug:
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #969 -: Юли 21, 2015, 22:48:02 pm »
Loriane, kak si? Sprq li da kape i pouspokoi li se?
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #970 -: Юли 21, 2015, 23:35:52 pm »
Ана мария, да от снощи не кърви, само малко кафяво имаше днес. Днес само лежах. Не знам какво да мисля, но се опитвам да съм спокойна.

Ninajivkova не съм изследвала прогестерон. В спешното само за антитела ме изследваха понеже съм отрицателен резус. Кървенето според мен идваше от шийката, този уикенд се натоварих и вдигах едни тежки неща...Сега като се замисля може от това да се е получило.
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #971 -: Юли 22, 2015, 12:46:50 pm »
Spokojno, mili4ka... Naj - vajnoto e, 4e e sprqlo... Samo bydi spokojna i leji pove4e - tova TRQBVA DA NAPRAVISH....
Ponqkoga ima i kryv, koqto e stara i trqbva da se izte4e, taka, 4e moje da e ot tova...Spokojna bydi sega
Pregryshtam te silno....
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #972 -: Юли 22, 2015, 16:59:23 pm »
Момичета, всичко свърши. ЧХГ-то е паднало днес на 230...още сутринта спрях да си усещам симптомите...дано мине бързо и без много болки  :( Благодаря ви много за успокоението и съжалявам, че в тази тема пиша за такива лоши неща. Септември живот и здраве започваме всичко от начало, за съжаление нямаме повече замразени ембриончета.
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #973 -: Юли 22, 2015, 17:44:27 pm »
Съжалявам много, мила.... пита ли доктора си? Все пак трябва да чуеш професионално мнение....
Ако е така, просто си кажи,че така е трябвало и следващият път ще ти донесе щастие..... прегръщам те
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #974 -: Юли 22, 2015, 17:46:52 pm »
Да говорих с доктора, няма съмнение вече  :(
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #975 -: Юли 22, 2015, 20:53:52 pm »
loriane  :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #976 -: Юли 22, 2015, 21:23:18 pm »
съжалявам loriane :bighug:
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #977 -: Юли 23, 2015, 11:50:13 am »
Здравейте момичета...
Аз съм силно обезнадеждена... Тръгвам след малко за София за преглед, а тази сутрин пак излезе това кафявото.... Гърдите не ме болят толкова, колкото обикновено и в момента съм вцепена от ужас..... Дали има шанс да си е вътре човечето изобщо....
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #978 -: Юли 23, 2015, 23:02:53 pm »
Nina, narnia, ана мария, brumbi, Теди, пак ви благодаря, ще се съвзема някак си. Малко бях сама тези дни...мъжът ми си ходи на работа, не знам дали изживява нещата, но все едно нищо не е станало...Добре, че бяхте вие тук, наистина ми бяхте морална подкрепа! От тук нататък ви желая само хубави новини! Аз съм в отпуска, а утре ще посрещна детенцето си, което прекара 2 седмици ваканция при свекървата и знам, че като го видя ще ми е по-лесно да преживея тази мъка. Трябва да избърша сълзите и да продължа напред.

Ана мария, как мина прегледа?
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #979 -: Юли 24, 2015, 08:02:08 am »
loriane кураж и смело напред не се отказвай може би следващия път ще успееш osi_9 и аз се боря за второ детенце на 42 съм и имам дъщеря на 20 но не се отказвам