0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #600 -: Декември 21, 2020, 12:36:28 pm »
Мише, ама ти беше след ЗЕТ и няма овулация, пък аз съм овулирала и на теория трябва да имам жълто тяло. Може би ще пробвам с един Кринон и ако зацапвам пак, ще увелича, но най-вероятно е било зацапването от Аспирина
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #601 -: Декември 21, 2020, 12:39:45 pm »
Аз като ти кажа, че ще си бременна на Коледа, значи така ще е! Не се побирам от радост в кожата си. Браво! Аз го чувствах като победа естественото забременяване. Тери, слагай по 2. Аз с Борис и на инжекции бях. Не мисля, че има универсална доза прогестерон, която да гарантира задържането на бременност. Сега трябва да му се помогне. Не би навредил един Кринон допълнително
Това човече ще го бъде, защото се е преборила само. Август- септември ще си имаш малко момиченце според мен.
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #602 -: Декември 21, 2020, 13:02:50 pm »
Тери, усмивката ми не слиза от лицето и се насълзих. Много се радвам за вас, това е вашето коледно чудо. Аз си мисля за момче и момиче, но каквото и да е/са, успя да се пребори и сега ще си расте на топло.
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #603 -: Декември 21, 2020, 13:07:06 pm »
Браво, Тери, сигурно сте на седмото небе вкъщи! Най-после успяхте при това сами вкъщи 🎉🎉🎉 Все така да се покачва това ЧХГ! Аз бях на 1 Кринон, не съм имала зацапвания.
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #604 -: Декември 21, 2020, 13:10:18 pm »
Да, Тери, помислих си го. Но и аз като Павла, не мисля, че повече прогестерон би навредил. Но прави това, което те кара да се чувстваш по - спокойна и уверена.
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #605 -: Декември 21, 2020, 13:11:48 pm »
Леле, Тери, място не мога да си намеря от радост ! Ето това е най- прекрасното Коледно чудо! Много, много се радвам! Страхотно! Аз с естествена овулация бях на 800 мг птогеатетон до 16 г.с., така че само би помогнал прогестерона според мен.
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #606 -: Декември 21, 2020, 13:13:13 pm »
Страхотни новини, Тери! Не може да бъде по-хубава Коледата ти! Сега вече знаеш, че може и естествено да забременееш. :) Няма да казвам, че е чудо за вас, защото то може да си е било заложено и просто е трябвало да извървите малко път. Но така или иначе си е твоето Коледно чудо, защото се случи сега :) Пожелавам ти спокойна бременност и пухкав финал. :)

Лейди, дойде ли ти?

Аз от събота/неделя съм аут от карантина, даже съм на работа. Мъжът ми продължава да се възстановява. Има загуба на вкус и обоняние, по това се усъмнихме, нямаше температура, малко гърдите го боляха няколко дни и пулсът му се учести, все още се задъхва при малко по-енергични движения, не му стига въздух. Да се надяваме с това да се разминем.
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #607 -: Декември 21, 2020, 14:09:30 pm »
Тери,страхотно!Направо не мога и да си представя колко сте щастливи в момента!
Женско ЧХГ е ,да знаеш.Ще пускаш ли пак в сряда?Аз като ви казвам,че който пусне тема забременява......
Грейси,леко възстановяване на вас
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #608 -: Декември 21, 2020, 14:43:57 pm »
Ехааааа, колко хубаво, юпиии.....  :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: Теринкаааааа, леко и спокойно бременеене, пухкав финал след 9 месеца и аз мисля, че ще е момиченце! 😘😊😀🍀💞🌹😍
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #609 -: Декември 21, 2020, 15:13:20 pm »
Тери, страхотен резултат  :bighug: Бебето от сега е отличник  ❤ Свърза ли се с твоята докторка? Можеше да пуснеш днес прогестерон и да прецените, колко ще ти е нужно, за да не рискуваш да намаляваш. Много се радвам и за кученцето ви, Коледа ще ви е пълна ❤
На мен ми дойде и този път си е нормален цикъл, с идея по-обилен, но яките болки ги няма, съвсем стандартните са.
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #610 -: Декември 21, 2020, 15:19:10 pm »
Ех, Тери, Страхотни новини!
Чудесна ти е стойността. Аз и с двете си успешни бременности имах не удвояване, а учетворяване за 48 часа. Девойките са такива бързаци, да знаеш :wink:
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #611 -: Декември 21, 2020, 15:25:33 pm »
Девойка ще е да знаеш.Няма по-упорити и своеволни същества от тях :) С Моника бях така като теб, имам дежа вю направо!

