0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Всичко за овулацията
« Отговор #620 -: Септември 17, 2008, 10:28:51 am »
Rumi-bumi, не си прави експериментис лекарства.ако е много зле попитай в някоя аптека или лекаря си за хомеопатични.Иначе за гърло-има разли препарати за гаргара или за мазане.Прочети листовката на бсяко лекарство преди да започнеш да го пиеш.На мен лично гърлото не ми минава без крайни мерки,затова ти съчуствам,ужасно е.Аз в момента на О както и сега съм с ужасна хрема.Гърлото го излекувах преди 1 седмица с тримезол,ама хремата ми остана.Всяка вечер съм на парна баня с лайка и капки-разтвор от морска вода(безвредни).
Във всяка стъпка виждай края на пътуването!
Re: Всичко за овулацията
« Отговор #621 -: Септември 17, 2008, 10:41:36 am »
Много благодаря, но може ли тая тъпа настинка да ми попречи по някакъв начин да забременея. Сигурно да, но с надежда да потам, нали днес е Вяра, Надежда, Любов.  :wink:
Благодаря

Re: Всичко за овулацията
« Отговор #622 -: Септември 17, 2008, 11:04:22 am »
мисля че чак да ти попречи-едва ли.има много други фактори,които биха били причина.Но най важното е да има Надежда :wink:
Във всяка стъпка виждай края на пътуването!
Re: Всичко за овулацията
« Отговор #623 -: Септември 17, 2008, 12:23:07 pm »
благодаря Рая за бързия отговор, бях на работа, когато се тествах, и вечерта към 10 бяхме вече в леглото. Естествено не съм у казвала, че съм в О, за да не се стряска много. Сега пак ще си правя да видя какво ще покаже.
Единственото сигурно нещо е, че нищо не е сигурно!
http://www.babyplan.ru/profile/33243
Re: Всичко за овулацията
« Отговор #624 -: Септември 17, 2008, 12:25:44 pm »
 :goodluck:дано да сте успели :D
на коя дата ти беше О,моята беше на 14-сти(17 ден от МЦ).Може да се вълнуваме заедно в очакването. :lol:
Във всяка стъпка виждай края на пътуването!
Re: Всичко за овулацията
« Отговор #625 -: Септември 17, 2008, 13:00:35 pm »
Здравейте отново,
Имам болки от едната страна и се чувствам дисконфортно като през първия ден на менструацията - възможноли е да знак за Овулация?

*
Re: Всичко за овулацията
« Отговор #626 -: Септември 17, 2008, 15:04:20 pm »
Здравейте отново,
Имам болки от едната страна и се чувствам дисконфортно като през първия ден на менструацията - възможноли е да знак за Овулация?
Да, възможно е да те боли яйчника, който овулира.
Re: Всичко за овулацията
« Отговор #627 -: Септември 17, 2008, 16:03:57 pm »
Здравейте момичета!
Сигорно милион пъти е задавам този въпрос,но единствено намирам че понякога жената има и цикъл в които няма овулация.Въпроса ми е ,на какво се дължи това жената понякога да няма овулация?Климат?Цигари?Алкохол?Напрежение?Нямам представа за причината.  :(
Re: Всичко за овулацията
« Отговор #628 -: Септември 17, 2008, 16:10:05 pm »
Замислям се дали да не взема да пробвам тестовете за овулация,но се чудя дали си струва след като вече ми е 13ти ден от началото на менструацията(като се има в предвид 4е до вчера ми течеше светло кафеникаво течение).Цикъла ми е -24-25дена
Re: Всичко за овулацията
« Отговор #629 -: Септември 17, 2008, 16:13:37 pm »
Нормално е 1-2 м. в годината да са ановулаторни (без ову).Може да опиташ от днес с тестовете,въпреки че може да е минало овуто.
Re: Всичко за овулацията
« Отговор #630 -: Септември 17, 2008, 16:24:44 pm »
Значи е възможно да съм била в овулация дори когато ми е течало кафеникавото течение? 8O  Май пак я оплесках тоя месец  :(
Re: Всичко за овулацията
« Отговор #631 -: Септември 19, 2008, 10:24:58 am »
Рая, О ми показа на 13-я ден от цикъла. Началото ми беше на 4.09.08г. Пробваме от Юни, но още нищо. Другия месец продължавам с тестовете за О. Не знам дали си заслужава да почвам и ББТ, защото трябва много време, но аз почти всеки ден ставам в един и същи час. Само ме притеснява 4е ББТ показва , когато вече ти е минало Овуто:( Какво мислите, някой да е успял да забременее с ББТ или с тестове?
Единственото сигурно нещо е, че нищо не е сигурно!
http://www.babyplan.ru/profile/33243
*

    tancheto

  • ***
  • 199
  • Всичко е възможно!
Re: Всичко за овулацията
« Отговор #632 -: Септември 19, 2008, 15:02:47 pm »
При мен овуто се усеща,но от месец август започнах с тестове - първия път не го хванах,че ми свършиха тестовете(започнах много рано), а сега го дебна да го хвана за ушите..пустото му Ову..:)

Re: Всичко за овулацията
« Отговор #633 -: Септември 20, 2008, 11:55:48 am »
BEBE, и с тестове и без тестове въпрос на късмет е.При мен например О ми е много непостоянна и всеки месец е на различен ден.Не забравяй че О е много кратък процес,от 12 до 24 часа,и вероятността да не се улучи точния момент е много голяма.
Аз съм забременявала  2 пъти без тест и един път с тест.А тая температура изобщо не ми се занимава да я меря.Тоя месец за пръв път я измерих и то защото почуствах че е ненормално висока-беще 37-а теста +
Във всяка стъпка виждай края на пътуването!
Re: Всичко за овулацията
« Отговор #634 -: Септември 20, 2008, 15:18:30 pm »
Здравейте, момичета!
Аз искам да попитам и ако някой е наясно, да помоля да ми разясни:
Дали е възможно в един месец да овулират двата яйчника през интервал от време, един вид два пъти в месеца да има наличие на овулация?
*
Re: Всичко за овулацията
« Отговор #635 -: Септември 20, 2008, 15:59:36 pm »
Плами,възможно е,ако са се образували и в двата яйчника фоликули.Случва се рядко,но все пак се случва-разнояйчни близнаци :D

Re: Всичко за овулацията
« Отговор #636 -: Септември 21, 2008, 17:10:50 pm »
Здравейте момичета,аз съм от скоро в този форум надявам се да ме приемете с усмивка :) Аз също ползвам тестове за овулация Овю и показват точно, даже днес ми показа + те са много добри, който не ги е пробвал да ги пробва
Пожелавам успех на всички!
*

    tancheto

  • ***
  • 199
  • Всичко е възможно!
Re: Всичко за овулацията
« Отговор #637 -: Септември 21, 2008, 17:47:20 pm »
Дидка и аз ползвам същите тестове и също днес ми показа + - дано ни е на късмет:)

*
Re: Всичко за овулацията
« Отговор #638 -: Септември 21, 2008, 18:55:17 pm »
Плами,възможно е,ако са се образували и в двата яйчника фоликули.Случва се рядко,но все пак се случва-разнояйчни близнаци :D
Разнояйчните близнаци са от 2 фоликула (яйцеклетки), а не от двата яйчника.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Всичко за овулацията
« Отговор #639 -: Септември 21, 2008, 19:00:27 pm »
Здравейте, момичета!
Аз искам да попитам и ако някой е наясно, да помоля да ми разясни:
Дали е възможно в един месец да овулират двата яйчника през интервал от време, един вид два пъти в месеца да има наличие на овулация?
Според мен това е някакъв абсурд.В един цикъл овулира 1 яйчник и овулацията трае 24-36 часа/до колкото знам/и така се редуват яйчниците ляв и десен,по един в цикъл,мисля че не може на два пъти да имаш овулация в един цикъл.Така мисля аз.


 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"