0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4300 -: Август 01, 2007, 10:13:32 am »
Здравей Денис!
Как си?
Ще можеш ли да ми погледнеш графиката и да си кажеш мнението.
Нормална ли е?
Възможно ли е да съм бременна :oops:
Вчера  макар и много рано направих тест за бременост - беше отрицателен :(
Ей Деси, задръж топката, много е рано още да се каже каквото и да е .Изчакай БТ да се покачи оше и да се задържи.Успех
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4301 -: Август 01, 2007, 13:42:05 pm »
Здравей, Денис. Преди два дни те помолих за коментар по графиката ми и ти ме посъветва да отида на лекар. Е, докато се наканя и взе че ми дойде днес сутринта  :oops: Чета и гледам графиката на Джина и ще те попитам и при мен ли имаш подобните опасения (ЛУФ) или мислиш, че е нещо друго? Всъщност за да види док какво става с фоликула това с обикновен видеозон ли става или с вагинален. Просто докато се чудех къде да отида на лекар и тая сутрин.. :oops: Благодаря ти предварително :)

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4302 -: Август 01, 2007, 18:02:06 pm »
Здравей Денис!
Как си?
Ще можеш ли да ми погледнеш графиката и да си кажеш мнението.
Нормална ли е?
Възможно ли е да съм бременна :oops:
Вчера  макар и много рано направих тест за бременост - беше отрицателен :(
Благодаря  :D - добре
Според мен графиката ти показва проблем /т.е няма според мен О/
Добре е да те видят на УЗ.
За всеки случай си провери първо термометъра.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4303 -: Август 01, 2007, 18:10:51 pm »
Здравей, Денис. ............
Не, твоята графика ми прилича на графика при ПК /когато се образуват повече от 1 домин.фол-ли/.
Погледнах и другите ти графики - според мен имаш по-къса ЛФ/16/05/2007, 18/04/2007/ и е добре да се консултираш с лекар. Според мен не всеки месец има О.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4304 -: Август 01, 2007, 18:39:55 pm »
  Денис,здравей!
 Днес ми дойде и затова те моля да ми погледнеш графиката.Според теб имало ли е овулация?Следващия месец ще се постарая да меря БТ от самото начало и ректално(сега съм я мерила в устата)Благодаря ти!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4305 -: Август 01, 2007, 18:44:17 pm »
  Денис,здравей!
 Днес ми дойде и затова те моля да ми погледнеш графиката.Според теб имало ли е овулация?Следващия месец ще се постарая да меря БТ от самото начало и ректално(сега съм я мерила в устата)Благодаря ти!
Не съм много сигурна за О, защото температурата мерена орално не е много точна.
Ако е имало О., то тя според мен е била на 18 или 19 ден от МЦ

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4306 -: Август 01, 2007, 18:46:46 pm »
Денис, страшно съм ти благодарна. :youwoman: И аз с твоя помощ разбрах, че ми е къса ЛФ, но мисля да изчакам до началото на септември за да ида на лекар. За тогава ми е часът. На "местните" гинеколози не им вярвам особено след като отидох и казах с какво се борим и че сме с мъжки фактор и доктора ме попита: "ми тогава вие за какво ще се изследвате след като проблемът е у него" 8O :balk_149: Не знам при кой да ида и затова ще чакам още малко. А мен иначе фоликулометрия ли трябва да ми направят? Мислиш ли, че е спешно да ида или да изчакам?

*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4307 -: Август 01, 2007, 19:03:31 pm »
  Денис,благодаря ти за бързия отговор!Разбира се,сега почвам да меря ректално и ще комбинирам с тестове за О,както ме посъветва.Надявам се,поне при мен нещата да са добре (ние сме с мъжки фактор),макар че засега не е много ясно!Желая ти приятна вечер! :)
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4308 -: Август 01, 2007, 21:16:15 pm »
Денис, .........
И ФМ и изследвания по схема.
Добре е всичко това да е назначено от лекар. Според мен трябва да се обърнеш към специалист по стерилитет. Те са най-добрите
Колкото по-рано се открие причината, толкова по-добре.
Някои лечения изискват време, така че не го отлагай.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4309 -: Август 01, 2007, 21:59:31 pm »
Благодаря ти отново. Аз затова си мисля да поизчакам защото септември ми е първият преглед при Владимиров. Ще чакам дотогава вместо да се чудя при кой и къде да отида междувременно. Дано нещата не се влошат за това време.

Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4310 -: Август 05, 2007, 12:52:24 pm »
Здравей Денис.Моля те ако може6 погледни ми графиката,дали съм определила правилно овулацията?Благодаря ти много.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4311 -: Август 06, 2007, 16:10:55 pm »
Здравей Денис.Моля те ако може6 погледни ми графиката,дали съм определила правилно овулацията?Благодаря ти много.
Може и тогава да е била, но може и на 19 ден от МЦ/според мен/.
Важното е да е станало  :wink:

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4312 -: Август 06, 2007, 16:59:00 pm »
Много ти благодаря,Денис.Притеснява ме и дне6ния спад на БТ на 36.95,това нормално ли е,или е задължително да е над 37?Ох,така се притеснявам да не би да не е имало О.Обикновено след О,до на4алото на новия цикъл гърдите ужасно ме болят и винаги е така.Този път леко ме наболяваха няколко дни преди О и след О спряха.Сега изоб6то не ме болят,а това никога досега не ми се е слу4вало.Ина4е на 21-вия ден и цервикалната слуз и 6ийката на матката бяха като по у4ебник,затова мисля 4е О е била на 21-вия ден(при 35-дневен цикъл).Няма зна4ение,важното е да е имало О,и спукан фоликул,за6тото последните месеци правя кисти всеки месец и ве4е не знам.Опити,опити,надежди,и вси4ко на вятъра.От 2 години искаме детенце,но как да стане като или лекуват(свиват) кистите с противоза4атъ4ни,или в момента в който ги спра,пак запо4ват кистите, и как 6те стане-не знам.Малко съм се от4аяла днес,но стра6но ти благодаря за отзив4ивостта.Аз се прибирам в БГ 4ак през ноември,и тогава 6те отида на лекар,така 4е ми е от стра6на полза да ме 'следи6' от време на време,за6тото друга алтернатива в момента нямам.Стискай ми палци,имах толкова хубаво пред4увствие този месец,но с тези 'неболя6ти гърди'-едва ли.Все пак се надявам. :? Вси4ко хубаво ти желая.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4313 -: Август 07, 2007, 09:09:23 am »
Много ти благодаря,Денис.Притеснява ме и дне6ния спад на БТ.................. 
Графиката ти е много хубава. Този спад нищо не означава и според мен БТ пак ще се повиши.
Колкото до болките в гърдите - те не могат да те ориентират какво става/дали е имало или не О./
Според мен няма кисти. Отпусни се и мисли позитивно- всичко ще бъде наред.  :D
Колкото до мен - с удоволствие ще ти помагам за графиките

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4314 -: Август 07, 2007, 10:47:15 am »
Denis, днес имам зацапване. Не ми се е случвало досега. Възможно ли е да е от комбинираните витамини, които започнах да приемам от трети ден на МЦ. (А+Е)?

Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4315 -: Август 07, 2007, 12:45:41 pm »
Аз, не мисля, че е от тях. И аз съм пила, а не съм имала зацапване.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4316 -: Август 07, 2007, 13:19:57 pm »
Denis, днес имам зацапване. Не ми се е случвало досега. Възможно ли е да е от комбинираните витамини, които започнах да приемам от трети ден на МЦ. (А+Е)?
Не. Спокойно.
Все още си във фаза на менструация, така че е нормално да има зацапване /от остатъчна менструална кръв/

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    Zlatulka

  • *
  • 2153
  • Спермограма се прави САМО в клиника по стерилитет!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4317 -: Август 07, 2007, 13:44:41 pm »
Благодаря ти за отговора. Малко се бях притеснила, но ти ме успокои. :D

Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4318 -: Август 07, 2007, 17:02:51 pm »
Денис,за пореден път голямо БЛАГОДАРЯ!!!Не мога да ти опи6а колко сили ми вдъхна!!! :)
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #4319 -: Август 09, 2007, 09:16:15 am »
  Денис,момичета бихте ли ми погледнали графиката.Притеснява ме това силно понижение на БТ още в началото на цикъла.Вече започнах да се съмнявам в термометъра си ,май не покзва много вярно(правих теста под двете подмишници с втори термометър и почти всеки път показваха различно).Благодаря!