0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2780 -: Декември 27, 2006, 16:38:10 pm »
Благодаря ти, Денис! Ще стискаме палци още 3 дни :D :D :D
Весели празници!!! :wave:
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2781 -: Декември 27, 2006, 21:15:20 pm »
[Страхотна графика! Сийс ,  браво на теб!
Дано да е станало.
Цитат

Denis, едва днес прочетох постинга ти. Радвам се, че графиката ти харесва - аз съм много горда от нея :) Ще видим след 1- 2дни какъв ще е резултатът, макар че отсега на 99% мисля, че въпреки хубавата графика не е станало Пак си имам обичайния ПМС, макар да се появи малко по-късно от обикновено. Вчера не се стърпях, направих тест, но беше -. Очакванията ми са утре БТ да падне и вдругиден да ми дойде...Но все пак, много съм щастлива, че този месец графиката е такава:):) Сама по себе си за мен това е много голям успех.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2782 -: Декември 28, 2006, 08:28:13 am »
Сийс, много се радвам за теб.
Графиката ти е идеална - каквото зависеше от теб - ти го направи, другото е божа работа.
Дано скоро да стане, пожелавам ти го, но ти си знаеш- ще стане когато му е писано. 
Успех мила, стискам палци да е станало. :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2783 -: Декември 28, 2006, 09:00:15 am »
Сийс, много се радвам за теб.
Графиката ти е идеална - каквото зависеше от теб - ти го направи, другото е божа работа.
Дано скоро да стане, пожелавам ти го, но ти си знаеш- ще стане когато му е писано. 
Успех мила, стискам палци да е станало. :D

Денисче, благодаря ти! :) Толкова е хубаво да чуя от теб "графиката е идеална!"  :balk_21: Не знам какво друго да кажа, освен че много силно се надявам ниякой скорошен ден, дори и да не е този месец, пак да имам същата графика, само че завършваща с  stork-boy
*

    окок

Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2784 -: Декември 28, 2006, 09:05:45 am »
Денис, как да си прикача графиката, за да ми я погледнеш, плийз?
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2785 -: Декември 28, 2006, 09:23:09 am »
споко, оправих се, погледни я, моля те, когато можеш
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2786 -: Декември 28, 2006, 09:31:24 am »
споко, оправих се, погледни я, моля те, когато можеш
Здравей! :D
Къде мериш БТ/орално/в устата или анално/в д-то/.
С какъв термометър?
Според мен е имало О.- може би на 16 ден от МЦ. За по сигурно е добре да правиш и тестове за О./с тях се вижда кога ще бъде О., а по БТ - кога е била, т.е. когато е минала вече/.
Двата метода много добре се допълват.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2787 -: Декември 28, 2006, 09:50:48 am »
ама ти успя ли да я видиш графиката?! Щото аз я сложих, но после я изтрих. Ректално я меря, с електронен термометър. И всъщност защо на 16 ден - последния преди вдигането на температурата окончателно ли? Защото аз си мислех, че овулацията е в деня с най-ниска температура, в моя случай 13 ден...
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2788 -: Декември 28, 2006, 09:54:32 am »
ама ти успя ли да я видиш графиката?! Щото аз я сложих, но после я изтрих. Ректално я меря, с електронен термометър. И всъщност защо на 16 ден - последния преди вдигането на температурата окончателно ли? Защото аз си мислех, че овулацията е в деня с най-ниска температура, в моя случай 13 ден...
Пак изчезна графиката ти ;)
О. не е при най-ниската БТ.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2789 -: Декември 28, 2006, 10:11:42 am »
Днес си мерих БТ както си трябва-ректално, последен ден на м. ми е защото имам кафеникаво течение , слабо ама го имам но БТ ми беше 37 и 2 което е или нещо не на добре или пък неправилно мерене... Направо се уплаших...
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2790 -: Декември 28, 2006, 16:23:48 pm »
ами махнах си графиката, защото въпреки че бях задала да не показва личните ми бележки, те се показаха... Ако мога да ти я изпратя на лични, ще го направя, но не знам дали е възможно
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2791 -: Декември 28, 2006, 17:44:43 pm »
Днес си мерих БТ както си трябва-ректално, последен ден на м. ми е защото имам кафеникаво течение , слабо ама го имам но БТ ми беше 37 и 2 което е или нещо не на добре или пък неправилно мерене... Направо се уплаших...
И аз се плаша с теб. Да не си болна?
С какъв термометър мериш?

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2792 -: Декември 28, 2006, 20:05:01 pm »
Доколкото знам не съм, мерих си тепературата на тялото днес следобед , подмишницата, беше си 36 и 5 , меря с живачен термометър. Да го сменя ако искаш. По скоро е неправилно мерене...
добре рли е или не е че днес почти цял ден имам нещо като пробождания в десен яйчник..  :P :)
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2793 -: Декември 29, 2006, 08:07:36 am »
Denis, мисля, че съм се повредила. Почвам да се притеснявам тия билки как ми влияят. Днес БТ ми е просто не моята, а на някой друг, никога досега не съм имала толкова. Възможно ли е да е такава, защото спах с 2, вместо с 1 одеало?!
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2794 -: Декември 29, 2006, 08:30:04 am »
Добро утро, момичета! Незнам как да преценя БТ. Моля да ми кажете какво става, наред ли съм? Меря с един и същи термометър, на едно и също място, дори почти по едно и също време. Моля да ми помогнете!
*

    victorita

  • ****
  • 531
  • Моето малко слънце КРИСТИАН се роди на 21/01/2010
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2795 -: Декември 29, 2006, 08:34:58 am »
марианке,защо като ти натисна графиката ми се показва моята.пробвах да отворя и др.-на seasmile и всичко е ок-отваря се нейната
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2796 -: Декември 29, 2006, 08:50:15 am »
Denis, мисля, че съм се повредила. Почвам да се притеснявам тия билки как ми влияят. Днес БТ ми е просто не моята, а на някой друг, никога досега не съм имала толкова. Възможно ли е да е такава, защото спах с 2, вместо с 1 одеало?!
Няма такова нещо и с 5 одеала да се завиеш -прогестерона няма да се увеличи, а само той покачва БТ/ако всичко е наред и не си болна разбира се/
Според мен май е станало миличка .Дано, дано , дано...на такова ми прилича.
Пусни един кръвен тест , ако не ти се чака.
Ти вече си гледаш реално на нещата - или е станало или не е - ти нищо неможе да направиш. Защо да чакаш ,да се изнервяш - колкото по-рано разбереш по-добре.А каквото е писано това ще бъде.
Ние искаме най-хубавото и здраво ембрионче-нали така?
Каквото и да решиш с теб съм. Стискам палци - бъди смела  :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2797 -: Декември 29, 2006, 08:52:07 am »
Добро утро, момичета! Незнам как да преценя БТ. Моля да ми кажете какво става, наред ли съм? Меря с един и същи термометър, на едно и също място, дори почти по едно и също време. Моля да ми помогнете!
Не се отваря графиката ти:
Цитат
Съобщение:      
Няма потребител с такова име!

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2798 -: Декември 29, 2006, 09:01:34 am »
Тест за бременност прави ли? Направи и да видим, според мен може да е станало.
Ако правилно сме предположили О. днес ти е 17 ден.
Още 3 дена не ти  ли дойде, станало е.
23.12 ти е точно денят на предполагаемата М. И това зацапване може да е от по-нисък прогестерон
Права беше, Денис!!! Днес си направих тест за бременност и беше положителен :bfp:, ще чакам да минат празниците и да си направя и кръвен тест, за да се зарадвам напълно!!!
Точно на такъв подарък се надявах, за Коледа, но тогава още не знаех, че е дошъл :D
Много ти благодаря за всичко! Тъкмо през януари се бяхме навили вече да се изследваме, защото от юни опитваме и все не ставаше.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Дайте да ви видя графиката...
« Отговор #2799 -: Декември 29, 2006, 09:05:36 am »
Тест за бременност прави ли? Направи и да видим, според мен може да е станало.
Ако правилно сме предположили О. днес ти е 17 ден.
Още 3 дена не ти  ли дойде, станало е.
23.12 ти е точно денят на предполагаемата М. И това зацапване може да е от по-нисък прогестерон
Права беше, Денис!!! Днес си направих тест за бременност и беше положителен :bfp:, ще чакам да минат празниците и да си направя и кръвен тест, за да се зарадвам напълно!!!
Точно на такъв подарък се надявах, за Коледа, но тогава още не знаех, че е дошъл :D
Много ти благодаря за всичко! Тъкмо през януари се бяхме навили вече да се изследваме, защото от юни опитваме и все не ставаше.
Страхотно мила, много се радвам за теб. :D
Дано всичко да е наред.
Получи си подаръкът :D   Честито!

ПП. Пиеш фолиева киселина нали?

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум