0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Как се справяте с чакането?
« -: Март 24, 2006, 11:26:14 am »
Здравейте всички!Незнам дали е много правилно да пиша точно в този форум , но къде другаде :dontknow:
Ето моя "проблем" закъсняма ми вече 5ден и незнам да се надявам ли че  най-после ще видя  :bfp: или е поредния проблем с яйчниците.А и :balk_138:  е само 36.9/36.8 (варира един така ,един ден иначе)до преди два дни имах всички ПМС, но сега освен честото ходене до WC - нищо друго.Едвам се сдържам да не изтичам до аптеката за тест.знам ,че е още рано, но чакането ме побърква.Ако бях на работа ,щях да съм доста заета и да не мисля толкова ,но сега...Заради грипната епидемия сме ваканция(аз съм учител)Момичета вие как се справяте в подобни ситуации? :ask:
[/i]
Как се справяте с чакането?
« Отговор #1 -: Март 24, 2006, 11:37:09 am »
Привет колежке  :lol:  :lol:  :lol:

Не се притеснявай миличка. Намери си някакво занимание, което да ти погълне вниманието изцяло, обади се на приятелки, излез на кафе, отиди да видиш някой филм (за предпочитане комедия)...

Ако не беше лошо времето щях да ти предложа разходка в някой близък парк, просто да се насладиш на пролетта....

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Как се справяте с чакането?
« Отговор #2 -: Март 24, 2006, 12:20:38 pm »
защо при 5 дневно закъснение смяташ, че е рано :?:
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Как се справяте с чакането?
« Отговор #3 -: Март 24, 2006, 12:28:04 pm »
при 5 дни закъснение  не е нужно да чакаш.
 А иначе как се справяме-ми трудно.А още по-трудно ще бъде ако теста е :bfp:  -тогава започват най-големите притеснения,всекидневни и ужасни,с тях вече не знам как може да се справи човек.И съм забелязала,че тези притеснения ги имаме само ние проблемнозабременяващите.
<br />
*
Как се справяте с чакането?
« Отговор #4 -: Март 24, 2006, 12:42:42 pm »
Цитат на: manhattan
защо при 5 дневно закъснение смяташ, че е рано :?:

ами и теста да е (+) за УЗ е рано.Тук където живея няма гинеколози с вагинален УЗ, а през корема едва ли ще  видат нещо .А и БТ :dontknow: смятате ли че е възможно
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Как се справяте с чакането?
« Отговор #5 -: Март 24, 2006, 13:00:33 pm »
смятаме :)
виждам, че си от Перник, ако е + отскочи до тук на 10 дневно закъснение :)
напрежението ти вреди
*
Как се справяте с чакането?
« Отговор #6 -: Март 24, 2006, 13:03:13 pm »
Цитат на: manhattan
смятаме :)
виждам, че си от Перник, ако е + отскочи до тук на 10 дневно закъснение :)
напрежението ти вреди

Ще ми препоръчаш ли лекар в София
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Как се справяте с чакането?
« Отговор #7 -: Март 24, 2006, 13:25:54 pm »
е това е най-трудният въпрос :D за установяване на бременност почти всеки с вагинално Узи ще свърши работа. избери си от списъка на гинеколозите в началната страница
Как се справяте с чакането?
« Отговор #8 -: Март 24, 2006, 13:59:05 pm »
Направи си тестче, при 5-дневно закъснение с голяма вероятност ще покаже какво е положението, да не се товариш излишно емоционално.

Успех, Миличка :D
Благодаря ти, Бени!







*
Как се справяте с чакането?
« Отговор #9 -: Март 24, 2006, 14:09:35 pm »
Как се справям ли - никак :oops: . Предния месец като ми закъсняваше всеки ден си правих тестове. Направо ти се възхищавам как си дочакала 5 дни! Вече трябва да ти отчете - пожелавам ти да са 2 чертичките и не забравяй да докладваш! :)
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Как се справяте с чакането?
« Отговор #10 -: Март 24, 2006, 14:14:55 pm »
Никак не се справям с чакането. Просто от чакане 4 години вече претръпнах и не си правя илюзии всеки месец че ще ми закъснее и бебчето е станало.  :(

А иначе Писа направи си едно тестче, дори и да отидеш на гинеколог. Ако е отрицателно отрицателно след 2-3 дена пробвай пак с нов тест!!! Ако е положително (за което се моля) ще приключиш най-накрая с чакането и ще те четем в друг подфорум.  :balk_21:
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Как се справяте с чакането?
« Отговор #11 -: Март 24, 2006, 14:44:14 pm »
е по тоя въпрос поне ние с нередовните цикли сме привилегировани - нема ден Х на страшния съд. аз като се усетих да правя тест, вече и плоден сак имаше :D
*
Как се справяте с чакането?
« Отговор #12 -: Март 24, 2006, 16:50:20 pm »
Цитат на: manhattan
е по тоя въпрос поне ние с нередовните цикли сме привилегировани - нема ден Х на страшния съд. аз като се усетих да правя тест, вече и плоден сак имаше :D

ЧЕСТИТО :D .ЖЕЛАЯ ТИ ЛЕКА БРЕМЕННОСТ
*
Как се справяте с чакането?
« Отговор #13 -: Март 24, 2006, 18:03:34 pm »
manhattan
щастливо и леко бременеене!
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Как се справяте с чакането?
« Отговор #14 -: Март 24, 2006, 23:44:52 pm »
Май ти трябва да ни кажеш как се справяш с чакането! Аз на твое място с петдневно закъснение бих вече "препишкала" най-малко 5 теста:), така че, присъединявам се към останалите момичета - направи си уринарен тест, стискам палци да видиш двете чертички:)
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Как се справяте с чакането?
« Отговор #15 -: Март 25, 2006, 01:46:39 am »
И аз ти казвам същото като другите момичета,pissa-направиси тест и не се измъчвай по-вече.
А по въпроса с чакането,какво да ти кажа и аз претръпнах вече,в продължение на почти 3 години просто претрапваш,но естествено не губиш надежда.Добре че моят съпруг на последък ме разсмива,и като ми закъснее 1 ден и на следващия ми прокърви,той милия ми вика ами ето цветна бременност си,и ме кара да си купувам тест и е сигурен че ще излезе положителен.
успех ти желая и дано видиш

 :bfp:



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
*
Как се справяте с чакането?
« Отговор #16 -: Март 25, 2006, 09:42:28 am »
БЛАГОДАРЯ на всички за бързите и окуражаващи отговори.След поредното мнение вчера, бях решила днес с първата урина да си направя тест,НО...... :balk_138: Е МНОГО НИСКА - 36.5 и се разколебах :balk_136: .Предполагам че при това положение ще се появИ неканената гостенка, въпреки че нямам никакви ПМС.Както и да е реших да отложа теста с 1ден и ако днес всичко е ОК - утре ще си направя.
МОМИЧЕТА БЛАГОДАРЯ ВИ ОТ СЪРЦЕ ЗА ПОДКРЕПАТА!!!!
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Как се справяте с чакането?
« Отговор #17 -: Март 30, 2006, 10:20:01 am »
pissa, какво става момиченце? И при мен имаше ПМС и болки, ама след 6 ден закъснение си направих тест и се оказа положителен, така че не е рано и след 6 ден, друг е въпроса, какво се получи после с моята бременност :)  Дано да има бебе, хайде напиши :) ако не пък следващия път, нема да се косиш и аз в началото се косих, ама ми мина :)
*
Как се справяте с чакането?
« Отговор #18 -: Март 30, 2006, 15:33:10 pm »
Цитат на: Nina
pissa, какво става момиченце? И при мен имаше ПМС и болки, ама след 6 ден закъснение си направих тест и се оказа положителен, така че не е рано и след 6 ден, друг е въпроса, какво се получи после с моята бременност :)  Дано да има бебе, хайде напиши :) ако не пък следващия път, нема да се косиш и аз в началото се косих, ама ми мина :)

О, съжалявам , че не писах тук как се развиват нещата.Във връзка с пуснатата тема от seasmilebg в "Проблемно забременяване"/ако тестът за бр-ст преди закъснението е -, наистина ли е - / Дадох отговор как са се развили нещата при мен. УВИ - не ми било писано. Дойде ми още в събота/25.03 /.И така сега чакам  гостенката да  си отиде и започвам  нова битка.Може да съм  загубила БИТКАТА , но тва незначи че ще загубя ВОЙНАТА.
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Как се справяте с чакането?
« Отговор #19 -: Март 30, 2006, 15:38:03 pm »
pissa е много ясно, войната си е война и ние ще победиме :) хайде успех и следващия път да черпиш :)