*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #612 -: Декември 21, 2020, 15:29:58 pm »
Лейди, а ти след биохимичната имаше само болки ли, сега си спомних, че много те боля, пък защо не ти дойде. Ще подаваш ли документи?
Грейси, гледайте го това задъхване, че по принцип говори, че може да е стигнало до дробовете. Поне при наш близък беше така, уж само температура имаше и се задъхваше. Накрая викнаха линейка, че продължаваше да се задъхва и му бяха казали, че по-рано е трябвало да мине скенер.
Благодаря за палците, момичета. Мъжът ми пърха от щастие, само се върти около мен. А аз съм в отвратително настроение. От 3 вечери се будя нощем и не мога да заспя. Седя като кукувица в 3-4 през нощта и се надявам да заспя. Будя се по сто пъти на нощ, изобщо нямам дълбок сън, ей сега едва заспах и след 7 минути пак будна. И от ненаспиването главата ме цепи, всичко ме дразни, нищо не ми се яде и едновременно всичко ми се яде през два часа. И преди съм пикала често, но това сега е 8O 8O 8O Но засега се радвам, означава, че бебето расте.
Ще остана на 2 Кринона засега, утре съм на вливка и ще мина и през докторката. Ще я попитам да пускам ли пак ЧХГ или да ходя на преглед другата седмица, ако не е дошъл цикъла. Не ми се пускат повече тестове, нямам психиката за това след предишната бременност, която Реално беше доста скоро. Три години не можех да забременея, а тук в една тема вече два пъти.

Остана ми едно незавършено дело. В събота сутринта бях решила да пия кафе с Бейлис, но реших след теста, е за щастие не успях.

Маги, и аз за теб се сетих и ти си друсала Моника във фитнеса, тя затова е такава дива.
Аз даже се сетих, че през тези седмици и по стълбите падах, свалях си кожата с горещи душове. Но отново се потвърди това, което все повтарям: "Здравите круши вятър не ги брули", само сме супер изненадани, че нашето бебе е от секс, с мъжа ми
Да знаете колко беше смешен Мишо, кара със 100 през дупките сутринта в събота и аз подскачам в колата, в момента, в който му казах, че съм бременна, оп скоростта рязко се намали и спирачките дори на инерция 😀
« Последна редакция: Декември 21, 2020, 15:49:40 pm от teri_90 »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #613 -: Декември 21, 2020, 17:26:34 pm »
Тери,здравите круши беше и мое мото .И бейлис с кафе съм пила веднъж,нали знаеш за прекаления светец...
Значи на 12ти ден от ЗЕТ,който ми беше и четвърти закъснение имах 560 ЧХГ,на 14ти беше 1600 ,такива са момиченцата..
Днес докато бях навън си мислих,как ще дочакаш първия преглед  :D
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #614 -: Декември 21, 2020, 19:03:05 pm »
Тери, пусни в петък, ако пропуснеш сряда. Зарадвай се. Ако ще я бъде, ще я бъде така или иначе. Аз като забременях с Борис и пих, и не спях, и носих Симеон, и чистих, и ...и... тези не ги мисли.
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #615 -: Декември 21, 2020, 19:05:06 pm »
Тери,  :heartbeat:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #616 -: Декември 21, 2020, 19:19:44 pm »
Тери, с миналата бременност,  на 26ти ден ми е било 32.32 ЧХГ-то, после 28ми ден 85.45. Беше момиче. Не знам , казват, че девойките са с високо ЧХГ. Каквото и да е, това е добър симптом! Галкай коремче, почивай си! И тези стойности, са след биохимична. Имах бая болки.

Лейди, радвам се, че ти е дошло да не се налага да го мъдрите как да предизвикате. Грейси, дано няма повече усложнения и всичко мине максимално леко.
« Последна редакция: Декември 21, 2020, 19:49:01 pm от Lina88 »
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #617 -: Декември 21, 2020, 23:26:34 pm »
Да, Тери, най-сетне говорихме вчера по въпроса. Успях да го предразположа за такъв разговор, след като м6 разказах за вашето Чудо  :D Решихме, че ще кандидатстваме, но той не иска да го коментираме, много тежко преживява загубите и неуспехите. Иска да действаме без да се надяваме излишно, което според мен няма, как да стане. Ако не се надявам, защо ще го правя, много ясно... Просто няма да го коментирам с него. Всичко ми изглежда толкова далече и толкова недостижимо.
*
Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #618 -: Декември 22, 2020, 09:08:41 am »
Лейди, спокойно както беше писал някой винаги е най-тъмно преди зазоряване!Ще стане и вашето чудо.Ти забременяваш, сега трябва да изчистите проблема с качеството на ембрионите.Ще стане!

Тери, аз през цялото време си мислех, жълтото тяло го пази, жълтото тяло го пази.А щом е решило само да се закачи, значи ще оцелее и ще е най-упоритото дете на света.Е познах.Оцеля, роди се когато тя реши и сега всеки ден е изпитание за нервите ми.Но е най-прекрасното нещо на света тя!

Re: Правим опити за бебе - 29 тема
« Отговор #619 -: Декември 22, 2020, 10:31:51 am »
Териии ❤️❤️❤️ и чета, и се усмихвам , и се радвам, и ... Прекрасно е това, което ви се случва... Заслужавате го ❤️ честито, да ти е лека бременността и щастлив финал. Стискам палци всичко да е наред  :bighug: