0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: ВИСОКО FSH
« Отговор #20 -: Ноември 18, 2008, 10:46:26 am »
Много ти благодаря,Аngy!
Аз ще ходя към София чак средата на декември/живея до Варна/,но сигурно ще си запазя час от сега.Тъкмо ще видя как ще ми подейства Дуфастона този месец и ще мога да направя още едни изследвания този цикъл на LH ,FSH и PROGESTERON за да и дам някаква начална информация за положението ми.
Ти доволна ли си от нея?Помогна ли ти ?
[/URL]
*
Re: ВИСОКО FSH
« Отговор #21 -: Ноември 18, 2008, 11:22:49 am »
Мила Дези,
Д-р Тодорова е прекрасна жена и лекар!Ходя при нея от скоро ,но съм сигурна че ще ми помогне,защото един от моите проблеми е качеството на яйцеклтките, а лечението което ми предписа е точно за това.Освен това много ме успокои контакта с нея психически-има невероятно добро и позитивно излъчване.Мисля, че много ще ти допадне.Успех!
*
Re: ВИСОКО FSH
« Отговор #22 -: Ноември 18, 2008, 11:46:49 am »
Благодаря ти Angy!Същото желая и на теб,от сърце !!!
[/URL]
*
Re: ВИСОКО FSH
« Отговор #23 -: Ноември 18, 2008, 11:49:03 am »
Дай Боже мила Дези!Скоро и двете да се радваме на бебчета!
Re: ВИСОКО FSH
« Отговор #24 -: Ноември 18, 2008, 11:58:17 am »
Мила Дези,
Д-р Тодорова е прекрасна жена и лекар!Ходя при нея от скоро ,но съм сигурна че ще ми помогне,защото един от моите проблеми е качеството на яйцеклтките, а лечението което ми предписа е точно за това.Освен това много ме успокои контакта с нея психически-има невероятно добро и позитивно излъчване.Мисля, че много ще ти допадне.Успех!
Angy_baby какво точно лечение ти е предписала за качествени яйцеклетки?
*
Re: ВИСОКО FSH
« Отговор #25 -: Ноември 18, 2008, 12:04:45 pm »
Сноу-уаит,
Предписа ми Метформин-по 3 на ден по 1 хапче след ядене,Бабини зъби/по указание от пакета/,ДХЕА и Л-аргинин/купуват се от фитнесцентровете/-по 1 капсула и от двете веднъж на ден.
*
Re: ВИСОКО FSH
« Отговор #26 -: Ноември 18, 2008, 12:08:02 pm »
Сноу-уаит,
Забравих да пиша,че и мъжа ми ще пие Бабини зъби/те са билка/-били много полезни за увеличаване на оплодителната способност при мъжете-така каза Д-р Тодорова.
Re: ВИСОКО FSH
« Отговор #27 -: Ноември 18, 2008, 23:49:18 pm »
Моля ви пишете коя стойност на ФСХ (в коя фаза) е критерий за яйчниковия резерв?


*
Re: ВИСОКО FSH
« Отговор #28 -: Ноември 20, 2008, 09:53:42 am »
godgift по принцип тези изследвания се правят 3-5 ден от цикъла т.е. във фоликуларната фаза.Референтните стойности са 3.85 до 8.78