0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Scarlet_

  • **
  • 98
  • Отнесена от вихъра
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3240 -: Февруари 10, 2007, 11:21:47 am »
Здравейте, момичета,
за пръв път пиша тук и имам молба.
denis, би ли погледнала и моята графика? Как са ми Т. - има ли шанс да е станало нещо този път, въпреки отрицателните тестове?
Благодаря предварително!
« Последна редакция: Февруари 10, 2007, 11:25:43 am от Scarlet_ »




*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3241 -: Февруари 10, 2007, 18:29:45 pm »
Здравейте, момичета,
за пръв път пиша тук и имам молба.
denis, би ли погледнала и моята графика? Как са ми Т. - има ли шанс да е станало нещо този път, въпреки отрицателните тестове?
Благодаря предварително!
Графиката ти е супер, дано да е станало :)

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    Scarlet_

  • **
  • 98
  • Отнесена от вихъра
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3242 -: Февруари 10, 2007, 21:18:19 pm »
denis, благодаря ти много, мила! Нямаш представа как се моля да е така.




*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3243 -: Февруари 10, 2007, 22:54:27 pm »
Scarlet_ , добре дошла! Пробвай с тест за бременност 14 дни след датата на овулацията, т.е. към 25тия ден от цикъла! Стискаме ти палци  :crossfingers:и да кажеш после резултата! :balk_602:
« Последна редакция: Февруари 10, 2007, 22:56:18 pm от Gogi »
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3244 -: Февруари 11, 2007, 10:14:12 am »
Добро утро мили момичета.
Дали бихте погледнали и моята графика.Този месец ми е първи в сериозно мерене на БТ. Как ви се струва.Дали е нормално днешния спад на Т. Възможно ли е да е имплантационен спад или просто е от по-ранното измерване. Обисновенно меря около 8, но днес беше към 6.
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3245 -: Февруари 11, 2007, 12:44:10 pm »
Денис може ли пак да ми погледнеш графиката...мисля че няма О. но поне да ми кажеш дали има вероятност да имам киста или нещо такова...Учудих се защото Фертилити френд ми засече О. на 30-я ден от МЦ...според теб възмоно ли е? Приемам и други мнения ако има желаещи:)
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3246 -: Февруари 11, 2007, 12:57:34 pm »
Нещо не ми се вижда да има овулация.
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3247 -: Февруари 11, 2007, 16:29:31 pm »
Ами да то и на мен не ми се вижда да има О. Лали...затова питам просто и ми стана много чудно че ФФ ми засече овулация..затова просто попитах и вас да си кажете мнението:) Благодаря!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3248 -: Февруари 11, 2007, 23:26:58 pm »
Здравейте момичета.... неможах да чакам до другия месец и отидох при моя гениколог да каже какво става..... и както си и мислевх неможе да няма някаква причина..... получила съм някакво възпаление явно е доста от отдавна защота ми каза че се е запушила лявата ми тръба и сега съм на Dalacin C и още някакви лекарства та ще отида другата седмица за да видим какво става и дали ще имам О.... стискайте ми палци :(








*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3249 -: Февруари 12, 2007, 07:06:50 am »
Добро утро мили момичета.
Дали бихте погледнали и моята графика.Този месец ми е първи в сериозно мерене на БТ. Как ви се струва.Дали е нормално днешния спад на Т. Възможно ли е да е имплантационен спад или просто е от по-ранното измерване. Обисновенно меря около 8, но днес беше към 6.
От какво е тази висока БТ на 20 ден от МЦ?
До тук графиката ти е добре - този спад нищо не означава

ПП. За имплантационен  спад се говори, когато има имплантация, и по принцип този термин се използва доста  неправилно.
Спада се дължи на вторият пик на естрогените и го има много често без значение дали има или няма имплантация.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3250 -: Февруари 12, 2007, 07:11:11 am »
Денис може ли пак да ми погледнеш графиката...мисля че няма О. но поне да ми кажеш дали има вероятност да имам киста или нещо такова...Учудих се защото Фертилити френд ми засече О. на 30-я ден от МЦ...според теб възмоно ли е? Приемам и други мнения ако има желаещи:)
Първо си провери термометъра.

Графиката показва, че няма овулация, няма и киста, според мен.
За по-сигурно отиди да те види лекар /на УЗ/.
Ако МЦ е ановулаторен не се знае кога ще ти дойде М.
Лекарите си имат начини да предизвикат М.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3251 -: Февруари 12, 2007, 07:12:40 am »
Здравейте момичета.... неможах да чакам до другия месец и отидох при моя гениколог да каже какво става..... и както си и мислевх неможе да няма някаква причина..... получила съм някакво възпаление явно е доста от отдавна защота ми каза че се е запушила лявата ми тръба и сега съм на Dalacin C и още някакви лекарства та ще отида другата седмица за да видим какво става и дали ще имам О.... стискайте ми палци :(
Браво на теб.
Много добре си направила.
Стискаме палци  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3252 -: Февруари 12, 2007, 19:53:07 pm »
Здравей, Денис. Здравейте, и на всички момичета тук. Денис, миналия месец тълкувахме моята графика, ще те помоля да я видиш и този месец. Ще ти припомня, че миналия месец след фоликуметрия се оказа ЛУФ. За съжаление този месец отново се получи така. Ще се радвам да чуя и вашето мнение!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3253 -: Февруари 12, 2007, 23:10:46 pm »
От какво е тази висока БТ на 20 ден от МЦ?
До тук графиката ти е добре - този спад нищо не означава

ПП. За имплантационен  спад се говори, когато има имплантация, и по принцип този термин се използва доста  неправилно.
Спада се дължи на вторият пик на естрогените и го има много често без значение дали има или няма имплантация.



И аз незнам. Днес също е висока. Хремава съм, но едва ли е от това. От 3 дни през деня ТТ се покачва до 37.4, а днес не е мърдала от тази стойност.
Миналата година бях бременна и поддържах такава ТТ/дори и сутрин при събуждане/ ,като си мислех че е от бронхита. За съжаление изобщо не подозирах за бременността, снимаха ме на ренген... и така се наложи аборт.

Чудя се да не би сега чудото да е станало. Не смея да пия и парацетамол.
Ти какво мислиш?
« Последна редакция: Февруари 12, 2007, 23:15:34 pm от mucunka »
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3254 -: Февруари 13, 2007, 07:37:00 am »
Здравей, Денис. Здравейте, и на всички момичета тук. Денис, миналия месец тълкувахме моята графика, ще те помоля да я видиш и този месец. Ще ти припомня, че миналия месец след фоликуметрия се оказа ЛУФ. За съжаление този месец отново се получи така. Ще се радвам да чуя и вашето мнение!
За този МЦ лекарят ти ли каза че се е получило ЛУФ?
Според мен е рано /по графика/ да се разбере какво става.
До тук графиката ти според мен не показва да е ЛУФ.
Ако БТ се задържи висока /и около една стойност/ и не пада под 37.0 имало е О.
Сама знаеш, че е най-сигурно да те видят на УЗ.
За да се докаже /ако може въобще да се докаже/ че е ЛУФ освен УЗ се пускат и изследвания/прогестерон и естрадиол/ но това трябва лекар да го реши.
Направи консултация и с друг лекар.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3255 -: Февруари 13, 2007, 07:41:24 am »
mucunka 
Графиката ти до тук е добре. Може да е станало /но никой неможе да ти каже със сигурност/.
Понякога графиките на бременните са доста невероятни - дължи се на хормоните.
Може и да си болна , но няма как да разберем високите стойности от какво са /настинка или бременност/
Просто трябва да се изчака.
Дано да е станало  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3256 -: Февруари 13, 2007, 07:49:19 am »
Благодаря Денис. Дано този месец да ме зарадва.
Желая на всички прекрасен ден и много  :bfp:
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3257 -: Февруари 13, 2007, 12:00:29 pm »
Денис нов цикъл , нов късмет. Е не съм сигурна това м. лимще бъде или не. НЯмах предменструални симптомикато зацапване, напрегнти гърди,раздразнителност. ДАли настинката ми е повлияла и какво зна4и по ранно дошла м. :P :)
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3258 -: Февруари 13, 2007, 12:47:28 pm »
Dessi1, би ли ми казала как доктора ти откри, че лявата ти тръба е запушена? Само от един преглед ли? Има специални начини за проверка състоянието на тръбите и прегледа с УЗИ не е един от тях.
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #3259 -: Февруари 13, 2007, 17:54:46 pm »
Денис, има ли вероятност Ову-то да ми е била на 14я ден (зашото той е единственият от фертилните, в които сме се отчели с половинката този месец)? От утре би трябвало БТ да почне да се качва.
« Последна редакция: Февруари 13, 2007, 17:57:00 pm от seasmilebg »