0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #60 -: Април 09, 2010, 17:58:37 pm »
Ехееееееееее!
Резултата при мен  днес - 11-ти ден след трансфер на 5-ти ден е 1079.00IU/L !!!!!!!!!!!
Ухааааааааааа, аз сега се прибирам и новината не ме изненада естествено, но просто ме стресира цифрата! Миличка, знаеш, че страшно много се радвам за теб! Честито! Дано имаш най-леката и безпроблемна бременност! Надявам се при тези стойности ембриончето да не се е разделило на две... Силно ви прегръщам и двамата!

Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #61 -: Април 09, 2010, 19:19:59 pm »
ЕЕЕЕЕЕ, на две не може да се дели вече бе - нали на 5-ти ден го върнахме! Щеше да се види, ако ще се дели още  :lol:
Така де - едничко си е и е здрааааааааааво!
На всички, които ще очакват скоро - поне колкото моето ЧХГ да имате  :wink: На вас и по двечки ви се полагат!
Само напред - никакво отказване!
И да се отчитате тук  :wink:
Темата я поведох с положителен резултат и няма начин да не продължи така  :lol:
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #62 -: Април 09, 2010, 19:22:41 pm »
 :wave:
Барби  :cheerleader:страхотна новина,много и силни  :bighug:
Сиска81 да знаеш сега всяка като тръгва, ще те взима със себе си за късмет  :D :D :D.
galle74 съжалявам.
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #63 -: Април 09, 2010, 19:55:45 pm »
Барбаронке, честито ти "дебело" чхг  :D. Лека и безпроблемна бременност ти желая. Дано темата продължи все с такива резултати.
     
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #64 -: Април 09, 2010, 21:46:03 pm »
Барбарон, сега се прибирам от работа и първо влязох теб да проверя!
Страхотна новина, очакваше с това невероятно настроение с което заразяваш всички! :P
 Честито и едно здраво и много непослушно бебе на финала
stork-girl :babbycarrage: 

galle74 съжалявам за теб! Но и на твоята улица ще изгрее слънце
*

    sisка

  • **
  • 65
  • обичам мечтая вярвам
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #65 -: Април 09, 2010, 22:43:30 pm »
барбарон , честито тлъсто чхг.Леки и безпроблемни 9 месеца ти желая,друго и не съм и очаквала с твоето положително настроение.Хайде поведе темата другите да я следват само с положителни тестове.  :bighug:
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #66 -: Април 09, 2010, 23:30:07 pm »
барбарон, за пръв път виждам такова ЧХГ от един ембрион и то на 11 ден.  8O 8O 8O  Ти направо ме разби. Май, май ще има изненади.  :lol:  Желая ти лека бременност и едно здраво барбаронче на финала (а може и повече)!  :bighug: :bighug:

*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #67 -: Април 09, 2010, 23:38:42 pm »
Ами....... кво да ви кажа друго - щастлива съм и толкова  :lol:  :lol:  :lol:
Много се радвам! Лека и безпроблемна да е, Барбаронче!
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #68 -: Април 09, 2010, 23:43:00 pm »
barbaron0708, много, много се радвам! :hug2:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #69 -: Април 10, 2010, 12:32:25 pm »
Благодаря на всички ви!
Ох, като гледам успелите мами, с които бяхме в темичката миналата година и ми става едно хууууубаво!
Знам, че и аз ще успея до края!!!! И то този път!

А на мен ми се струва, че има някой да се отчита тук с трансфер май  :wink:
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #70 -: Април 10, 2010, 17:17:19 pm »
Ох,аз съм изтървала новината!
Честито,Барбаронче!От все сърце ти пожелавам лека бременност и успешен финал!
Направо ти завиждам на оптимизма и вярата,която имаш!Такова положително настроение и вяра в успеха още от началото не съм виждала!Де да можех и аз като тебе!
 :bighug:
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #71 -: Април 10, 2010, 18:08:28 pm »
Barbaronnnnn  :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: izvinete za latinicata,ne sam vav nas i samo minah ama kato vidiah tazi novina i nemoga da ne drasna dva reda  :lol: :lol: :lol:
 Milichka leka bremennost  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #72 -: Април 10, 2010, 18:36:09 pm »
ЕЕЕЕЕ, настроението е такова, каквото искаш да е!
И най-добрия вариант е да е положително-слънчево :lol: А вярата в успеха - ами ние всички си я имаме дълбоко в себе си - просто я вадим наяве по време на процедура  :wink:

Ей, маймун, пий сега ти заради мене, аз ще пия после заради тебе - става ли  :lol:  :lol:  :lol:

А защо имам спомен, че Сперанца трябваше да започва процедура  :wink: Я да си признава бързо  :lol:
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #73 -: Април 10, 2010, 18:37:41 pm »
Честито Илиянче!
Очаквах с нетърпение тази новина. :) Лека бременост и от сега се подготвяй за невероятна Коледа.  :bighug:

*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #74 -: Април 11, 2010, 13:28:04 pm »
Барбаронче, честито!
Лека бременност и най-щастливия Коледен подарък :)
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #75 -: Април 11, 2010, 19:52:16 pm »
Права си Барбаронче , но малко се бавя , защото чакам всеки момент да ми дойде и започвам с гонала , нямам намерение да се крия просто нямам още какво да казвам . Мерси за интереса ама ти сега се грижи за себе си и гледай да си почиваш повечко!!! Чао :wink:
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #76 -: Април 11, 2010, 19:57:29 pm »
Барбарон има зделка  :?
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #77 -: Април 12, 2010, 11:04:48 am »
нямам намерение да се крия просто нямам още какво да казвам .

Абе, как ще се криеш бе! Тук е късметлийско и трябва да знаем кога да стискаме палци!  :wink:  :lol:

И понеже май тук надничат повече момичета - пускам линк към "Подарявам". Който е в стимулация с пурегон в момента - ще му е от полза  :wink:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=18097.380
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #78 -: Април 12, 2010, 11:11:18 am »
Илиянче,този път с Клара ще ти стискаме палци всичко да мине успешно.Все имах едно наум,че зад този весел ник си ти,но сега като прочетох,че си от Бургас се убедих.Ние те помнехме като момичето с Валентинките :wink:
  
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #79 -: Април 12, 2010, 11:33:07 am »
Илиянче,този път с Клара ще ти стискаме палци всичко да мине успешно.Все имах едно наум,че зад този весел ник си ти,но сега като прочетох,че си от Бургас се убедих.Ние те помнехме като момичето с Валентинките :wink:


Благодаря много!
Разконспирихте ме, а  :wink: И аз си мисля, че се сещам, ама хайде на лични да не спамим тук  :lol: