0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #80 -: Април 14, 2013, 14:21:00 pm »
gioia_bg не мисля че си постъпила добре като бързаш да спираш лекарствата. Това зацапване в повечето случаи е хубав симптом. Обади се на лекаря  си и най-добре говори с него.
Куклена  молитва
Боже, Боже... Каква красива душа.
Като кукла! Като ангел! Като звезда!
Изпрати я, Боже в този светъл дом,
дай й път, любов, подслон!
ТЕ искат детенце да имат –
дари ги, Боже, направи ги трима.
Чудото светло скоро стори –
куклата тяхна по ангел прати:
близнаци, дъщеричка, син...
Да бъде, Господи! Амин!
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #81 -: Април 14, 2013, 16:51:38 pm »
Здравейте момичета!Исках да питам дали на някоя й се е случвало нещо подобно на моята ситуация1На 31.03 ми беше трансфера на 2 ембриончета на  3-ти ден без фрагментации както каза сестрата, и така започна дългото чакане, което за съжаление приключи на 12.04, когато започна леко кафеникаво течение, което впоследствие за мой ужас премина в в петно кръв.След огромната ми мъка и пороя сълзи се примирих, че ми е дошъл цикъла.Днес обаче трети ден оттогава още не ми е започнал цикъла-в смисъл само ми цапа????Какво става?От хормоналната терапия ли е?Аз спрях всички лекарства естествено....да не е някоя извънматочна бременност?Мисля утре -15 ден от трансфера ако не ми е тръгнало както трябва да пусна кръвен тест, за да изключа и тази вероятност.
Кога ти беше датата назначена за тест? Тогава, прави ли някакъв тест?
И аз, като момичетата съм на мнение, че не бива така лекомислено и по собствена преценка да се спират хапчетата, те лекарите за какво са :lol:
Стискам палци да е на хубаво, това неидване на МЦ :bfp: :babyflips: :bighug:
Да се запиша и аз :oops: най-сетне започнах, дано е докрая и да е с хубав финал :lol:


*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #82 -: Април 14, 2013, 16:55:25 pm »
gioia_bg как така ще спираш лекарствата на своя глава и тези сълзи,травмирала си се без да си видяла резултат от тест,говори ли с лекаря си?
Естествено,че утре ще направиш тест.Чака ме резултат .Успех! :crossfingers:

anelino
радвам се,че всичко е наред.Утре ли ще ти кажат кога ще е пункцията?

Златен дъжд какво си преживяла,сега как си? Да минава всичко и по-бързо да си прибереш ембриончетата.

dess_dess успешен старт и финал!

Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #83 -: Април 14, 2013, 17:52:03 pm »
amanda, силна беше болката.Като се прибрах, пак си ме болеше.Вечерта се засили малко, ама като изпих 2 таблетки Но-Шпа и около 30-40 минути не можех да си намеря място в леглото.После взе да се успокоява.Успях да заспя.Към 4 се пробудих и после пак съм заспала и така до 7 ч.Станах, положението беше видимо по-добре.Лека болка вдясно и подут корем.Изпих пак 2 таблетки Но-Шпа и си легнах пак.Така я откарах до 10ч, вече като станах почти не ме болеше.Сега е една болка, която само при сядане или притискане на мястото я има лекичко.Малко ме преболява и кръста.Но определено е много по-добре от вчера.Притеснявам като не знам нищо за ембриончетата от вчера на обяд (само ми казаха, че всичко е наред с тях).Днес им е 3-ти ден.Утре ще звънна да питам пак как се развиват.А във Вторник най-накрая ми е трансфера.Дано от 2-те ембриончета, които ще ми върнат живот и здраве след 9 месеца се родят сладки, здрави бебенца.Само те са ми главата.Още малко остана, да си ги приберем.А другите ще ги замразим.
 

*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #84 -: Април 15, 2013, 10:49:13 am »
Златем дъжд радвам се,че се чувстваш по-добре,ще стискаме палци леко да мине и тансфера .

Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #85 -: Април 15, 2013, 11:53:30 am »
Златен дъжд силно стискаме палци да си пребереш твоите две прекрасни ембриончета ,а след 9 месеца да гушкаш най орекрасните бебенца!
Dess-dess успешна процедура и на теб и щстлив финал на края.
Аз днес отново пусках иследвания и следобяд на преглед.дано пак да имам хубави новини и предполагам днес ми кажат кога ще е пункцията!!
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #86 -: Април 15, 2013, 12:29:43 pm »
Момичета, нашите ембриончета са отличници.От 16-те оплодени, засега се развиват 13. От тях 6 се развиват отлично (били много качествени), другите 8 са със някой забележки, но също се развиват.Обадиха ми се след това да ми кажат утре към 8.00 - 8.30ч. да съм там за изследванията и след това сигурно, ще ме качат за трансфера.Нямам търпение.Само забравих да ги питам - трансфера трябва ли да е на гладно, освен това може ли да си пия Л-тироксина и Утрогестана на сутринта, след като ми вземат кръв.
 

Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #87 -: Април 15, 2013, 13:19:16 pm »
Момичета стискайте ми палци за прегледа!
Току що си видях резултатите Е2 е паднало от събота на сам,звъннах на лекарката си и тя ме успокои ,че е важно как са фоликулите.
Дано сега в 15. като се видим всичко да е О.К
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #88 -: Април 15, 2013, 14:45:22 pm »
Момичета, нашите ембриончета са отличници.От 16-те оплодени, засега се развиват 13. От тях 6 се развиват отлично (били много качествени), другите 8 са със някой забележки, но също се развиват.Обадиха ми се след това да ми кажат утре към 8.00 - 8.30ч. да съм там за изследванията и след това сигурно, ще ме качат за трансфера.Нямам търпение.Само забравих да ги питам - трансфера трябва ли да е на гладно, освен това може ли да си пия Л-тироксина и Утрогестана на сутринта, след като ми вземат кръв.
Супер  :bighug: Благодаря ви момичета, трябва да успеем всички!  :lol:


*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #89 -: Април 15, 2013, 17:03:05 pm »
Момичета, нашите ембриончета са отличници.От 16-те оплодени, засега се развиват 13. От тях 6 се развиват отлично (били много качествени), другите 8 са със някой забележки, но също се развиват.Обадиха ми се след това да ми кажат утре към 8.00 - 8.30ч. да съм там за изследванията и след това сигурно, ще ме качат за трансфера.Нямам търпение.Само забравих да ги питам - трансфера трябва ли да е на гладно, освен това може ли да си пия Л-тироксина и Утрогестана на сутринта, след като ми вземат кръв.

Трансферът не е на гладно, напротив.Можеш да си пиеш Л-тироксина, а за Утрогестана - май няма голямо значение, затова не са ти казали. Успех!
По слънчевата страна на улицата
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #90 -: Април 15, 2013, 18:29:57 pm »
anelino    :crossfingers: :crossfingers:,чакакме добри новини.

Залтен дъжд даже си бях закусила като тръгнахме за София ,на мен ми беше в 9:00 часа и си бях пила и Утрогестана ,така че не се притеснявай.Успех още въднъж.

Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #91 -: Април 15, 2013, 20:06:43 pm »
  Здравейте момичета,
  Нямам търпение да ви се похваля  :D Макар, че не пиша много в темите, най-редовно ви следя и искрено се радвам за успелите. Днес дойде и моят ред да се похваля - на 11 ден от трансфер ЧХГ 237. Изпаднах в дива еуфория.
  Аманда, ние с теб сме при една и съща докторка и с особено вълнение следя и твоите опити. От мен да знаеш - попаднала си на истински, преди всичко човек. Тя е жената, която не ми позволи да се откажа, въпреки отчаянието, в което бях изпаднала, защото при мен някои неща не бяха добри. Стискам ти палци на теб и на всички в процедури, не се отказвайте и колкото по-малко се притеснявате, толкова по-добре.
  Надявам се да съм ви вдъхнала повече кураж и положителна енергия. Успех на всички!!!
« Последна редакция: Април 15, 2013, 21:43:05 pm от маслинка »
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #92 -: Април 15, 2013, 20:40:24 pm »
 Здравейте момичета,
  Нямам търпение да ви се похваля  :D Макар, че не пиша много в темите, най-редовно ви следя и искрено се радвам за успелите. Днес дойде и моят ред да се похваля - на 11 ден от трансфер ЧХГ 237. Изпаднах в дива уефория.
  Аманда, ние с теб сме при една и съща докторка и с особено вълнение следя и твоите опити. От мен да знаеш - попаднала си на истински, преди всичко човек. Тя е жената, която не ми позволи да се откажа, въпреки отчаянието, в което бях изпаднала, защото при мен някои неща не бяха добри. Стискам ти палци на теб и на всички в процедури, не се отказвайте и колкото по-малко се притеснявате, толкова по-добре.
  Надявам се да съм ви вдъхнала повече кураж и положителна енергия. Успех на всички!!!
Честитооооооооооооооооо  :bighug:
Хайде сега и да ни "заразиш" подобаващо :lol:


Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #93 -: Април 15, 2013, 21:35:52 pm »
маслинка, честито. :lol:
Лека бременност и пухкаво бебче на финала.Дано повлечеш крак.  :D
 

*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #94 -: Април 16, 2013, 07:43:17 am »
маслинка честито,срахотен резултат.Сигурна съм,че всяка от нас тук ще види такова щастие рано или късно.
Аз до сега не съм те срещала из форума,но се радвам ,че знаеш толкова за мен.Пиши ми на лични по-подробно за теб, да се запознаем  :).
И пиши по-често и във форума  :D

Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #95 -: Април 16, 2013, 10:58:20 am »
Amanda благодаря за стиснатите палци :)маме добри новини,фоликулчетата растат.В четвъртък сме на пункция,днес в 21 часа слагаме овитрела.
Маслинка честото и лека бременност.Сега пусни една голяяма зараза тук и скоро всички да се похвалим!!!!!
*
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #96 -: Април 16, 2013, 11:22:09 am »
Почваме да стискаме палци и за твоята пункция  :crossfingers: ,важното е че всичко е наред :wink:

Златен дъжд за днес  :crossfingers:

dess_dess при теб как са нещата.


*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #97 -: Април 16, 2013, 12:52:00 pm »
Почваме да стискаме палци и за твоята пункция  :crossfingers: ,важното е че всичко е наред :wink:

Златен дъжд за днес  :crossfingers:

dess_dess при теб как са нещата.


Аманда :bighug:
аз ще правя ЗЕТ :D пия си хапчолята и се сдухвам до датата за прегледа, ама това е нормално, нали се наблъскваме допълнително с хормони :lol:
Златен дъжд  osi_9 :babyflips:


Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #98 -: Април 16, 2013, 14:05:32 pm »
Аманда, Златен дъжд,Dess dess, Anelino    :pink_dust_1: :green_dust_1:  завличам крак! Много късмет и успех, имате и стиснати палци от мен.
Re: Ин витро / икси - април, май и юни 2013г.
« Отговор #99 -: Април 16, 2013, 14:15:24 pm »
Маслинка благодарим за прашеца!
Наистена започва здраво стискане на палци за пункцията.Днес естрадиола  ми още е паднал,но това било от ниските дози пурегон на които бях,поне така каза лекарката ми.В крайна сметка е важно какво ще извадят на пункцията,дано да има хубави и здрави яйцеклетки!!!!