0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Предаване в Инфорадио
« -: Юни 29, 2006, 16:10:32 pm »
http://www.inforadio.bg/broadcast.php?item=3
В неделя (02.07.2006) от 9 часа сутринта след новините до 10 без 20 ще проведем разговор с водещета на теми:
- каква е ситуацията със стерилитета в българия
- може ли да се говори за "епидемия" последните години
http://zdrave.bg/?c=n&id=1113
- какъв е българският опит в борбата със стерилитета
- какво прави и не прави държавата
- какво целим с протеста на 1 юли
- още теми, по наше усмотрение, ще разполагаме с 20 минути - предлагайте :D


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
Re: Предаване в Инфорадио
« Отговор #1 -: Юни 29, 2006, 16:39:12 pm »
"какво целим с ..." ми е най-любимия въпрос, защото все си мисля,че би трябвало да е ясно :)
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Предаване в Инфорадио
« Отговор #2 -: Юни 29, 2006, 16:42:50 pm »
Ми за 20 минути насоките, които си формулирала, са достатъчни. И аз като Дидето смятам, че основният въпрос е "Какво целим", защото той дава насоките, дава позитивния поглед върху нещата - в смисъл проблем има, но има и решения, при това решенията са ясни, открити са вече, остава само да има добра воля от страна на управляващите. Ние сме си формулирали ясно исканията, може би е добре да се кажат по 2-3 думи за всяко от тях.

« Последна редакция: Юни 29, 2006, 18:24:08 pm от Meli »


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Re: Предаване в Инфорадио
« Отговор #3 -: Юни 29, 2006, 16:48:04 pm »
Формулировките са на водещата, аз ги обсъждах в движение :D
Все пак тя ни е открила днес случайно - като е чела за протеста - видяла е, че ще участваме, отворила е сайта, пуснала е търсене за стерилитет, видяла е мнението на СЗО и е подготвила предаване.
Дай Боже повече такива журналисти!
Мисля, че благодарение на протеста, ще се получи добра рамка на предаването - тръгваме от исканията, говорим за всяко от тях и времето или ще свърши, или разговорът ще тръгне в своя си посока :lol:
Дали ще има толкова ранобудни хора, обаче...


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde