0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2980 -: Януари 12, 2007, 18:53:06 pm »
Zdraveite,
Molia za vashite mnenia otnosno grafikata mi...
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle=-1
Цитат
Съобщение:   
Не сте сложили потребителско име във формата!

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2981 -: Януари 12, 2007, 18:57:20 pm »
Здравеите,момичета!
На мен ми дойде (отново) :?, но БТ не ми е паднала както друг път рязко, а лекичко се понижава. Дали е притеснително това, защото аз се притеснявам малко?

Не се притеснявай, няма проблем.
Когато се понижава бавно  БТ - това показва, че все още има прогестерон - а от там и че дейността на ЖТ е добра.
Лошо е, ако БТ започне да пада /доста/ 3-4 дена преди О.
Същият ден или на следващият е съвсем нормално.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2982 -: Януари 12, 2007, 19:51:48 pm »
Благодаря ти, Денис!
Забравих преди малко да обърна внимание на намаляващия ми МЦ - предния месец беше 24 дни, а този е само 22. Нещо яко се объркват при мен нещата. Преди ми бяха по 29 - 30 дни МЦ 8O Сигурно е от лекарствата, но днес цял ден ще се побъркам от болки ниско долу. Аз май много се оплаквам,но днес наистина ми дойде в повече - и М и тия болки, и гадене :( Съжалявам,ако досаждам на някого :cry:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2983 -: Януари 12, 2007, 20:03:37 pm »
Благодаря ти, Денис!
Забравих преди малко да обърна внимание на намаляващия ми МЦ - предния месец беше 24 дни, а този е само 22. Нещо яко се объркват при мен нещата. Преди ми бяха по 29 - 30 дни МЦ 8O Сигурно е от лекарствата, но днес цял ден ще се побъркам от болки ниско долу. Аз май много се оплаквам,но днес наистина ми дойде в повече - и М и тия болки, и гадене :( Съжалявам,ако досаждам на някого :cry:
Не досаждаш, но в случая, трябва да се говори с лекар.
Малко ме притесняват тези 2 високи стойностти от МЦ - 22/12/2006
Само да не е станал ЛУФ- ако продължи да те боли, отиди на лекар.
Графиката ти малко се е получила като връх - дано обаче да бъркам.
Ако и следващият МЦ се повтори трябва да отидеш на лекар.
Дано да е инцидентно.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2984 -: Януари 12, 2007, 20:51:27 pm »
Денис можеш ли да ми кажеш добре ли върви БТ засега,нормално ли е да е с такива стойности и виждаш ли нещо притеснително,понеже откакто ми е дошло имам уйасно главоболие болки в кръста и чувствителни гърди...Типични ПМС а то вече си ми свърши...вървя ми много по-слабо от обичайното но все пак не си беше зацапване а М.
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2985 -: Януари 12, 2007, 21:20:42 pm »
Здравей Денис,би ли погледнала графиката ми, не знам дали са добре тези скокове на БТ след ову -неравномерни едни  :dontknow:.Имай в предвид ,че пия Утрогестан.
Благодаря ти много! :bighug:


Спрете Земята, искам за сляза
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2986 -: Януари 12, 2007, 23:28:45 pm »
Iskam da sloja grafika, no ne stava!  :(
Kak da gonapravia? probvah razlichni neshta, nastroiki, podpisi...i pak ne stava
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2987 -: Януари 13, 2007, 06:45:00 am »
Денис можеш ли да ми кажеш добре ли върви БТ засега,нормално ли е да е с такива стойности и виждаш ли нещо притеснително,понеже откакто ми е дошло имам уйасно главоболие болки в кръста и чувствителни гърди...Типични ПМС а то вече си ми свърши...вървя ми много по-слабо от обичайното но все пак не си беше зацапване а М.
Този МЦ графиката ти започва добре и всичко е наред, но графиката ти от миналият /29/11/2006/ не е май много добре.Не съм сигурна дали е имало О./мисля че - не/.
Бт е ниска за да е имало О., и все пак е висока - може да се е образувала киста.Графиката прави едни върхове и се повишава към края - което показва че нещо става.Но какво незнам.
Ако имаш неразположения - болки- в областта на яйчниците, кръста, да ти е лошо, дискомфорт..добре е да те види лекар.
Може нещата и да са се оправили /графиката ти сега е добре/, но ако е имало киста, може още да не се е резорбирала.
Не искам да те плаша - просто разсъждавам.Може и да бъркам.Дано.
За тази графика - мога да кажа, че е добре засега.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2988 -: Януари 13, 2007, 06:50:28 am »
Здравей Денис,би ли погледнала графиката ми, не знам дали са добре тези скокове на БТ след ову -неравномерни едни  :dontknow:.Имай в предвид ,че пия Утрогестан.
Благодаря ти много! :bighug:
Графиката ти е добре, не се притеснявай. Дори /за сега / бих казала, че е супер.
Имаш рязко покачване на БТ /при О./ което е идеалният вариянт, а колебанията са от това, че още ЖТ не е заработило както  трябва/трябват му 3-5 дена за да се формира/
Спокойно, стискам ти палци да е станало. :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2989 -: Януари 13, 2007, 06:54:46 am »
Iskam da sloja grafika, no ne stava!  :(
Kak da gonapravia? probvah razlichni neshta, nastroiki, podpisi...i pak ne stava
Здравей Юле!
Моля те пиши на кирилица.
За графиката - нещо не е както трябва.
Правилно ли мериш, ако е да, то според мен не е имало О.
Може би се е образувала киста /това са само предположения, не се притеснявай, може и да греша/ и е добре да те види лекар.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2990 -: Януари 13, 2007, 10:35:13 am »
Здравейте!Пиша тук ,за да не отварям нова тема.Имам питане относно измерване на БТ.Знам ,че трябва да се мери всяка сутрин по едно и също време преди ставане,но аз не винаги имам тази възможност.По принцип меря в 8.30ч, но 2дни от седмицата ставам в 6ч, за работа.Въпросът ми е следният:кое е по-добре да меря в 6ч сутринта и да отбелязвам ,че БТ е измерена по-рано или изобщо да не меря в тези дни.
Предварително ВИ благодаря за отговорите.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2991 -: Януари 13, 2007, 10:50:57 am »
Два часа нямат кой знае какво значение. Отбелязвай само около овулацията.
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2992 -: Януари 13, 2007, 10:52:27 am »
Благодаря ти Денис...ами единственото неразположение е че от време на време ме наболява кръста но то е рядко...другото което забелязах е че много ме болеше глава,но тази сутрин не се събудих с главоболие както предните няколко дни...Днес съм екстра! Днес БТ е паднала малко,но това предполагам не е фатално...Благодаря ти още веднъж мила.. :kiss:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2993 -: Януари 13, 2007, 11:41:23 am »
Благодаря ти Денис...ами единственото неразположение е че от време на време ме наболява кръста но то е рядко...другото което забелязах е че много ме болеше глава,но тази сутрин не се събудих с главоболие както предните няколко дни...Днес съм екстра! Днес БТ е паднала малко,но това предполагам не е фатално...Благодаря ти още веднъж мила.. :kiss:
За сега е добре, дано да няма проблеми.
Ако може да си позволиш, прави и тестове - по-точно е засичането с тях /+БТ/.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2994 -: Януари 13, 2007, 12:43:34 pm »
Денис, би ли погледнала и моята графика. На бебе не се надявам, но поне на овулация. Цикъла ми е под всякаква критика, на 2-3 месеца веднъж, но реших да спра всички илачи и каквото ще да става. Меря анално с електронен, по едно и също време сутрин.
Благодаря ти предварително.
« Последна редакция: Януари 13, 2007, 12:47:00 pm от did_al »
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2995 -: Януари 13, 2007, 13:10:09 pm »
Денис, би ли погледнала и моята графика. На бебе не се надявам, но поне на овулация. Цикъла ми е под всякаква критика, на 2-3 месеца веднъж, но реших да спра всички илачи и каквото ще да става. Меря анално с електронен, по едно и също време сутрин.
Благодаря ти предварително.
Съжалявам миличка графиката ти непоказва да е имало О.
Просто МЦ според мен е ановулаторен.
Потърси мнение на специалист /по стерилитет/ все някъде има пробем и той трябва да се открие.
Защо да чакаш и да се притесняваш.
Какво казват лекарите?

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2996 -: Януари 13, 2007, 19:53:29 pm »
Моята одисея с Ову тестовете продължава. До вчера се чудех кой ден да маркирам за положителен, обаче след като и днес имам 2 ярки, еднакво наситени черти... 8O Много хормон, много нещо тоя месец! Да се надяваме, че утре вече тестът ще е отрицателен, че почвам леко да се притеснявам - досега не ми са се получавали 2 положителни теста в 2 поредни дни.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2997 -: Януари 13, 2007, 20:09:49 pm »
Моята одисея с Ову тестовете продължава. До вчера се чудех кой ден да маркирам за положителен, обаче след като и днес имам 2 ярки, еднакво наситени черти... 8O Много хормон, много нещо тоя месец! Да се надяваме, че утре вече тестът ще е отрицателен, че почвам леко да се притеснявам - досега не ми са се получавали 2 положителни теста в 2 поредни дни.
Нормално е не се притеснявай - получава се, когато нивата на ЛХ са по-високи. Пика на ЛХ е посредата - така че О. може да е и днес - действайте и ...стискам палци. :D

Ето да се ориентираш:
« Последна редакция: Януари 13, 2007, 20:15:25 pm от denis »

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2998 -: Януари 13, 2007, 20:20:12 pm »
[quote author=denis Нормално е не се притеснявай - получава се, когато нивата на ЛХ са по-високи. Пика на ЛХ е посредата - така че О. може да е и днес - действайте и ...стискам палци. :D
Цитат

Да ти кажа честно, и аз така си помислих, че има по-висок хормон - някак интуитивно, като видях тъмнолилавата втора чертичка. Досега такъв цвят не се е получавал, пак са ставали 2 чертички за + тест, но не и с такъв наситен цвят. А и днес пак е много силен цветът... Ние се обърнахме на художнички тука, то цветове, то нюанси  :lol: Ха дано да сме нарисували хубава картинка с миличкия ми, та да оползотворим силния хормон  :lol:

Благодаря за картинката, страшно добре се ориентирам по нея!
« Последна редакция: Януари 13, 2007, 20:22:09 pm от seasmilebg »
*

    julia.po

Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2999 -: Януари 13, 2007, 23:13:42 pm »
Цитат
Здравей Юле!
Моля те пиши на кирилица.
За графиката - нещо не е както трябва.
Правилно ли мериш, ако е да, то според мен не е имало О.
Може би се е образувала киста /това са само предположения, не се притеснявай, може и да греша/ и е добре да те види лекар.
Цитат

Два дена подред си правих тест за овулация и беше +. А и темп. ми е 37.1....правилно си я меря.защо да не е както трябва графиката ми? какво й е?