0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2840 -: Януари 01, 2007, 13:55:08 pm »
Честита нова година на всички момичета тук!!!!!
Сийс,много ме е яд...надявах се ,че ще успееш този месец като ти гледах графиката,но не посмях да ти пожелая успех,за да не те урочасам.Реших да го направя като видя балончета в графиката ти-и ще го направя-ще видиш!!!Дай,Боже да е по-скоро-за теб и за всички момичета!
Целувам ви :blowingdust: :balk_16:
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2841 -: Януари 01, 2007, 13:57:42 pm »
Денис,мила,ти си златна!Като гледам как помагаш на момичетата и преживяваш с тях-ти заслужаваш много-много щастие!!!Желая ти го от все сърце! yahoo_17
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2842 -: Януари 01, 2007, 17:40:34 pm »
 Благодаря  le

Присъединявам се към поздрава ти и пожелавам на абсолютно всяко момиче много скоро да си има по едно хубаво бебче.
Вярвам, че всяка една ще бъде възнаградена за търпението.
Така, че очаквам  много скоро да завали дъжд /или душ/ от бебета :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    Малечка

Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2843 -: Януари 01, 2007, 21:32:54 pm »
Здравейте момичета!
Честита Нова Европейска 2007 Година!
Дано тази година да донесе на всички нас повече усмивки,здраве,късмет и успешни опити при забременяването:)!
Реших отново да се включа и да помоля ако някоя от вас разбира повечко при разчитането на графиките да погледнете и моята,тъй като аз не мога да се ориентирам все още.Също така искам да споделя,че от вчера имам някакво кафеникафо-червено зацапване,но немога да определя на какво се дължи,тъй като цикъла трябва да дойде евентуално най-рано на 6.01.
Този месец спазвахме графикана опитите си по-стриктно,но дави кажа не мога да забележа никакви симптоми,а и нямам опит в разпознаването им.Моля да ми кажете според вас имаме ли шанс или -нова година нов късмет?!?  :balk_145: :balk_144:
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2844 -: Януари 01, 2007, 21:41:43 pm »
Малечка, за да се вижда графиката ти трябва да се регнеш.
*

    Малечка

Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2845 -: Януари 01, 2007, 21:45:22 pm »
Lali нещо не мога да направя така,че да се вижда,преди ставаше?:(
Моля те кажи какво трябва да направя точно?Благодаря ти предварително
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2846 -: Януари 01, 2007, 21:47:19 pm »
Сега съм влезнала с профила си и не става,а съм му задала?
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2847 -: Януари 01, 2007, 21:47:41 pm »
В профила ти във форума има една опция - да разрешиш подпис.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2848 -: Януари 01, 2007, 22:02:21 pm »
Благодаря  le

Присъединявам се към поздрава ти и пожелавам на абсолютно всяко момиче много скоро да си има по едно хубаво бебче.
Вярвам, че всяка една ще бъде възнаградена за търпението.
Така, че очаквам  много скоро да завали дъжд /или душ/ от бебета :)


                                    СТРАХОТНА СИ!
         ДАНО ТВОЯТА ДОБРОТА И ПОМОЩ, БЪДАТ ВЪЗНАГРАДЕНИ!
                                            :balk_21:


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2849 -: Януари 01, 2007, 22:03:20 pm »
Сега вече е добре мисля! :P
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2850 -: Януари 01, 2007, 22:51:49 pm »
Сега вече може ли да ми кажете нещо по графиката?
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2851 -: Януари 02, 2007, 09:01:40 am »
Сега вече може ли да ми кажете нещо по графиката?
Здравей!
Добре дошла сред нас!
Пожелавам ти скоро да се похвалиш с добра новина. :D
По графиката - ако мериш БТ както трябва /спазваш всички правила/- според мен има проблем с О.
Съжалявам, че първото нещо, което трябва да чуеш не е хубаво.
Имаш покачване на БТ в средата на МЦ, което не е нормално.
Графиката ти прави върхове и имайки предвид по-високата БТ /36.9/- може да се е образувала киста/това са само предположения, по БТ може само да се предполага, така че не се притеснявай предварително/ Само лекар може да каже какво става.
Може просто да не си мерила както трябва - нали ти е за първи път или да си била болна. Но и така да е според мен има проблем с О.
23 ден БТ трябваше да е доста по-висока и дори да не си мерила както трябва -трябваше да се отчете по-висока БТ, а не ниска.
Не се ядосвай - това, че си попаднала на правилното място  е най-хубавото, за сега. ;)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2852 -: Януари 02, 2007, 10:07:58 am »
Честита нова година на всички момичета тук!!!!!
Сийс,много ме е яд...надявах се ,че ще успееш този месец като ти гледах графиката,но не посмях да ти пожелая успех,за да не те урочасам.Реших да го направя като видя балончета в графиката ти-и ще го направя-ще видиш!!!Дай,Боже да е по-скоро-за теб и за всички момичета!
Целувам ви

Le, благодаря и на теб за подкрепата! Да, графиката беше много хубава, и аз се радвам за това. Явно бебето е искало първо да бъде сигурно, че всичко с прогестерона ми е наред, и тогава да идва  :lol: Ще се радвам скоро да можеш да изпълниш обещанието си за балончетата :):)
Успех на всички момичета тук, които влизаме в Новата 2007 с надеждата да станем майки!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2853 -: Януари 02, 2007, 14:30:43 pm »
Честита 2007 момичета,
Най-сърдечно ви пожелавам много радост, щастие и разбира се
по едно бебче на всяка от вас  :D
 Имам едно въпросче:нормално ли е да имам такава ниска температура, или термометъра нещо не е в ред (дигитален е)  :?
Да пробвам ли с живачен?  8O
Ааа, температурата меря вагинално.

Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2854 -: Януари 02, 2007, 15:06:15 pm »
Честита 2007 момичета,
Най-сърдечно ви пожелавам много радост, щастие и разбира се
по едно бебче на всяка от вас  :D
 Имам едно въпросче:нормално ли е да имам такава ниска температура, или термометъра нещо не е в ред (дигитален е)  :?
Да пробвам ли с живачен?  8O
Ааа, температурата меря вагинално.
Опитай първо дали има разлика като го държиш до сигнала и 3-4 мин. след сигнала.
Според мен е малко ниска БТ. Може да го засечеш с живачен и ако няма разлика в измерените стойности - продължаваш да мериш с дигиталният /ако искаш/
Живачният се държи 10 мин.
На 8 ден от МЦ имаш (+) тест за О., вярно ли е това? Колко е дълъг/средно/  е МЦ при теб?

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2855 -: Януари 02, 2007, 15:11:42 pm »
Не мисля че е положителен наистина, защото втората черта беше бледа. ПО принцип МЦ е доста дълъг но прединя месец като ходих на 13 ден УЗ док каза че вероятно съм имало Ову(видя течност в Дъгласовото пространсто, а и имах зацапване), затова пробвах по-рано с теста.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2856 -: Януари 02, 2007, 15:31:31 pm »
Не мисля че е положителен наистина, защото втората черта беше бледа. ПО принцип МЦ е доста дълъг но прединя месец като ходих на 13 ден УЗ док каза че вероятно съм имало Ову(видя течност в Дъгласовото пространсто, а и имах зацапване), затова пробвах по-рано с теста.

Тогава е по-добре да го промениш на (-), защото така доста обърква.
А когато лекарят ти каза, че на 13 ден ти е била О., колко дълъг беше МЦ?

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2857 -: Януари 02, 2007, 15:46:26 pm »
МЦ накрая излезе 43 дни (на 33 ден пак бях на  УЗ док се усъмни за бременност но след два (-) теста :( каза, че сигурно ще ми дойде всеки момент, но... 8O), затова този месец реших да меря БТ и да направя няколко тестчета за Ову.
ПП: ок ще го променя резултата в графиката (тя и koki ме смъмри за това), снощи пак направих тест пак така показа. :)
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2858 -: Януари 02, 2007, 17:14:42 pm »
Denis благодаря за оказаното съдействие и въпреки не доброто разчиане се надявам да няма проблеми.Незнам дали е удачно да ида на гинеколог при положение,че това ни е втори месец с опитите, но пък при някои си става от първия.Аз също се учудих защо намалява като трябва да се покачва и преположих,че може да имам проблем с О.Купих си специално тестове за тази цел,спазвах указанията-4 часа преди правенето на теста да не ходя до тоалетна и да не пия течности.Мерех по едно и също време и 5-те теста бяха отрицателни.Също така започнах да ги правя на 11 ден,според таблицата на кутииката за средно - месечен Ц от 28 дни.Незнам, много се притеснявам а и от онзи ден имам това кафеникаво зацапване с болки в яйчниците???:(
Мислищ кли,че трябва да ида лекар и да проследя О си този месец по този начин?
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2859 -: Януари 02, 2007, 17:44:12 pm »
Malechka според мен трябва да отидеш да те видят на УЗ.
Добре е да се опита известно време без да се мисли за нищо /без лекари и изследвания/, но в твоят случай има проблем с О. и колкото и да опитвате, ако нещата не се променят - няма да стане . Дано да е инцидентно /само този месец,МЦ/.

Ето общ вид на графика на БТ. Температурата е по Фаренхайт, но конфигурацията е еквивалентна на тази по Целзий.

 

 
« Последна редакция: Януари 02, 2007, 17:59:56 pm от denis »

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум