0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
-така е по-нашите географски ширини, "корокондЖолите" пускат седмичните теми...


 santa2Добро Утро в този ранен час!
Ей, здрави да сте всички и дечица, и родители!
 ornaico1Да заблестят в домовете ви Коледни светлини.
И на всяка  tree2a малка ръчица да постави Звездата на Надеждата.
Надеждата, че утре ще сме по-добри и още много от нас ще успеят да сбъднат Мечтата си!

Мисля си тези дни, как всичко бих изтърпяла заради него, моето години наред бленувано "Коледно желание".
Преглъщам наложения от ситуацията мазохизъм да не го прегръщам поне седмица още.
Бих спала на пода в сламенна колиба, бих дала и последната си глътка въздух само за да не страда той.
Късмет и сила за Каси и Мишката...Чух я вчера, държи се...
Адаша сладък обаче, отказва да се храни и дано се размине със системите.
Касита  :sunshine: пожелавам ти да се приберете в някой от следващите дни у дома здрави.
И четиримата с Тате и Хриси да украсите елхата!
А чевръстите пръстенца на твоите юнаци да сложат на върха и, най-сияйната звезда!
Прегръщам те....другото е вятър и мъгла...
« Последна редакция: Декември 01, 2008, 06:02:01 am от mishanta »
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Хубава и по-слънчева седмица желая на всички!

Мише, сън не спиш ти, мацко :lol:

Здраве за всички и много усмивки :D
Касинка, надявам се скоро да сте у дома.
*
Хубава седмица и от нас!
Стискаме палци за Мишо и Каси и скоро да са си вкъщи!
Всички дечица да са здрави!
*

    vilimili

  • ****
  • 512
  • Ще ми липсваш много татко!Поклон пред паметта ти.
Хубава седмичка и от нас!И нека здравето не напуска домовете ни!
*
Весела седмица и от нас, дано всички болни да оздравеят бързо, а другите да не се отървават от здраве!  yahoo_17

Каси, стискам палци скоро да се приберете с Мишко у дома!

И ние сме в отбора на болните, Ели от четвъртък е с разстройство. Имаше и температура ден и половина, но я свалихме. Днес сме при личната да видим какво ще каже... Иначе, има избил трети долен зъб и се надявам едномесечните среднощни ревове да са били от него и вече да си спи спокойно.


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Мдаааааааа,това е месец на хубави и светли празници!С вълнение и трепет ги очаквам всяка година.А тази ще е голям купон с малкия помощник :D.
Хубава да е седмицата за всички.Лесно да никнат зъбките,да няма болести и весело да си играят децата!
Дано Каси и Мишо да се прибарат вкъщи скоро!!!У дома е по-спокойно и за детето и за майката.Прегръдки!
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Каси, дано Мишо се оправи по-скоро и да се приберете в къщи! :bighug:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Хубава седмица и изобщо хубав месец на всички мами и дечица!
Болните бързо да оздравяват,че Дядо Коледа вече стяга шейната!
Касита,Мише-прегръщам ви и бързо оздравявайте,че елхата чака окрасата си!
Нека всички бъдем по-добри и по-усмихнати в тези свети дни до Нова Година!
There's no way to happiness,
Happiness is the way!

*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
И от мен една гореща молитва за Каси и Мишко!

И здраве за всички!
Каси, пожелавам ви бързо оздравяване!
Спорна седмица на всички!
Хайде сега - всички болни веднага да оздравяват и да отиват елахата да украсяват!!! Да бъдат много здрави, весели, щастливи и децата им много игриви:lol:


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
Касси,
бързо оздравяване на Мишо, а на теб - кураж! :)

Гери,
да оздравява и Ели!

Мишанта,
възстановявай се бързо!

Бъдете добри и не губете кураж! :)
Касси,бързо да оздравявя Мишко,и да се пребирате вкъщи,че празниците наближават и подаръците за децата се задават.Целувки. santa2
*
Каси, бързо възстановяване на малкия юнак.
Дано скоро се оправи и се приберете вкъщи.
*
Бързо оздравяване за малкото Мишле на Каси.

Гери дано Ели се възстанови бързо,вие имахте ли вече пълен ден на яслата със спане ще ми бъде интересно да пишеш как е било.Твойта кукла по принцип сама ли заспива или с теб,как процедират в яслата с деца свикнали да зцаспиват с някой.
В началото на този прекрасен месец, се включвам и аз с пожелания за повече добрина и съпричастност. Да са ни живи и здрави децата!
Каси, бързо да се оправя Мишо и скоро да сте си у дома  :bighug:
Гери, бързо да оздравява и Ели!

lb2f
*
Каси,дано малкия бързо да се оправи и скоро да се приберете в къщи.Знам колко е тежко да си с малко дете в болницата-2 пъти съм минала през това.
Весела седмица на всички и всички дечица да са много здрави и щастливи!
*
Каси,дано Мишко се оправи по-бързо и да си се приберете скоро.

Ние продължаваме да не спим вечер  :?  Тези зъби ще ни уморят, а се почва едва сега...
На Дани му е леко пресипнало гласчето днес, моля се да се разминем с болестите, че сме мънички още.
*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
привет и от нас! успях да ви изчета най-накрая. бях в Италия една седмица и съм пропуснала много неща тук.
първо да пожелая оздравяване на всички дечица и майки! болестите-вън!

и да се оплача. майки, Криско стана супер злояд. не иска да яде и любимите си неща вече. така като ви слушам за пържоли и кюфтаци и не си го представям как ги яде. дайте акъл какво да правя :( уж много се старах при храненето му от захранването до сега...какво пропускам?! в градината всеки ден ми пишат в дневника дали е ял, уж яде повечето неща. в къщи - тц. докато ни е нямало играта съвсем е загрубяла. майка ми се е чудела какво да предлага вече.
*
Манхатънче колко време продължава това злоядство? Не че нещо.., ама пусни една стерилна урина в проверена лаборатория.
За пореден път се убеждавам, че дете което отказва храна в продължение на повече от 2-3 седмици, не е период а евентуален проблем. Една такава възможна причина е уроинфекция или пък някакво друго неразположение.
Ей на ся болният Тони с гнойната ангина, как яде почти всичко(пу,пу,пу-чук,чук,чук)и то защото се ораничаваме все пак заради другите инфекции и лекарствата.
Тони в яслата интересно си отварял устата и се е хранел, обаче вкъщи нъцки.

Това от мен Ман, пиша ти го като идея, но ти си познаваш детето най добре и ще си прецениш. Иначе за злоядство според собствен опит, само глад и търпението му е майката.

Здраве и усмивки за всички.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!