0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #60 -: Ноември 26, 2012, 16:47:56 pm »
Е, момичета всичко приключи - 3,76 -отрицателен :( . Благодаря за стиснатите палци. Успех на другите ,който чакат.
Ех, Десинка много съжалявам миличка, прегръдки  :bighug:


*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #61 -: Ноември 26, 2012, 20:21:42 pm »
Деси, съжалявам, но горе главата - ще се получи със замразените ембриони. И аз съм бременна с малко снежно човече  :bighug:



   La vita è bella
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #62 -: Ноември 26, 2012, 21:16:48 pm »

Някоя вече правила ли е това изследване чрез метода ЕРА? Моля нека сподели малко инфо, как протича и резултатите най-вече, как са  :D

dess_dess, аз го правих. Днес ми излезе резултатът. От една страна за щастие, но от друга за съжаление, оказа се, че сме уцелили имплантационния прозорец, т.е не е в него причината. В предната тема съм писала как протича изследването. Ако имаш други въпроси, ще се радвам да ти отговоря.

Ако искаш, можеш да погледнеш тук предходните ми постове: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=47259.920
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #63 -: Ноември 26, 2012, 21:28:21 pm »

Някоя вече правила ли е това изследване чрез метода ЕРА? Моля нека сподели малко инфо, как протича и резултатите най-вече, как са  :D

dess_dess, аз го правих. Днес ми излезе резултатът. От една страна за щастие, но от друга за съжаление, оказа се, че сме уцелили имплантационния прозорец, т.е не е в него причината. В предната тема съм писала как протича изследването. Ако имаш други въпроси, ще се радвам да ти отговоря.

Ако искаш, можеш да погледнеш тук предходните ми постове: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=47259.920
Оле Благодаря ти  :bighug:


Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #64 -: Ноември 27, 2012, 03:30:18 am »
И аз имам едно въпросче за новия тест. Може ли да се направи в същия месец, в който се прави процедурата, или трябва да е предишния ?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #65 -: Ноември 27, 2012, 07:45:18 am »
И аз имам едно въпросче за новия тест. Може ли да се направи в същия месец, в който се прави процедурата, или трябва да е предишния ?


bgpetya, резултатът от изследването става готов след 1 месец, така че няма смисъл да се направи в същия месец с процедурата. би трябвало да се вземе пробата, да се изчака да се направи генетичният анализ, да се види кога е имплантационният прозорец и тогава да се прави процедура въз основа на тая информация.

www.ivf.bg/index.php/bg/news/12-novini/178-2012-11-25-21-58-07
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #66 -: Ноември 27, 2012, 13:40:14 pm »
  Здравейте, момичета! И аз да питам за новия тест.  Само ведннъж ли се взима проба за изследването или няколко дни? 
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #67 -: Ноември 27, 2012, 16:12:48 pm »
  Здравейте, момичета! И аз да питам за новия тест.  Само ведннъж ли се взима проба за изследването или няколко дни? 

аз малко наизуст говоря, но доколкото разбрах - еднократно се взима проба чрез биопсия.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #68 -: Ноември 27, 2012, 18:39:47 pm »
  Здравейте, момичета! И аз да питам за новия тест.  Само ведннъж ли се взима проба за изследването или няколко дни? 

Bbojana, само в един ден се прави биопсия. Но когато на мен ми правиха, докторът ми каза, че зависи какъв ще е резултатът и че може да се наложи да се прави втора биопсия след него.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #69 -: Ноември 27, 2012, 20:39:07 pm »
Благодаря ви за отговорите. Нашето неуспешно икси беше през октомви и ако всичко е   наред до края на годината ще правим ЗЕТ. По-скоро питах, колко пъти се налага да се ходи, че това е проблем за мен. Но от прочетенето назад, доколкото разбрах, има проследяване. А биопсия, честно да си призная, незнам какво точно е, но ще побързам да се образовам.  От сърце желая успех на всички.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #70 -: Ноември 29, 2012, 11:31:48 am »
Момичета, :bighug: благодаря много за топлите думи....  :bighug:. А горе долу кога да чакам да ми дойде  :ask:, от понеделник съм спряла с лекарствата, миналия път не си спомням колко време я чаках лелката след отрицателния тест?




Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #71 -: Ноември 29, 2012, 11:50:50 am »
При мен обикновено идва след 4-5 дни.
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #72 -: Ноември 29, 2012, 16:25:45 pm »
Здравейте момичета и ra4oВлизам ,за да се похваля ,че на 23.11 се роди нашата дългоочаквана ледена принцеса Михаела.Няма по щастлива от мен.Искам да дам кураж на всички и да им кажа , че няма по-добър доктор от доктор Владимиров! Той сбъдна нашата мечта ,макар и след доста време и доста ходене по мъките!БЛАГОДАРИМ МУ!
« Последна редакция: Ноември 29, 2012, 16:31:36 pm от miraxi »
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #73 -: Ноември 29, 2012, 17:32:31 pm »
miraxi да ти честитя и тук :) Желая ви много щастливи мигове с малката принцеса. Нека бъде жива и здрава, и много обичана :)
  
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #74 -: Ноември 29, 2012, 17:33:06 pm »
Честитоооооооо! Много се радвам! Да ви е жива и здрава малката принцеса!  :balk_7: :balk_46:

П.П. И името й е страхотно, ние също сме си го харесали за момиченце.  :D
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #75 -: Ноември 30, 2012, 09:41:44 am »
Честита дъщеричка, miraxi  :ballons: Да ви е здрава и щастлива и много да ви радва :) Ще си имаме нова бебешка снимка на колоната в клиниката :) Трябва там отдолу да сложим надпис: "Място за снимка и на вашето бебе" :)



   La vita è bella
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #76 -: Ноември 30, 2012, 10:10:00 am »
Честита сбъдната мечта, нека ви радват само детски усмивки и щастливи мигове  :ballons:
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #77 -: Декември 03, 2012, 09:59:08 am »
Честито, miraxi!

Има ли момичета, които са в процедура? На мен ми е трети ден от стимулацията, и честно да си призная съм много притеснена. Това ни е първи опит и изпадам в полупаника преди да си бия сама инжекциите  :oops:
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #78 -: Декември 03, 2012, 15:32:39 pm »
От страницата на клиниката във фейсбук:
ИНФОРМАЦИЯ ЗА БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ

Уважаеми пациенти,

Информираме ви, че до края на 2012 година, всеки петък д-р Явор Владимиров ще дава безплатни консултации за приложението на новия метод ERA.

За повече информация и записвания, позвънете на телефоните на регистратурата - 024391929, 024391939, 024391949, 070018586, 0878258539..


Съжалявам, но с линковете съм скарана нещо и затова го копирах.  :D
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - част 6
« Отговор #79 -: Декември 03, 2012, 15:38:53 pm »
Честито щастие Miraxi !Да сте зздрави и усмихнати.Хубаво е да има такива новини от клиниката! :D
/www.mamaibebe.com][/url]