0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #260 -: Юли 17, 2008, 19:30:28 pm »
Успех мацки с диета аз издържах точно три дни и се отказах абе то това месо ми се стори като гума и първите пет дни не трябваше и салата да се яде а пък ни се наложи да ходим на гости нямам да ви казвам как издържах но устисках и след три дни се предадох тези диети са за хора с воля и такива на които не им се прияжда като видят нещо аз не съм от тях.Успех на всички
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #261 -: Юли 19, 2008, 11:51:26 am »
направих 5 дни ударен режим и съм с 2600гр. надолу.Незнам дали е добра равносметка,но дрехите са ми леко по-хлабави. :DОт днес започвам 5 дни ПЗ.
<br />
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #262 -: Юли 30, 2008, 12:52:47 pm »
От около месец и половина спрях :oops: диетата и съм назад с 4 кг :? Искам да я почна отново обаче само като видя някоя от разрешените храни в 1 етап и все едно ми засяда буца на гърлото. Не ми се яде нито мляко, нито яйца, нито риба, а за месо да не говорим. Може би наличието на плодове и сладолед :oops: през летния сезон са ми голямото изкушение, ама дайде съвет как да се "самоизлъжа" и да започна протеиновия режим отново.
Обещах на Ganka:)
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #263 -: Юли 30, 2008, 12:58:01 pm »
 Елма, и при мен е така!!! Чудя се как пак да започна!!! Мен най-много плодовете ме изкушават и затова не ми се започва с протеиновите дни през първият етап!!! :?


*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #264 -: Август 04, 2008, 09:32:47 am »
Момичета, аз си модифицирах леко диетката и си вкарах плодове в дните на ПЗ. И пак успях да постигна желания резултат, само че смятам че се позабави работата малко!!!! Но определено е кофти без плодове лятото.
Аз би трябвало да съм на вариант 7 на 2 дена, но предвид консумацията на плодове дните на П ги направих на 4, а ПЗ си останаха 7.
Успех, мацки :))))
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #265 -: Август 04, 2008, 22:23:00 pm »
аз си признавам без бой, че на практика от 2 месеца не пазя никаква диета. странно, обаче теглото ми не мърда - нито нагоре, нито надолу.
мисля наесен да започна пак. според мен, спокойно може да си ядете плодове.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #266 -: Август 04, 2008, 22:34:56 pm »
аз си признавам без бой, че на практика от 2 месеца не пазя никаква диета. странно, обаче теглото ми не мърда - нито нагоре, нито надолу.
мисля наесен да започна пак. според мен, спокойно може да си ядете плодове.

Аз уж почвам, пазя седмица, спирам, абе изобщо не съм редовна - не мърдам и грам нагоре  :?
Това е добре де, аз го отдавам на триците. Независимо, че не пазя диетата както трабва, нямам ден без овесени трици /3 лъжици/ с кисело мляко за закуска. Аз се преродих от както ги ям, имах страхотни проблеми, запек, болки, рагади, ужасии...ревала съм по часове, а сега вече НЕ!
Триците са манна небесна за мен и мисля, че на мен те ми пазат килцата.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #267 -: Август 09, 2008, 01:44:02 am »
мен пък много ме запича тази диета,въпреки 3-те лъжици трици,които не съм пропускала и ден.
 Като забременях ,започнах да ходя много редово до тоалетна(противно на повечето момичета,които се запичат).След раждането продължих все така,а сега е ужас положението.Може би ,защото не пия достатъчно водя-много ми е трудно да изпия 1,5л.
 Иначе от 14.07 до сега съм свалила 6кг.
<br />
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #268 -: Август 09, 2008, 11:05:08 am »
z22, водата е основното в диетата, наистина е добре минимум 1,5 литра, даже ако можеш и повече, но някои хора немогат да се наливат с вода  :?

От тази диета като си свалиг групата кг. и после варирам 1-2 плюс и минус, но не ги броя, като мина на по-лек режим и достатъчно вода и те изчезват, но пак казвам- мисля на триците дължа застоя и решението на проблемите ми със запека.
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #269 -: Август 10, 2008, 18:56:24 pm »
Hi, момичета :)
Аз си свалих желаните 11 кила, за моя голяма радост и точно трябваше за започна 3 фаза и се оказа за още по-голяма моя радост, че съм бременнаааа  :P Сега се придържам към 3 фаза, но с уточнението за бременни в книгата на Дюкан. И плюс 1 или 2 сладоледа седмично :))))
Искам да попитам има ли други момичета бременни и дюканстващи или вече от родилите, дюканствали по време на бременностаа да споделите малко инфо.
Аз засега се чувствам супер! ДАно и занапред да е така!
Успех на всички, които сега започват!
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #270 -: Август 11, 2008, 17:03:33 pm »
Olimpia, за предпочитане е да не дюканстваш, после като го износиш живо и здраво, а и ако решиш да кърмиш като спреш- дюканствай си на воля. От мен- спрях диетата малко преди да разбера, че съм бременна /най-верояно вече съм била и ми ставаше гадно от храните вече/, до скоро не бях качила нищо, а от миналата седмица се чудя едно кило качила ли съм го или не точно :) ... все си мисля, че дюканския режим има вина в случая да не качвам кг, важното е организма ти да свикне на полезни за него храни
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #271 -: Август 11, 2008, 18:44:22 pm »
 Не мисля, че е добре да се пазят диети по време на бременност. Просто може да се внимава с храните.Например, можеш да се откажеш от пърженото, мазното месо и белия хляб. Последният можеш да замениш с пълнозърнест.
*
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #272 -: Август 12, 2008, 13:42:38 pm »
я да попитам тук, Жекова .нещо знаеш ли за тази диета, че ми я похвалиха от няколко места
 
http://www.book.store.bg/c/p-p/m-703/id-9219/preobrazete-tialoto-si-za-6-dni-majkyl-tyrmynd.html
« Последна редакция: Август 12, 2008, 13:54:43 pm от nia72 »
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #273 -: Август 12, 2008, 13:55:35 pm »
Мимка, благодаря. оправих. трябва да се вижда сега.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #274 -: Август 12, 2008, 14:06:35 pm »
 Този метод ми го препоръча моята фитнес инструкторка. Много е добър, защото се яде често и по малко. Направена е програма за всеки тип тяло.След диетата се запазва теглото.
 Но за работещи хора е малко трудноизпълним, защото се готвят специфични неща и трябва да ходиш с канчетата на работа, понеже не трябва да се пропуска хранене.
 Яде се към 7-8 пъти на ден, не си спомням точно.Книгата я имам, хубава е и полезна. Вътре има и рецепти.
 Лично аз този го харесвам повече от Дюкан, защото храната е по-разнообразна. Пък и аз просто не мога да ям само месо, защото не съм му голям почитател.
 Няма да сгрешиш, ако си купиш книгата, стига да можеш стриктно да я следваш.Системата е добра-често хапване на разнообразна храна/малки порцийки-например месото е колкото кибритена кутийка за порция/и поддържане на добър метаболизъм.

П.П.Майкъл Търмънд е консултант на "Пълна промяна".
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #275 -: Август 17, 2008, 13:46:13 pm »
Е доста е силно да се каже, че дюканствам, тя трета фаза си е доста разнообразна вече - ям си и въглехидратни храни 4 пъти седмично, и нон стоп плодове - даже доста повече от описаните от него дози и си позволявам и някой екстри :) като сладолед и някоя тортичка веднъж седмично! А хляб аз по принцип не ям - сега се опитвам да хапвам пълнозърнест, че е полезен! Пърженото съвсем съм го разкарала. Така че смятам че засега по-скоро се храня много разнообразно, а не диетично! Да видим до къде ще я докарам, а и за голямо щастие не ми се яде много сладко! Дори и парче торта ми идва много сякаш...
Абе доволна съм аз от този Дюкан, смятам че има доста добър последващ ефект тази диета и сякаш променя вкусовите навици и желания. Дано и аз да не започна да качвам въпреки че хапвам повечко от преди!
Хайде успех на диетстващите :)
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #276 -: Август 28, 2008, 13:05:41 pm »
аз само да се похваля с 10-те си свалени килца(на диета съм от 14.07). :DАко не бяха толкова много прегрешенията,сигурно и повече щях да сваля. :oops:Обаче не спирам до тук,че има още бая за сваляне.
<br />
*
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #277 -: Септември 09, 2008, 18:17:41 pm »
Има ли някой тук?  :)
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #278 -: Септември 10, 2008, 02:00:56 am »
има -аз  :D.Не съм съвсем стриктна напоследък  :oops: , но вече съм - 12 кг.
 Дони ,ти на диетата ли си.
<br />
*
Re: Режимът на д-р Дюкан - споделяне на опит
« Отговор #279 -: Септември 10, 2008, 13:33:57 pm »
Започнах я отначало :) Трети ден съм вече. Първия път свалих 9, но 2-3 качих от тях.