0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Количките-2!
« Отговор #40 -: Януари 19, 2011, 13:34:47 pm »
Гледахте ли днес На кафе с Гала каква количка подариха на Дани-редакторката която водеше рубриката моята бременност ?
Много нежна мн ми хареса модела беше Chicco-Trio 4 Me Но някаква лимитирана серия! Ето я:
« Последна редакция: Януари 19, 2011, 13:46:45 pm от Виктория »
Re: Количките-2!
« Отговор #41 -: Януари 19, 2011, 14:19:41 pm »
Заяк, чувала съм много добри отзиви за Куинито, беше една от опциите, които обмислях, когато търсех количка. Проблем: голяма е (дълга и широка), може да имаш проблем с вкарване в асансьор. Но това е един от проблемите на триколките, като цяло. Х-Lander също много ми хареса, но не ги видях никъде на живо, а ме домързя да ходя до магазина им, защото междувременно си избрах друга количка. Моят съвет е да отидеш и да ги "бутнеш" двете - Куинито го има в Бейби Мол в Люлин със сигурност, може би и в Бейби Планет.

Поздрави!
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: Количките-2!
« Отговор #42 -: Януари 19, 2011, 14:34:13 pm »
Няма проблем с Куини Спиди. Влиза и в най-малките асансьори. Столовете за кола на макси кози 0-13 или т.нар. кошници са съвместими с нея. Всеки, който я е имал е доволен от нея.
*
Re: Количките-2!
« Отговор #43 -: Януари 19, 2011, 14:47:31 pm »
Ами в нашия не влезна Спидито, затова взех Buz
*
Re: Количките-2!
« Отговор #44 -: Януари 19, 2011, 14:49:30 pm »
Благодаря на всички за мненията ! :)
cambozzola, и двете ми харесват и съм ги виждала, но мисля, че ще се спра на Куинито.
Както Сия е отбелязала съвместимостта му с Макси Кози я прави още по-привлекателна.
Re: Количките-2!
« Отговор #45 -: Януари 19, 2011, 14:51:54 pm »
О, да, съвместимостта с кошче за кола е безценна ;)
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: Количките-2!
« Отговор #46 -: Януари 19, 2011, 16:31:52 pm »
И в нашия асансьор не влезе Спидито, но не ми е проблем да я свалям и качвам два етажа. Близнашката TFK в багажника на нашата кола, Сеат, се събира без никакъв проблем.
     
Re: Количките-2!
« Отговор #47 -: Януари 19, 2011, 16:47:20 pm »

Гледахте ли днес На кафе с Гала каква количка подариха на Дани-редакторката която водеше рубриката моята бременност ?
Много нежна мн ми хареса модела беше Chicco-Trio 4 Me Но някаква лимитирана серия! Ето я:

Тази количка я има в мола на Цариградско шосе там да Карфур миналия месец са отворили страхотен бебешки магазин на 2 етажа има страхотни неща[!
Re: Количките-2!
« Отговор #48 -: Януари 19, 2011, 19:58:18 pm »
честно казано не бих си я взела все пак бялото ......малко :? ме притеснява а и златничкото....ина4е модела си е гот аз нашия батко с такава возих по едно време и много ми хареса лека маневрена и се събира във всеки багажник
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Количките-2!
« Отговор #49 -: Януари 19, 2011, 20:04:24 pm »
8O толкова е НЕпрактична тази количка, ще кажеш че кукла ще возиш по паветата на Ватикана  8)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Количките-2!
« Отговор #50 -: Януари 19, 2011, 20:10:28 pm »
Мини за цвета ли говориш или като цяло за коли4ката?аз като я ползвах Мони беше на 6 месеца  и ми хареса може би щото беше друга и за това но си бях доволна след това си взех зап-а на куини-то..абе то кви премеждия с тез колички за това сега искам да направя добър избор да не сменям на света количките  :wink:
*
Re: Количките-2!
« Отговор #51 -: Януари 19, 2011, 22:15:48 pm »
Момичета, за мен ще е ценно вашето мнение относно тези две колички :
X-LANDER ХТ
http://www.x-lander.bg/detailsScrollers.php?model=xT
и
Quinny Speedi
http://kasida.bg/quinny-bebeshka-kolichka-speedi-fudge-132-7223.html
Благодаря! :)
За Куини да си кажа набързо: аз гледах и Спийди, и Бъз. Направи ми обаче впечатление, потвърдено и от девойката в Бейби Мола, и от познати по-късно, че летния кош няма добро легнало положение: има нещо като твърда седалка, леко оформена като столче; и дори да го наклониш изцяло легнал, на дребното сякаш ще му стърчат крачетата нагоре (все ще са сгънати). Очебийно никой не ми даде бебе назаем да я пробвам наистина де :-) Много ми беше харесала, но заради това се отказах.
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Количките-2!
« Отговор #52 -: Януари 20, 2011, 03:40:13 am »
летния кощ на количката можещ да ползваш така или иначе след 5-6 месец на детето, а както знаем при децата след 2 месец се препоръчва матрачето да е надигнато с цел предотвратяване повръщане, задавяне и нелепи инциденти
този ефект на надигнатите крачета е при Бъз, при Спидито няма нищо подобно
количката ми е изгледала и двете деца, сега вози друго зачатско съкровище  :D
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Количките-2!
« Отговор #53 -: Януари 20, 2011, 08:46:34 am »
Момичета, имам една питанка която ме тормози малко или много за моята количка.
Тя е JANE http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/products_id/10738?osCsid=afaff1390be7e4b5f7a98b5c8233d38c
Камбозолка ти имаш такава. Въпросчето ми е дали за малкия кош трябва да си набавя някакво матраче или нещо подобно. Питам, защото коланите които се ползват (тъй като е и кош за кола)са доста обемни и мисля, че ще убиват на бебето когато е легнало. А то очевидно ще си полежава повечко в началото.
Re: Количките-2!
« Отговор #54 -: Януари 20, 2011, 08:52:30 am »
кремче, моят кош за кола е Strata, но съм виждала Матрикс "на живо", една приятелка беше с такъв - не мисля, че ти е необходимо матраче. Коланите със сигурност не убиват на бебето. Ако нещо те притеснява, разбира се, можеш да подложиш по-дебела пелена, но не мисля, че е необходимо.

Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

*
Re: Количките-2!
« Отговор #55 -: Януари 20, 2011, 08:58:58 am »
За колички се продават такива комплекти http://beborani.com/product_info.php?cPath=35&products_id=130&osCsid=xdqoujajfav
Долната подложка е с ватичка - мека, пере се в пералня (изпитано). Възглавничката е със сваляща калъфка (много е удобна за подпиране на шишетата с мляко  :lol: )
Ако имаш съмнение, че ще му е неудобно на детето, можеш да сложиш такова отдолу. Аз ги купих на 13.50 от магазин.
Re: Количките-2!
« Отговор #56 -: Януари 20, 2011, 09:17:24 am »
Камбозолка, Мими,
Благодаря ви! За сега няма да си набавям нищо подобно, пък то детето само ще си покаже дали нещо му убива или не. Камбозолка, да те питам и за чадърчето (ако имаш такова), от къде си го набави? Че гледам в сайта на производителя е към 12-13 евро, а в mothercare например е към 35-40 лири. Мисля, че съм го виждала и в български сайтове за около стотина лева. Все пак за чадър е доста пара  :(
Ако случайно си открила някакви пътища от Испания на сам!?
Re: Количките-2!
« Отговор #57 -: Януари 20, 2011, 09:32:53 am »
Ох, чадърчето ми беше и на мен голяма драма, щото с малко бебе, лятото... нали не можеше да се маже с мазила против слънце... Та: първо, пътища от Испания насам не намерих, макар че прерових интернета! Тия испанци си продават на супер цени само в Испания. Второ, разбрах, че е имало проблеми с чадърчетата. Трето, трябваше ми нещо по-сериозно като слънцезащита. Спрях се на това: http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0039NQ3TW/ref=oss_product
Прави много хубава сянка и можеш да си го нагласяш, както ти е удобно. Отделно сенникът на количката си е доста добър.
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

Re: Количките-2!
« Отговор #58 -: Януари 20, 2011, 10:03:15 am »
М?! Нещо линка май не е наред. Или аз не разбрах  :?
Re: Количките-2!
« Отговор #59 -: Януари 20, 2011, 10:14:38 am »
Ами, не знам какво ти излиза - нарича се SnoozeShade The Blackout Blind for Prams and Pushchairs и е нещо като гъста черна мрежа, която се закрепя върху количката и пази сянка на детето цялостно.
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.