0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #460 -: Септември 11, 2015, 16:15:56 pm »
Искам помощ ако е възможно.Колко дни след овулацията мога да направя кръвен тест за бременност ?
Овулация и съответно секс тогава - кога да направя теста , че нямам търпение и имам чувството , че дните не минават :oops:
Най-рано 11-12 ден.

Благодаря . Тоест при овулация на 05.09.15 теста трябва да е на 16.09.15 така ли? Ох, още трябва да чакам
Да, най- рано тогава. Аз бих направила кръвния тест на 17-ти. Успех!
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #461 -: Септември 11, 2015, 16:20:10 pm »
Искам помощ ако е възможно.Колко дни след овулацията мога да направя кръвен тест за бременност ?
Овулация и съответно секс тогава - кога да направя теста , че нямам търпение и имам чувството , че дните не минават :oops:
Най-рано 11-12 ден.

Благодаря . Тоест при овулация на 05.09.15 теста трябва да е на 16.09.15 така ли? Ох, още трябва да чакам
мила,когато теста е положителен на 5 както е в твоя случай,това означава че тогава е пика на ЛХ хормона,и в следващите 24-48 часа ще се отдели яйцеклетката...Тоест,положителния тест просто е предвественик за овулация в следващите 2 дни,за това ако си имала положителен тест на 5 Септември,моят съвет е да направиш първият тест за бременност на 21 Септември...Успех ти желая и мечтаните  :bfp:
Детенце, потребителката никъде не посочва за тест за ову, а че е имала ову на 05.09!!!!!
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #462 -: Септември 11, 2015, 16:30:10 pm »
Ще пробвам на 16 пък дано не е рано , че нямам търпение.Благодаря .
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #463 -: Септември 12, 2015, 09:28:03 am »
Диди и аз съм с теб (О на 5 или 6) .Ровейки се из нета  видях в един руски сайт , две момичета ,които са си направили теста на 8-ми ден и двете бяха с чхг около 15 . На мен на 04.09 ми биха прегнил 5000 но все пак мисля да си пусна един тест в понеделник пък ще видим какво ще излезне  :D  Стискам ти палчета и на теб
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #464 -: Септември 16, 2015, 18:33:35 pm »
Здравейте и от мен отдавна не съм писала.На 04.09 направихме трансвер на три ембриончета днес пуснах кръвен,но резултата не е никак обнадеждаващ 12,49 на 12 ден много съм отчаяна.Все пак док.ми каза да не спирам лекарствата и да пусна друг след два дена.Как мислите имам ли някаква надежда да се случи чудо?Успех на всички.
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #465 -: Септември 24, 2015, 18:07:09 pm »
Здравейте на всички бъдещи и настоящи мами !!!!  :D Това е моята графика и не знам дали да се надявам на чудо !!!! СТАНА 6 МЕСЕЦА БЕЗ РЕЗУЛТАТ  :? И започнах да се отчайвам за 2 дете  :(http://calendar.zachatie.org/work/UpdateUserCalendarDay
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #466 -: Септември 24, 2015, 18:09:21 pm »
Здравейте на всички бъдещи и настоящи мами !!!!  :D Това е моята графика и не знам дали да се надявам на чудо !!!! СТАНА 6 МЕСЕЦА БЕЗ РЕЗУЛТАТ  :? И започнах да се отчайвам за 2 дете  :(
http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?grCycle1=72084&grCycle2=72084
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #467 -: Септември 24, 2015, 18:11:10 pm »
Като нова нещо не се справям както трябва  :lol: :P 8O :D
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #468 -: Септември 24, 2015, 18:20:50 pm »
Как да си кача графиката  :lol: :oops: :oops: :oops:
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #470 -: Септември 24, 2015, 18:34:25 pm »
Здравей, hartinova  :)
За да поставиш линк към графиката в подписа си:
От  Овулационен календар -> (оранжевото поле) Лентички -> кликваш върху избрана картинка и копираш линка ->
отиваш във  Форум -> Личен профил -> публична информация -> поставяш копирания адрес в  Подпис -> накрая  Промяна на профила

Напиши с кое име си регистрирана в овулационния календар, за да погледна и да копирам линк, но трябва да маркираш графиките да бъдат видими от други потребители:
Овулационен календар -> моят профил ->  слагаш отметка след  Желая графиките ми да бъдат видими от другите потребители -> Запиши промените


Също, след публикуване, до два часа може да правиш промени в текста. Вътре в полето (след текста вдясно) има малка иконка, като маркираш с мишката върху нея, се изписва  Редактиране на публикация -> клик -> правиш корекцията -> след това Запази.
« Последна редакция: Септември 24, 2015, 18:37:50 pm от marsi »

*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #471 -: Септември 24, 2015, 18:43:23 pm »
Малко оф топик, ама искам да изкажа адмирации към Марси. Толкова си търпелива, мила и добричка. Как да не те обикне човек!  :youwoman: :youwoman: :youwoman: :youwoman:


Всеки миг е още един шанс...
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #473 -: Септември 24, 2015, 22:41:51 pm »
Не се вижда. Кажи с какво потребителско име си в календара.

Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #474 -: Септември 25, 2015, 06:14:17 am »
 :( не става трябва нова регистрация,защо нямам право да коригирам егати глупоста, то така се обезмисля всичко !!!! 8O
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #475 -: Септември 25, 2015, 07:01:04 am »
Не го коригирай, просто ни кажи какво е, за да ти кажем правилния линк. Или си направи нова регистрация, в която да си нанесеш данните наново...

Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #476 -: Септември 25, 2015, 09:56:50 am »
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #477 -: Октомври 03, 2015, 10:22:24 am »
Здравейте! И аз започнах да си задавам въпроса "Дали съм бременна?" и реших да споделя с вас и да чуя мненията ви. Цикълът ми е около 31-32 дни и ми свърши на 4 септември. На 21.09 решихме с приятеля ми да пробваме да си направим бебе и няколко дни след това имах гадене, което се появяваше и изчезваше изведнъж / случи ми се в 3 различни дни по различно време на денонощието/. В същото време се появиха болки в кръста, които не спират и до днес / почти 10 дни/, имам тъпи болки в яйчниците, а на моменти се усеща като придърпване ту отляво, ту отдясно и това е почти постоянно, а да не говоря колко често ходя до тоалетна - само през нощта ставам по2-3 пъти. Тази сутрин имах леко зацапване. По принцип четох, че при имплантиране при някои жени се получава прокървяване, но че това става до към 8 ден, а при мен минаха вече 12 дни и би трябвало да ми дойде. Цикъл ли е според вас или, защото само прокървих и нищо повече?
*
Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #478 -: Октомври 03, 2015, 11:46:24 am »
tania3, за съжаление каквито и да са вариантите на неразположение, не са сигурен признак за бременност, може да се дължат на бременност, мо може и да са вследствие на друго. Най-добре направи тест за бременност, но ако днес е 12 ден след овулация е рано за уринен тест, но кръвен би отчел (може да се направи във всяка лабораория, по всяко време на деня, не е нужно да е на гладно, цената е около 20 лв.).
За уринен най-добре изчакай евентуалната дата за начало на следващия цикъл и ако има закъснение направи тест.
Не можах много добре да се ориентирам в цикъла ти (като дати, дни за О., и т.н.) и графиката не се отваря, изписва ми Този потребител не споделя графиките си!.
 
За да направиш графиката видима, трябва да промениш настройките:
Овулационен календар -> моят профил ->  слагаш отметка след  Желая графиките ми да бъдат видими от другите потребители -> Запиши промените

За зацапването, от сърце ти желая да е имплантационно и дано това да е твоят успешен месец! :)


Синеочка  :hug2:
« Последна редакция: Октомври 03, 2015, 11:47:59 am от marsi »

Re: Дали съм бременна? - 9 част
« Отговор #479 -: Октомври 19, 2015, 13:58:14 pm »
Много ти благодаря  за отговора marsi  :) Извинявам се, че пиша едва сега, но за жалост след зацапването дойде и цикъла  :(  Признавам си, че бях доста разочарована въпреки, че знам, че забременяването не е толкова проста работа. Проблемът при мен е, че месечният ми цикъл е с различна продължителност всеки месец / средно около 33-34 дни /, а с меренето на температурата нещо хич не мога да се оправя.