0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3520 -: Март 14, 2007, 13:19:17 pm »
Dsd,благодаря ти!Всъщност правих тест точно в деня в който започна зацапването и беше отрицателен.аз също се съмнявам да има бременост,най-вече заради БТ,що се отнася до другото имам прятелка която забременя 2-3 дена след края на М и друга точно преди М,така че както казваш няма невъзможни неща,но доколко може да се оповавам на стойностите на БТ и дали са категорични?
*

    nidiq

  • *
  • 32
  • Надявам се
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3521 -: Март 14, 2007, 13:33:11 pm »
Момичета нещо се отчаях, дали наистина са се спукали фоликулите или не.
Денис благодаря ти за искрения отговор, все пак се надявам че всичко е ок.
Употребата на клостилбегит и дуфастон влияят на графиката и може затова да не дава реална представа.
Как би трябвало да изглежда графика с повече от 1 фоликул?
Успех на всички, и нали знаете че надеждата умира последна.
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3522 -: Март 14, 2007, 14:00:16 pm »
Здравейте,момичета!Аз съм съвсем нова сред вас и в меренето на БТ.Прочетох много във форума и разгладах много графики и затова си мисля, че моята не е добре.Ще съм ви много благодарна ако я погледнете и ми кажете дали изобщо съм имала овулация този месец.Благодаря предварително!
« Последна редакция: Март 14, 2007, 21:36:34 pm от darma »
*

    california^

  • *
  • 11
  • Ще бъда грижовна мама
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3523 -: Март 14, 2007, 16:24:02 pm »
Здравейте! Ще ви помоля да разгледате пак моята графика, защото аз нямам все още опит.Цикълът ми този месец беше 31 дена, а по принцип е 28-29.Т меря сутрин в 7ч. с живачен термометър.Днес имам спад на БЗ - това означава ли , че О наближава или не .Моля за вашето мнение!
Писах и в http://www.bg-mamma.com , но нещо линка с графиката не стана (май е заради покривчето на ника ми).
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3524 -: Март 14, 2007, 16:59:23 pm »
darma, нещо не забелязвам две фази в твоята графика. Обикновено след О. трябва да има покачване на БТ над 37 градуса. Може би пък да не си я мерила както трябва или пък термометьра нещо да не е наред. Ако мислиш, че няма някаква причина която да те притеснява изчакай да видиш как ще бъде другия месец или се консултираш със специалист за всеки случай. Дано всичко е наред.
californiq, преди О. има известен спад на БТ, след което трябва да има покачване. Така че, имай малко търпение и скоро ще разбереш. Ако нямаш търпение пробвай с тест за О.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3525 -: Март 15, 2007, 07:18:31 am »
Здравейте! Ще ви помоля да разгледате пак моята графика, защото аз нямам все още опит.Цикълът ми този месец беше 31 дена, а по принцип е 28-29.Т меря сутрин в 7ч. с живачен термометър.Днес имам спад на БЗ - това означава ли , че О наближава или не .Моля за вашето мнение!
Писах и в http://www.bg-mamma.com , но нещо линка с графиката не стана (май е заради покривчето на ника ми).
Да, може би това означава. БТ обаче може още да се понижи и едва след това да започне да се покачва или спада да се задържи 2-3 дена.
По-добре ще е да направиш и тестове за О.
С тях и БТ  - О се засича най-добре.
Успех!

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3526 -: Март 15, 2007, 07:21:41 am »
Момичета,Денис, възможно ли е да съм имала по-късна О. към 24-26 ден на МЦ?Питам понеже този месец М ми дойде на 31 ден,но беше повече зацапване кафеникаво,а сега от 3 дена все ми се гади,което не е нормално за мен,не вярвам чудото да е станало,понеже и БТ не е висока,но се чуствам доста странно с това гадене,точно като двете ми предни нереализирани бремености.Как мислите?Благодаря ви
Съжалявам мила, но при тази БТ не може да има бременност.
При бременност БТ е висока.
Може да е пролетна умора или просто неразположение.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3527 -: Март 15, 2007, 07:27:57 am »
Момичета нещо се отчаях, дали наистина са се спукали фоликулите или не.
Денис благодаря ти за искрения отговор, все пак се надявам че всичко е ок.
Употребата на клостилбегит и дуфастон влияят на графиката и може затова да не дава реална представа.
Как би трябвало да изглежда графика с повече от 1 фоликул?
Успех на всички, и нали знаете че надеждата умира последна.
Това, че БТ се покачва е добре.
Няма ли да те видят на УЗ? Все пак при стимулация трябва и проследяване на УЗ.
По графика ние само предполагаме какво става - верните отговори се дават с изследвания и прегледи/УЗ/

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3528 -: Март 15, 2007, 07:31:10 am »
Thanks Denis :bighug:
Днес БТ вече е 37,2...Остава и да сме оцелили момента, пък и да се е получило...и да е всичко наред и... :lol:Пак се размечтах много. На 20-ти съм на преглед при д-р Александров (Варна)за изследвания, да видим какво ще каже...Стискайте ми палци.
Хубав ден на всички и не се отчайвайте момичета :wink:
Браво! :D
Стискам палци

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3529 -: Март 15, 2007, 07:33:10 am »
Здравейте,момичета!Аз съм съвсем нова сред вас и в меренето на БТ.Прочетох много във форума и разгладах много графики и затова си мисля, че моята не е добре.Ще съм ви много благодарна ако я погледнете и ми кажете дали изобщо съм имала овулация този месец.Благодаря предварително!
Според мен има проблем с О.
Но първо си провери термометъра

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    nidiq

  • *
  • 32
  • Надявам се
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3530 -: Март 15, 2007, 08:43:43 am »
Здравейте,
Денис тя ме гледа на 11 ден и след това не ми е казала повече да ходя, а като ми дойде М трябва да ходя до третия ден за да провери дали всичко е ок. Тя си ми каза че имам хормонален проблем и затова ми дава дуфастон за да се спукат фоликулите, защото миналият месец и според нея са се спукали по-късно.
Така като я гледате мойта графика дали ову е била тогава когато съм я отбелязала?
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3531 -: Март 15, 2007, 08:59:42 am »
Благодаря ти Денис,както винаги сигурно си права,вече ми е по-добре,започнах и тестовете за О.,така че ще се надяваме за този месец,надявам се да ми помогнеш да определя О. понеже нямам представа кога ми е,цикъла ми е с различна продължителност.Благодаря ти пак!!!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3532 -: Март 15, 2007, 09:06:03 am »
Здравей, Denis  :D От няколко дни съм настинала. Нямам температура, но БТ ми се повиши малко. Днес, обаче, направо ме разби този спад  8O Какво е твоето мнение за графиката ми, мила?
« Последна редакция: Март 15, 2007, 09:59:26 am от Stivarip »
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3533 -: Март 15, 2007, 09:23:46 am »
Добро утро и от мен момичета! Желая на всички един успешен и с много чертички ден  :).
Денис искам да те попитам нещо. Три дни преди очакваната дата на М, БТ започва ли да се понижава и ако не, кога става това?
Аз чакам М на 18ти, а днес БТ все още ми  е 37.3, това нормално ли е за тази част от цикъла?
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3534 -: Март 15, 2007, 09:39:35 am »
Здравей Stivarip! От все сърце ти желая този спад да е най-хубавия в живота ти - имплантационният спад!  :D
Според мен графиката ти до сега е много добра и ако утре температурата ти отново се повиши до предишните стойности вероятността да е станало чудото е много голяма!
Но нека и Денис си каже мнението - тя е специалиста в тази област.
Успех!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3535 -: Март 15, 2007, 10:11:32 am »
Чул те Господ, nikitali  :kiss: И аз искрено се надявам и ти, и всички момичета, които с нетърпение чакаме заветните  :bfp: съвсем скоро да се похвалим с добрата новина  :D
« Последна редакция: Март 15, 2007, 10:24:55 am от Stivarip »
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3536 -: Март 15, 2007, 10:48:32 am »
Денис можеш ли да ми погледнеш  сега графиката ходих на док...Изписа ми Оргаметрил за да  ми предизвика да ми дойде и след това съм на хормонални изследвания..Бт ми се покачи доса още преди да започна да пия Оргаметрила ..можеш ли да ми кажеш нещо,че нещо много взех да се тревожа?
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3537 -: Март 15, 2007, 12:28:43 pm »
Стиви, и аз мисля че този спад се дължи на имплантация. На мен лично твоята графика много ми харесва. Пожелавам ти го от сърце.
Денис, моля те да погледнеш и моята графика дали правилно съм отбелязала О.? Знам, че за по-сигурно трябва да се изчака да се покачи БТ, но все пак как ти се струва до тук. 10х
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3538 -: Март 15, 2007, 12:39:42 pm »
dsd  :flower:
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3539 -: Март 15, 2007, 12:47:39 pm »
Hri, по принцип БТ спада преди М. При мен това обикновено се случва в деня в които ми идва и тая надежда до последния момент...