0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #960 -: Февруари 22, 2020, 17:44:36 pm »
Мц, благодаря. Да , точно такъв е- смених му батериите и всичко е наред вече. Поуспокоих се , а и съм свалила едно кило та вече не съм в такова учудване. Само да сме здрави с бебето, разбирате. Ее Хелиантус - гуш- аре верно поне лекарствата да ти изпишат. Ти почна ли малко нещо да спортуваш? Лейди успех с гориното начало :) нещо ме цъка твойта тема, както при лято. Да видим:)
Яничка, и мен ми е било адски гузно като съм мъкнела детето по лекари и болници с мен. Ние сме ходили повече по болници отколкото по някви готини места :( но работя по въпроса да не е така!
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #961 -: Февруари 22, 2020, 19:49:26 pm »
Лейди успех мила. Дано скоро дойде цикъла, стартирате процедурата и съвсем скоро да има положителен резултат. Ще те следя изкъсо и ще стискам силно палци.
Хелиантус кураж и сили ти пожелавам и на теб. Ще се случат нещата  :bighug:

Упс забравих прашеца... Пръскам много че не знам до кога ще мога
 :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #962 -: Февруари 22, 2020, 20:00:53 pm »
Благодаря ви, момичета!
 Лина, дано да ме цъкне твоето усещане  :lol:
Слънцемое, окъпах се с прашеца  :D
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #963 -: Февруари 24, 2020, 08:48:24 am »
Дай Боже, Лейди. <3
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #964 -: Февруари 24, 2020, 09:51:57 am »
Момичета, от както спрях сладкото, консумирам огромни количества киви, помело и грейпфрути. Следователно приемам много витамин Ц, а цикъла ми закъснява. Според вас има ли връзка? Да спирам ли плодовете, за да ми дойде. От три дни ме боли ниско долу, а няма никой  :(
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #965 -: Февруари 24, 2020, 11:28:05 am »
Лейди, радвам се че сте се харесали!На среща съм за всякакви въпроси и помощ!

За плодовете не знам, по-скоро като всеки път преди нещо важно цикъла си играе с нас.

*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #966 -: Февруари 24, 2020, 11:56:18 am »
Лейди, не можеш да приемеш такова количество вит.С от плодове, че чак да ти забави цикъла. Преди 20 години може и да е било възможно, ама плодове зрели в камион няма как да имат толкова вит.С

Хелиантус, съжалявам за този месец, но бъдещето е пред нас. Съветвам те да действаш в Англия, че там нещата стават толкова бавно, че ще мине много време преди да стигнеш там където трябва. А и много общини вече спряха финансирането. Ти проверила ли си за вашата?
А ти не трябваше ли да правиш теста днес?

26.09.2019
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #967 -: Февруари 24, 2020, 12:07:27 pm »
20 е много скоро, преди 50г да, но в днешно време трябват огромни количества плодове, за да си набавиш вит. За пример. В началото на 20в, това, което се е съдържало в 1 ябълка, в днешно време е в  10кг.
Защото го чакаш, затова закъснява. Винаги така става.
Успех!

Хелиантус, дано планът да е в действие, а не в чакане. Достатъчно чаках те. Успех!
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #968 -: Февруари 24, 2020, 12:20:32 pm »
Тоя пъст цикъл така се е гъбаркал с мене, че да не ви разправям.Хелиантус, замотах се с рожденния ден на малката. Извинявай, че се забавих с препоръките от МД. Ще ти ги пусна.
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #969 -: Февруари 24, 2020, 12:24:03 pm »
Честно казано съм в чакане, но ще се задействам ,  че не мога да чакам повече. Лошото е,  че в момента и мъжът ми има здравословни проблеми и дано не са много сериозни, че не знам. А в Англия се мъча да действам, но всичко става толкова бавно....направоо , първо сменях GP-то, отне век време, после чаках близо 4 седмици за час, който отмениха, днес пак ще запиша час и пак има да чакам.
Яничка как се проверява това с финансирането? Идея си нямам... Иначе аз винаги тест правя на 11-12 ден и винаги досега е показвало вярно,  днес вече ми дойде М.
 Много съм депресирана, не знам защо толкова време не мога да се събера, нещо много ми се насъбра последните години, не само със забременяването, и прегрях тотално.
Утре ще звъня и на Калчев, че на тези тук не разчитам много. Аз не знам кое би било следваща стъпка за нас. Дали инсеминация или направо ин витро с диагностика на ембрионите преди това предвид опита ни.
Лина, честит Рожден ден на Лори на патерица, да ти е здрава и щастлива! Не съм започнала спорт, защото не можем да се разберем с работният график нещо, уж щях да работя по 4 дни седмично, ама май през седмица се получава това засега. Днес ще си взема карта за фитнес, стига оправдания.
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #970 -: Февруари 24, 2020, 12:40:12 pm »
Ок, момичета, ще продължавам с плодовете спокойно тогава. Явно наистина ми изпилява нервичките нарочно. Благодаря за включването! Днес пускахме спермограмата с другите изследвания. Изненадаха ме, че ще са готови след обяд, освен микробиологията. Той отново бил напрегнат и количеството пак е минимално според него  :? А имахме 4 дни въздържание.  Нямам турпение да вземем резултатите, не че ще ги разбера  8)
Лина, жива и здрава да ти е рожденичката  :D
Тери, как са нещата при вас? Губиш ми се. То сега са те заринали от работа най-вероятно.
Хелиантус, наистина е трудно. Дано здравословното състояние на мъжа ти се оправи и не се окаже сериозно. Сега като започнеш да тренираш ще се тонизираш и ще набавяш на мозъка щастливи хормони :D Най-трудно е с мотивацията при първите тренировки, но знаеш защо го правиш  :bighug:
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #971 -: Февруари 24, 2020, 12:48:05 pm »
Лина, честита ти рожденничка. Здравичка да е и мама да я слуша.

Хелиантус, мисля е най-добре да се обадиш в общината ви. Питай и те ще те насочат с кого трябва да говориш. Мисля, че могат да ти изпратят на имейл какви са изискванията за финансиране и от кои болници можеш да избираш, за да ги проучиш. Да знаеш, че едно от задължителните условия за всички общини е и двамата да не сте пушачи. Правят тест, не разчитат на честна дума. И да знаеш също, че там ин витрото се прави по пощата. Не се прави проследяване по време на стимулацията. Изпращат ти лекарствата по пощата заедно със схема. Влез по форумите и чети мнения за болниците, за да си наясно какво и дали искаш, защото наистина ще ти коства огромно количество време.

26.09.2019
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #972 -: Февруари 24, 2020, 12:57:38 pm »
Благодаря момичета. Яничка, мама я слуша повече от необходимото ахах. Хелиантусче, разбирам те. Особено като има и други спънки. Ама ще се бутаме- какво да правим. Поне като я купиш (аз така правех) те хваща яд, че си си дал парите и отиваш :)
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #973 -: Февруари 24, 2020, 13:02:59 pm »
Поне като я купиш (аз така правех) те хваща яд, че си си дал парите и отиваш :)

Мен не ме хваща. Пазя си я на топло в джоба. Да не настине  :D

26.09.2019
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #974 -: Февруари 24, 2020, 13:15:20 pm »
Яничка, не знам дали въобще ще имам нерви да ги чакам тук , а и дали има смисъл. То и да стане нещо като ги знам колко са бързи ще е най- рано догодина, а аз толкова време да си чакам нямам, а и това с по пощата звучи доста несериозно. Сигурно в Бг ще действаме, въпреки че и за там ще е сложна организацията.
А за спорта, аз преди спортувах адски много и много обичам, така че няма да ми е трудно пак да заобича, лошото е че тая работа много ме скапва, то тия 55 средно часа на седмица при тоя интензитет на работа..., но взимам картата и това е  :D
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #975 -: Февруари 24, 2020, 14:29:45 pm »
Организацията за България е въпрос на организация  :D
Аз пристигнах в София 2 дни преди цикъл. На следващият ден пътувах за Варна. Направих тест и минах преглед. Това беше края на септември, като аз мислех да започнем средата на октомври. Но докторът каза, че има рожден ден и започваме веднага. Та беше спешно купуване на билети за мъжът ми и т.н.
Та пристигнах на 19 септември и на 16-ти октомври бях готова да летя обратно. Но предпочетох да остана до началото на декември мисля. 9-та седмица се прибрах в Англия. Мъжът ми беше в България точно 3 дни.
Едно от другите момичета летеше на другият ден след трансфер, значи е била в България някъде около две седмици.
Та като се измисли хубаво, не е толкова трудно. Дори и само с отпуски става.

26.09.2019
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #976 -: Февруари 24, 2020, 14:37:15 pm »
Супер звучи, аз с отпуските проблем нямам понеже не съм на договор, така че това ще е лесната част. Мъжът ми е по-сложен. Каквото такова, ще се организираме. Важното е да се реши какво ще се прави, че това че няма план ме съсипва.
*
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #977 -: Февруари 24, 2020, 15:08:14 pm »
Хелиантус, при нас с мъжки фактор мъж ми дойде 2 пъти с мен без нужда и на третия даде материал само. Това беше, повече никой не го е търсил за нищо. Единствено една вирусология си пусна и аз я занесох, но имаше двойки които мъжът пусна вирусология в болницата в деня на пункцията.

Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #978 -: Февруари 25, 2020, 16:12:47 pm »
Знам, че само ми се вижда сложно, но ще се организираме. Днес говорих с акушерката на д-р Калчев и имам час за 16-и Март, което е неочаквано скоро. Нямам търпение да изготвим някакъв план.
*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме
Re: Правим опити за бебе - 26 тема
« Отговор #979 -: Февруари 25, 2020, 18:05:52 pm »
Здравейте момичета, писах в точната тема за графиките , но май никой не я гледа нея . Та  ако може ще попитам тук.
 Цикълът ми е на 23- 24 дни .След приема на дуфастон от 16 до 25 ден (след док. ову с тест на 11 ден), този месец се удължи с 2 дни и ми дойде на 26-ят ден. Правя ову тестове от 10 ден, като ми се струва, че тогава беше най-наситена чертата. Вчера и днес е по-бледа. Дали съм я изтървала се чудя.. Мисля, че графиката ми се вижда в профила. Благодаря предварително. :)